Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. DT, DS, hotele itp. Ktoś pisał gdzieś, że jakies psy gdzie jadą z tamtego miejsca. Pewnie teraz maja kupe roboty. Poczekajmy...
  2. Wiem... ja jej chce dać szanse! Będę się starać chociażby nie wiem co!
  3. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5875/ssa53125.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/717/ssa53140.jpg[/IMG][/URL] Na pewno wszystkiego się dowiemy jak wszystkie psy dotrą w miejsca docelowe :)
  4. Niestety to co Natalia pisze to racja.. i cholerna prawda... Po 2 tygodniach ciągłego siedzenia przy niej chodzenia na dlugie spacery gdzie razem siadałysmy na trawie, juz nie w obcym jej miejscu nadal nic. Przez chwile myslalam ze sie mnie nie boi w mieszkaniu gdy do niej podchodze ale teraz jak tylko ktos podchodzi, spina sie, lekko unosi i cofa... ehhh :placz:
  5. Może nie jestem mistrzem ale chyba się przydadzą : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7452/ssa53121.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3770/ssa53147.jpg[/IMG][/URL]
  6. Najwidoczniej suka jest do adopcji, wiadomosc ze strony promyka : [QUOTE]Chuda do granic możliwości, olbrzymie wyłysiałe placki na ciele, obroża sklejona z sierścią na szyi.....Ile czasu trwała gehenna tego biednego zwierzęcia zanim trafiło do Schroniska ? Czym sobie zasłużyło na taki los? Pies został wyrzucony w Gdańsku na Trakcie św. Wojciecha i do Promyka trafił w dniu 30.07.2009. Jeśli nie jest Ci obojętny los Chudzinki, adoptuj ją lub wspomóż dobrej jakości karmą suchą i puszkami ![/QUOTE] Zdjęcia : [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/811/chudzinka.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1507/chudzinka1.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3972/chudzinka2.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3418/chudzinka3.jpg[/IMG]
  7. [url=http://ulubiency.wp.pl/kat,1010579,title,Przerabiano-psy-na-tluszcz,wid,11379955,wiadomosc.html?ticaid=18849]Przerabiano psy na tłuszcz? - Ulubieńcy - Psy i Koty - WP.PL[/url]
  8. Piękność!!! :loveu::loveu::loveu: Ehh brak słów do tych ludzi! Żeby ją zobaczyli na allegro albo gdzieś i niech ich żal w dupie ściśnie!
  9. Ale wy jesteście niemożliwi :evil_lol: Kurcze głupie dogo ... nie działa wyszukiwanie i jest trudnej coś znaleźć :mad:
  10. Super, jesteś wielkaa!! :loveu: :Rose::Rose::Rose: Dzisiaj i jutro popytam się o ceny sterylek w gabinetach. :multi: Mariola ile mała waży? :razz: Trzeba sunie trochę poogłaszać na dogo żeby więcej ludzi weszło!
  11. Myślę, że bedzie akurat. Vega boi się dużych psów. Z resztą ta niunka bedzie pewnie bezproblemowa wiec unikne kłótni w domu :P A suńka z wołomina jest kolejna na mojej liście :diabloti:
  12. Nie chciałam nic dużego i niewychowanego bo bym sobie nie poradziła z wychodzeniem. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/saba-wiejska-sunia-szuka-dt-pomocy-w-ogloszeniach-142929/[/URL] Myślałam nad tą amstaffka z wołomina ale jednak dwa problemowe psy to za duzo. Musze mierzyć siły na zamiary.
  13. Dzięki ;) Na dworzu lepiej. W domu nadal bez zmian. Dzisiaj wywaliłam jej posłanie i ją :diabloti: na balkon. Ogląda sobie ruch uliczny i przechodniów. Troche słoneczka zażywa. Ale nadal jest strasznie bojaźliwa. Ale jak same idziemy na spacer to nie boi się iść przy mojej nodze :multi: Tak załatwiłam jej małą koleżankę młodziutką która przyjedzie do nas na dniach. Będzie dobrą terapeutką myślę :lol:
  14. Mówisz masz. Poniedziałek rano o 6 wyjazd z sopotu. Prośba jest o wykąpanie małej bo to służbowy samochod i wzieciu kocy. No i jeszcze musze sie dogadac jak ją dowioze do sopotu. Jade z małą.
  15. [B]lucySxy [/B]czy dalej jesteś chętna na pokrycie kosztów sterylki ? Mam dla małej miejsce u mnie przynajmniej na czas sterylki i czas rekonwalescencji byc moze dluzej jak nie bedzie sprzeciwu w domu. Potrzeba nam także na szczepienia i odrobaczenia.
