-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Masz tu taki tekścik i allegro od razu : [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=726869685]Pinczer Gucio i Terierek Tofik szukaja domu!!! (726869685) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Spokojnie. Juz robie przeciez napisalam. Tylko poprawie troche tekst. -
Aaa a:diabloti: No co się czepiasz nie jestem taka inteligentna na jaką wyglądam :eviltong: Zamowilam Vedze takie cusie, to od razu raz zaplace za przesylke z dyfuzorem : [QUOTE][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Zabawka zrobiona z naturalnej gumy. Dostarcza psu godziny zabawy. Dodatkowo idealnie ściera kamien nazębny i masuje dziąsła. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Wymiary: 14cm[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] [URL]http://www.kacikpupila.pl/sklep/images/fotosy/Trixie/Zabawki/3316.jpg[/URL] [QUOTE][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]Świetna, nasączona miętą zabawka pozwalająca utrzymać higienę jamy ustnej. Opakowanie "Świeżość" zapobiega wyparowaniu aktywnego składnika. 100% bawełna.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] [URL]http://www.kacikpupila.pl/sklep/images/fotosy/Muscat/sznur_mietowy.jpg[/URL] A zanim zaczną sie zajecia poszukam po sklepach zoologicznych tych pilek z dziurkami.
-
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Jamnik niet. On jest terierkowaty taki ;) -
[quote name='emdziolek']sunia musi koniecznie mieszkac w domku z ogrodem? [/quote] Nie musi. Ale trzeba liczyć się z tym, że sunia w domu robi mniejsze postępy. Chyba, że jest wesoly, bez konfliktowy pies od ktorego sie wszystkiego uczy. No i może mieszkać jeżeli ktoś chowa buty, lopatki od kuwety kociej itp. co sunia mogla by zjesc. Dlatego szukamy spokojnej i wyrozumialej osoby. Przeciez ta sunia tyle przeszla i jeszcze wiecej o czym nie wiemy dokladnie(bardzo mnie ciekawi jej posiatkowana szyja... drut kolczasty ? spala na lozku z gwozdziami ? ), nie potrzeba jej wiecej stresu i krzyku... Tak samo zeby nie nasikala nie moze miec wody podczas nieobecnosc wlasciciela, bo ona po piciu po pol godzinie/godzinie sika. Na szczescie w jednym miejscu i nie klopotliwe to jest jak sie pilnuje tego. To musi byc milosnik rasy bo tylko taka osoba zakocha sie w takie niezwyklej urodzie psinie :loveu: na dobre i zle :diabloti: [quote] jenyyyyyyyy zakochałam sie:loveu:[/quote]I wlasnie o to chodzilo :loveu: :razz: Nie wybaczylabym sobie jakby ja uspili bez sprawdzenia jej... [quote name='fioneczka']nic co mozna "wybebeszyć" ... żadnych pluszaków bo znowu sprawdza zawartosć poduszek :eviltong:[/quote] Tak tak wiem juz wywalilam wszystko co pluszowe :D Mam nadzieje ze za lozko sie nie wezmą :mad: :lol: [quote name='fioneczka']mówisz ze po gotowanych szpikowych kościach mają laski rozwolnienie :crazyeye: .... z tego co wiem psiury po kościach to robią "spruchniałą" kooopę znaczy taką suchą i twardą :oops: a kostki to takie większe wieprzowe ... jak będa ugotowane i laski "łebki kostek" obgryza i szpik poczuja to długooooo spokój będzie[/quote] Sory to byly uszy swinskie, takie suche. To co moge im kupic? Lapki ? Bardziej prosilabym o foto np ze sklepu internetowego zebym wiedziala jak to wyglada :oops: Saba nie miala sraczki ze tak napisze tylko Vega. :evil_lol: [B]justysiek [/B]:sweetCyb: Sarunia opony niestety nie przywleke do domu ale zaraz poszukam kilka zabawek. Musze też czekać na wyplate bo na razie to jestem splukana :oops:
-
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Czekam wiec na zdjecia. -
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Moge zrobic allegro tylko prosze o tekst. -
Dziekuje :loveu: Super, że wpadlyście na wątek! Vega potrzebuje baardzo kochającego wlasciciela u milosnika rasy. Tylko ten kto zna bullowate wie jakiej troski i pomocy potrzebuje. :p [U]Tak tak na dywanie ślicznie... na zdjęciu normalnie.. szkoda, że jeszcze w rzeczywistości tak nie jest. Ale przy waszej pomocy może nam się udać!![/U]
-
Tak miala sterylke ;) Dziekuje kochana. Musze jechac do sklepu i pokupowac Vedze gryzaki jakies ktorymi sie zainteresuje, przy okazji Saba tez bo we wtorek juz do szkoly. No i zeby bramki nie skonsumowaly jak przyjdzie. Doradzicie mi jakies zabawki, ktore moga je zainteresowac, lub lubia je wasze siersciuchy ? :p Cos tu malo osob wchodzi ... trzeba ponekac ludzi troche :diabloti:
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Najlepiej jakby niunie trafily do troche mlodszych osob. To mlode psy i powinny miec duzo ruchu i rozrywek zapewnione :) -
I znow przyszla ;D [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5199/zdjcie226n.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Myslalam zeby poprosic nasza kochana Jenny o streszczenie jej historii do ogloszen. Bedziemy musieli dokladnie i ostroznie znalezc jej dom. Koniecznie tylko u milosnika rasy.Tak mi wpadlo do glowy ze... Badz moze u jednej z naszych ciotek astkowych :diabloti: Tylko ktora tu atakowac :D Ona kocha wszystko wiec nie byloby problemu :D
-
ehhh... nie bede tego komentowac. Napisze moze tylko tyle co ... [B]mikosaj [/B][U]wspolczuje Ci takiego meza... szkoda ze przed dzieckiem nie porozmawialas na ten temat z mezem. Pamietaj ze ta suka nie widzi swiata poza Tobą... ona wiecznie bedzie Ci wierna, bedzie Ci sluzyc i z przyjemnoscia bedzie wykonywac Twoje polecenia. NIGDY by Cie nie opuscila, zdradzila i zawsze bedzie wiernie i z radoscia czekala na Twoj powrot ! [/U] Teraz najwazniejsze jest zabranie z tamtad psa zanim stanie mu sie krzywda. [SIZE=3]mikosaj czy moge prosic jakis inny kontakt do Ciebie? Chcialabym sie dowiedziec wiecej o charakteru suni. Dziewczyny na poprzedniej stronie pytaly sie jak do kotow/psow. I wiele innych rzeczy.[/SIZE].. [B] My chcemy pomoc Tobie ,Ty pomoz nam![/B] Pozdrawiam Kana
-
Tak jestem dumna z niej :D Juz sie schowala ale tylko co sie rusza zaglada do mnie :loveu: [quote name='fioneczka']wylazła ze swojego kąta :multi::multi::multi: a na tym czerwonym dywanie prezentuje sie znakomicie :loveu::loveu:[/quote] A po drugiej stronie czerwonej rozkoszy spi jej kolezanka po narkozie. A Vega ja dzielnie pilnuje :diabloti:
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Co tak tu cicho ? Juz po operacji. Wszystko przebieglo bardzo dobrze. Dlugo walczyla z glupim jasiem ale w koncu zasnela mi na kolanach. Dostala sliczny zolty kapelusik. Trochu za duzy bo nie miala akurat jej rozmiaru wczoraj. Mam dzisiaj przyjechac po drugi. Dostala takze znieczulenie na dzis. W sobote jedziemy po kolejny zastrzyk. Rana ladnie zaszyta. Rano tyklo maly zielony haft na podlodze ;) Polozylam jej kocyk kolo mnie bo nie chciala spac w swoim kojcu. [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9806/zdjcie220.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/605/zdjcie221.jpg[/IMG] -
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Czy ratlerek niszczy w domu i zalatwia sie czy jest nauoczny ? -
Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt
Kana replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Widzialam go tylko kilka razy.Krótka wymiana zdan i tyle. