Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Napisz mi czy tekst pasuje: [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=702799161]Piękna ast. DZIAŁKA. Pozwól jej na nowo żyć! (702799161) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Jeżeli wszystko ok to bede dalej oglaszac. :diabloti: Jakby cos dodac czy cuś zmienic to wal od razu! :eviltong:
  2. Zaraz skleję jakiś tekst do ogłszeń i porobie jej kilka ;)
  3. [URL="http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/piekny-aron-owczarek-podchalanski-szuka-domu-ogl1738982.html"]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/piekny-aron-owczarek-podhalanski-szuka-domu-ogl1738982.html[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2062863_piekny_aron_owczarek_podchalanski_prosi.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2062863_piekny_aron_owczarek_podhalanski_prosi.html[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tczew-aron-owczarek-podhalanski-juz-ponad-rok-w-schronisku-110369/"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3343/452125e2.jpg[/IMG][/URL]
  4. [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=702305517]Owcz. Podchalański ARON !! Wciąż czeka na dom!! (702305517) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. Wiem wiem :) Kurde no dziewczyny przestańcie mnie namawiać bo się nakręcam :diabloti: Ja mam wielką nadzieje, że Vega w końcu także mi zaufa! Często siadam przy niej głaszcze, daje smakołyki które już bierze z ręki. Ale czy kiedyś na pewno zaufa człowiekowi ? Mam nadzieje, to najwazniejsze. Musze pogadac ze zgredem o drugim psie... Boję sie tylko ze nie poradze sobie z dwoma. Szczegolnie jak drugi takze bedzie problemowy ...:shake:
  6. Jest!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: To czekamy na fotki przystojniaka! A jak zareagował na Ciebie? Był cały czas w tym boksie? Uspokoił się juz ?
  7. Moglabym ewentualnie tam podjechac ktoregos dnia i zrobic rozeznanie w suni. Ale czy nie bedzie to przeszkadzac nowym włascicielom ?
  8. [URL="http://allegro.pl/item700977412_tara_szuka_domu.html"]TARA SZUKA DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (700977412) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
  9. [URL="http://http//ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/piekna-saba-czy-uratujesz-ja-i-podarujesz-troche-ciepla-i-milosci-ogl1738469.html"]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/piekna-saba-czy-uratujesz-ja-i-podarujesz-troche-ciepla-i-milosci-ogl1738469.html[/URL] gumtree [url]http://www.zwierzeta.pilne.net[/url] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6209,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWoscG9tb3Jza2llLGJsab9laiBuaWVva3JltmxvbmEgOykstnJlZG5pLHAwLmh0bWw=.html"][B]Saba ma ok roku.[/B] Jest znajdą. Mi / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12429"]Dział ogłoszeń serwisu BONO POLSKA. Ogłoszenia, kupię, sprzedam, oddam, zaopiekuję się[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=23220"]Animalia.pl :: Ogłoszenia :: wielorasowy suczka czarny Gdańsk[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2062227_piekna_saba_prosi_o_dom.html"]Piękna Saba prosi o dom![/URL]
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/saba-wiejska-sunia-szuka-dt-pomocy-w-ogloszeniach-142929-post12710193/#post12710193"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5184/n10u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/saba-wiejska-sunia-szuka-dt-pomocy-w-ogloszeniach-142929-post12710193/#post12710193"][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8289/saba3q.jpg[/IMG][/URL]
  11. Cały czas prowadze konwersacje w sprawie drugiego tymczasu, być może sunia by się lepiej czuła? Nie wiem sama już trochę gubie się w tym. Boję się że sunia będzie chciała mieć tylko kontakt z drugim psem i juz ine bedzie nawet kiedys szukac z człowiekiem. A z drugiej strony może uczyć się od drugiego psa... Tylko co ta pipka wybierze?
  12. Ale cudoo :loveu: Basia gdzie Ty te cuda wynajdujesz :evil_lol: jkp spokojnie ciotkaa na pewno tego dopilnuje :diabloti: Poogłaszać trochę malucha ?
  13. Jaka śliczna sunia :loveu: Trzeba więcej osób zrzucić na wątek. Widziałam ją wcześniej na allegro. Ona miała chyba już wątek na dogo czy mi się wydaje? Jak reaguje na koty? Rozumiem że z psami rewelacyjnie :razz:
  14. Widziałam jej allegro :-( Biednia niuńka... I to koło mnie... Moim zdaniem najlepiej ją umieścić w hotelu by sprawdzić w ogóle czy kogoś nie zje :shake: Jak dziewczyny pisały czy nadaje sie do adopcji. Kurde przez całe życie na łańcuchu ... będzie ciężko coś czuje :placz:
  15. Aż dziwne, że się nie zgodził... Przecież Hera to takie istne cudo :loveu: A co do Vegi to mamy cieczkę :evil_lol: Ale w postępach z oswajaniem ...:shake: Tyle co na dworzu trzyma się bliżej mnie. Ale w domu :roll: Tragedia... w ogole nie chce miec kontaktu. Zaszyta w kącie korytarza co chwile ją przenosze na posłanie do nas. Moze i chwile polezy ale jak tylko nie patrzymy na nia albo wyjde z pokoju to leci do korytarza.
  16. Trzymam kciuki za pięknisia :loveu:
  17. Umowilam się z Panią Grazyną na poniedzialek. Zapytała mnie kiedy po wizycie Maja trafi do niej :roll:
  18. Dostałam namiary na tą Panią. Dzisiaj się z nią skontaktuje. Czy na coś szczególnie mam zwrócić uwagę?
  19. Chodząca łagodność :loveu: Zakochałam się w niej! Na początek zmienić nazwę tematu ... A teraz nie wiem :(
  20. A Ty Wiolciu masz może prawko ? Kurcze tak se myśle że jak jutro będziesz to może przejade się z Tobą i zwiedze Twoje czworonogi :diabloti: A adopcje dopiero od 11 chyba.
  21. Kochana pamiętaj że ja zwrokowcem być :razz: Ja tego psa nie znam ale jak tylko przyjrzałam się fotkom a potem zobaczyłam go to od razu wiedziałam. Mój chłop też wskazał paluchem na niego i wydarł sie: " To ten!! ". Tak merdnął tak ze ledwo widziec było ale jest z 4 psami chyba i dostaje tam jobla! Zabierajcie go dziewczyny! na początku chodził w kółko ale po chwili to i galopować w kółko zaczął... jak na lonży jakiejś tylko bez lonży...
  22. Nie ma problemu. Nie wiem skad sie tam wział. Musisz zapytac. Kierownika juz nie bylo jak bylam. Nie ma problemu ;) Jakbyś potrzebowała jutro dodatkowej pary rąk to napisz.
  23. Tak duży pies ;) On nie jest taki gruby jak na fotkach bo to telefonem robione. Żebra ma po prostu szerokie a potem juz chudy. Na początku nic zaszył się na końcu boksu i obgryzał pojemnik na wodę... potem gdy wróciłam biegał w kółko jak psy szczekały, gdy się uspokoił zareagował na "Boss". Na samym początku boks numer 3. Wydaje mi sie ze nie dawno bo na poczatek zawsze nowe psy wsadzaja z mysla ze odbierze je własciciel.
×
×
  • Create New...