-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ciotkaaa kiedy do mnie wpadasz!!! -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
o ja pierdo.... :shake: Prosze wyciągnijcie ją!!! -
Dalmatyńczyk Zombi- Gdańsk - już w Domku Stałym!!!!
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
W schronisku byłam ale psa nie widziałam bo był zamknięty na noc w ambulatorium. -
Nie mam neta.... Jest opcja ze w czwartek bede miala. Co do Vegi.. mały postęp :loveu: :multi: Dzisiaj gdy siedziałam na podlodze z Sabą w pokoju Vega przyszła do pokoju za prog i stala i sie patrzała niesmialo. Rzucilam sabie misia i Vega zabrała go do siebie :cool3: Saba uwielbia na spacerach bawić sie z Sabą. Zaczyna także powoli mchodzic przy mnie po korytarzu za Sabą. Jutro po poludniu przyjezdza Pani psycholog i zobaczymy co powie :D Wszystkie rozliczenia z bazarków są na początku. Reszte pieniedzy jakie zostały z przesylek przeznaczyłam na kosci i uszka wędzone a także worek zabawek. Vega uwielbia je mordować gdy nas nie ma :evil_lol: W niedziele byłam na giełdzie po kolejną siatkę pluszaków :lol: Mam pełno filmików... moze je ktos wrzucic?
-
Leżałam na przystanku i czekałam... ONka NUNA ! ZNALAZŁA DOM !!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Tak jest ;) -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Dzieki ciotkaa :D -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wiem dlatego mu podziękowałam. Ma szczepienie?? Byłoby super. Tylko odrobaczyc :p Odkarmic porządnie i na sterylke :loveu: Proszę przypomnij o tej ksiazeczce... :diabloti: -
[TCZEW] SHANAI młody, energiczny husky szuka domu!! ma dom
Kana replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Coo ??? Szczegóły prosze!! -
[TCZEW] SHANAI młody, energiczny husky szuka domu!! ma dom
Kana replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Jak sie miewa nasz piękniś ? -
Piękne zdjęcie :D Aż sobie wydrukuje i w ramkę wstawie :loveu:
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam trochę... Dziewczyny nie dawajcie ich tam... Ja wiem, że to może szansa dla nich.. Ale pomyślcie... One potrzebują uwagi, czasu i spoooro miłości by znów porządnie zaufał człowiekowi. Swoją miłością nowy właściciel musi im nadrobić stracone miesiace w schronisku. Po pierwsze taka gromada psów to za duzo a sunie potrzebuja szczegolnej uwagi. Po drugie mozliwosc ucieczki ?? Odpada :shake: Ja bym nie ryzykowała taką stratą swoich tymczasowiczek... -
Dalmatyńczyk Zombi- Gdańsk - już w Domku Stałym!!!!
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Zbójini kiedy jedziemy wyciągać z tamtąd psiaka? Pewnie będziemy musieli go adoptować... Z resztą nie wiem jak to będzie bo mieliśmy małe problemy ze schroniskiem... -
Super! Wiesz Asiu nie mogłam odczytać jeszcze mmsa bo mam nie ustawiony telefon. Sunia jest spragniona kontaktu bo siedziała w schronisku, to szczenia potrzebuje czułości... Chyba ze chcesz zeby Ci na mordercę wyrosła :evil_lol:
-
Taaa... jakby nie mogła jednym butem sie zadowolic tylko wszystkie przekasować :mad: I musiałam do Wawy jechac bez pięt w butach :shake: Bo te najładniej wyglądały. Wpisałam juz rozliczenia z bazarków ale tylko na razie 3 osoby wpłaciły. Dzisiaj doszły nowe szeleczki dla zołzy i jutro ide je odebrac z poczty. Jutro przyjezdza takze kolezanka:D Strasznie sie ciesze o Vega zaczeła lubić bawić sie po "swojemu" z psami. Fajnie skacze przy psie choc do końca nie wie co to znaczy zabawa prawdziwa z psem. Tengusia tylko pamiętaj, że Vega n a razie nie jest do adopcji ;)
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Na pewno. Vega tylko patrzy z ktorym pieskiem moze sie zaprzyjaznic. Mam nadzieje ze moj plan terapii dla niej pod tytułem "Saba" wypali :razz: Mariolu czy sama ma obrozke i smycz? Byłam u jednego veta. Zaśpiewał mi 350 zl. Moze postaram sie tanszą załatwić ale nie obiecuje. Jutro bede dalej dzwonic bo dzis skonczylo mi sie konto. -
Dalmatyńczyk Zombi- Gdańsk - już w Domku Stałym!!!!
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Niestety jest gorzej niz na fotkach... Jak go trzymała przez kilka godzin to az cała skóra mnie swędziała... Tragedia.. Ale chłopak cudny. Po 2 godzinach gdy podszedł pracownik schroniska do auta bronił mnie przed nim :loveu: -
Ale sie ciesze:D A ja jestem wykonczona :cool3: Na szczescie grzecznie spedziłam podróz w pociągu w drodze powrotnej :evil_lol:
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Przepraszam :( Nie mam internetu na kilka dni!! Siedze teraz na chwile w kafejce. Bedziemy w kontakcie telefonicznym! :loveu: -
A gdzie moja piekna fotka z Kłem :cool3:
-
Super! Strasznie sie ciesze!
-
Leżałam na przystanku i czekałam... ONka NUNA ! ZNALAZŁA DOM !!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Tak jest :) -
Rodowodowa ONka Gdańsk! - chora skóra i same kości:(...
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Byłam w schronisku. Pies na razi jest tuczony, by w ogóle przeżyła a nie zdechła z głodu. Pytałam się o karmę jaką najlepiej kupić : - intestinal -sensivity control Zdjecia wstawi Karolina1 jak wejdzie na forum ;) -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
Kana replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5707/smalec.jpg[/IMG][/URL] Banerek od jednej z dogomaniaczek.