-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
No mało mało ale nie widać żeberków ani nic. Po prostu jest troche mała, nie ma mięśni ani nic... Powiedziała że dobra karma i powolne zwiększanie dawki ruchu i się sunia wyrzeźbi. Mogła być trzymana w zamknieciu, na pewno nieodpowiednio karmiona, lub uraz genetyczny czy coś. W sumie bicie także troche musiało sie przyczynić. Ale więcej by nam prześwietlenie powiedziało. Ale co najważniejsze już nie powinno się z tym dziać nic. Dzisiaj niunka jeszcze nie uciekła do korytarza i śpi w swoim łożu :multi:
-
[B]Hej haj heloł![/B] Byłysmy z Vegą dzisiaj u osiedlowego Veta na szczepieniach. Zaszczepiła ją na wszystkie choroby a także na wścieklizne. Dostała taki śliczny niebieski medalik, że była szczepiona :loveu: O tylnich łapach mówiła tyle że ma luźne więzadła. Ogólnie stan dobry. Małe problemy skórne od zaniedbania. Posmarowała jej na siorstke :p Ta szrama na brzuchu to pępek :lol: Prócz tego wszystkiego i tego że ma wielki brak w socjalizacji ze światem to ok :multi: Przydałoby się zrobić prześwietlenie na te łapki. A Vega obleciana jak zwykle strachem sparaliżowana w gabinecie :evil_lol: Waży 21.5 kg :cool3: Dziękuje Ewie za wpłate na małą!! Wszystkie rozliczenia na pierwszej stronie. :cool1:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Pusiakowa']hej:) odrazu poznalam ze to Vega:loveu: to kiedy spacerek?:cool3::cool3:[/quote] A skąd :evil_lol: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
No nie ma bo Vega nie nadaje się do adopcji. Mimo że dzisiaj zgrywała taką szczesliwą tak na prawdę nie chce mieć wcale kontaktu z człowiekiem :( A Buck :loveu: zakochana jestem :evil_lol: -
No baaa wypaaasss :loveu: Sama bym takie chciała :multi: Ze względu na to, że zajmuje cały korytarz jest w pokoju. 2 razy uciekła ale jak juz ją 3 raz przyniosłam to teraz śpi w nim spokojnie :multi: Czekam teraz na potwierdzenie czy to cieczka. I chciałabym jeszcze poćwiczyć wychodzenie samemu z domu.
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
Kana replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Ile jeszcze psów i jakie szukaja DT lub DS? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Basia to ta sunia co doddy wstawiła nad moim postem ? Możesz coś wiecej napisac? Gdzie sunia przebywa? -
Tak dokładnie jak pisze Karolina ;) Mam nadzieje, że po 15 wstawi nowe zdjęcia i filmiki :cool3: Dziękuje jeszcze raz za posłanko, zabawki i jedzenie :loveu: A co najważniejsze, suni dziwnie powiększyła się pipka i chyba dostanie cieczke :multi: Mam nadzieje, bo to oszczędzi nam kłopotu czy była sterylizowana a blizna widocznie od czegoś innego jest :evil_lol: Madeleine pieniążki doszły bardzo dziękuje! Już wpisane na pierwszą :D
-
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
Kana replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marfi']Niestety to kot wykonał pierwszy krok, podobno rzucił się na Alefa i podrapał mu nos, w tej sytuacji nawet ja dostałabym nerwa :angryy:[/quote] Wiesz mój kot też lubi zaczepiać ale dla zabawy. Kurcze myślałam nad nim i dupa blada bo moja tymczasowiczka dostała cieczki :shake: Trzymaj się biedaku! P.S Przydałyby się lepsze zdjęcia. -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jakie cudo z tego Eighta :D Salva też piękna :evil_lol: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kochana cioteczko nie nie AA to nie chodziło mi o anonimowego alkocholika :evil_lol::lol: Tylko Aza i Anu w skróce AA :diabloti: -
PITBULL NORD okazał się Tysonem i wrócił do swoich właścicieli
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
O jaaaa :loveu: Tyson chyba zapamięta tą przygodę i może się uspokoi :evil_lol: Bo jak nie to ciotka Kana da mu prezent w postaci rózgi :eviltong: -
Fioneczko dziękuje pieniążki doszły. Zaraz poprowadze rozliczenie na pierwszej stronie, żeby wszyscy wiedzieli :loveu:[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=1]że np nie przepijam tego :evil_lol:[/SIZE][/FONT] Madeleine witam Ciebie serdecznie i dzięki za pomoc. :multi: Cieszę się że moge liczyć na waszą pomoc :loveu: Dzisiaj cioteczka karolina1 przyjezdza i ładnie obfocimy małą we fiolkach i innych kwiatkowych dziwności :D Żeby nie zapeszać zrobiła kolejny postęp. Gdy nic jej nie wystraszy wejdzie aż do moich drzwi czyli na pierwsze piętro :multi: Lecz gdy tylko się spłoszy ...:shake: Zaczeła się także bardziej mnie trzymać na spacerach co mnie bardzo cieszy. Mimo,że nadal udaje, że jej nie interesuje i nie chce mieć ze mną nic doczynienia :evil_lol: Ale gdy idziemy to przerażają ją w[I]ózki [/I]i chowa się wkrzakach. Dzisiaj pójdę pierw spytam się ile to wszystko będzie kosztować i zapytam się jak z tym prześwietleniem itp.