  16. Malutka w końcu na swoim miejscu :loveu: Ada zmień tytuł :D
  17. Wrzuciłam na zaprzęgowe : [url=http://forum.stake-out.org/viewtopic.php?p=163239#163239]Psy zaprzęgowe :: Zaloguj[/url]
  18. [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15517&PN=1"]Forum Owczarek.pl: Leżałam na przystanku i czekałam... ONka NUNA ![/URL] [URL="http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/lezalam-i-czekalam-na-ciebie-ty-nie-przyszles-onka-nuna-szukam-domu-ogl1744550.html"]Leżałam i czekałam na Ciebie Ty nie przyszłeś. ONka Nuna! Szukam domu! - Ogłoszenia[/URL] [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=707000247"]Leżała i czekała na powrót pana... ONka NUNA! (707000247) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2074559_piekna_owczarka_nuna_szuka_kogos_kto_ja.html"]Piękna Owczarka! Nuna szuka kogoś kto ją pokocha![/URL]
  19. W piękny czerwcowy dzień zadzwoniła p. Beata z fundacji dobermanów z informacją o leżącej na przystanku młodej suce owczarka niemieckiego. Suka trafiła do schroniska dla zwierząt w Tczewie, woj. Pomorskie. Co tam robiła? Na kogo czekała? Co sobie myślała? Zastanawiała się... dlaczego? Była wierna, kochała całym sercem, miłością bezgraniczną... A mimo tego to nie wystarczyło i wylądowała sama na betonie. Nazwałyśmy ją NUNA. [B] NUNA to około 2 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. [/B] Trafiła do schroniska jako wesoła, pełna ciepła i energii sunia. Obdarzała swoim uczuciem każdego kto zwrócił na nią uwagę. Mijały dni, tygodnie... a Nuną nikt się nie interesuje. Sunia po woli traci nadzieję. Zapatrzona już tylko w jednego pracownika schroniska, który z nią wychodzi. Nie widzi świata poza nim i nie wyjdzie na spacer ze schroniska bez niego. Suke strasznie denerwują psy w boksie obok, które ujadają. Wtedy także szczeka i doskakuje agresywnie do krat. Z psami w boksie nie ma jakichś większych konfliktów. Ma w sobie mnóstwo energii i braki w wychowaniu. Potrzebny jej ktoś konsekwentny gdyż ma charakter. Potrzebny jej doświadczony właściciel który poradzi sobie z jej brakami wychowawczymi i nieokrzesanym temperamentem. Ogólnie suka nie ma w sobie żadnej agresji do ludzi. Tarmosiłam ją, ciągnełam za uszy, ogon. Przy czesaniu także nie reagowała źle, tylko nie mogła ustać w miejscu. Największym minusem jest to, że nienawidzi kotów i prawdopodobnie małych psów/ szczeniaków. Zapewne poluje na małe stworzenia. [U]Nuna jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Szukamy dla niej DS/DT ![/U] [U]Prosimy o pomoc w ogłaszaniu suni ![/U] [COLOR=DarkOrchid][B]POMÓŻ NUNIE ZANIM KOMPLETNIE PRZESTANIE WIERZYĆ W CZŁOWIEKA!!![/B][/COLOR] [CENTER][B][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=Red]Kontakt w sprawie adopcji :[/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4]Kierowniczka Asia - 669-216-571 email- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [/B][/CENTER] [SIZE=2][U][SIZE=1] WARUNKIEM ADOPCJI JEST PODPISANIE UMOWY ADOPCYJNEJ A TAKZE WIZYTY PRZED I PO ADOPCYJNEJ, ORAZ UTRZYMYWANIA KONTAKTU Z ADOPTUJACYM. [/SIZE][/U][/SIZE] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7595/img7988.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4064/img7982e.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/910/img7938o.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2788/9d034987.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5980/2e227cc5.jpg[/IMG]
  20. Pewnie że zrobiła! :D Nasza kochana Jenny :loveu:
  21. Tak. Nie ma problemu z przewiezieniem go do Gdańska. Byłyśmy z nim na spacerze. Bardzo mocno dziągnie na smyczy. Do suki nic nie miał. Ma w sobie mnostwo energii, której nie ma gdzie wywalić z siebie. Jak będzie się zachowywał w zaprzęgu czy w dużej sforze psów? Myślę, że psa idzie nauczyć i dostosować bo to młody wariat jest.
  22. Co można o nim napisać! Słodziaaak ! :loveu:
  23. Czy moze mi ktoś polecic klinike gdzie zrobie takowe badanie? Ile to kosztuje? Nigdy tego nie robiłam :razz:
  24. Dzięki ciotka uspokoiłaś mnie :diabloti: Już myślałam że jej w głowie się poprzewracało :cool3:
×
×
  • Create New...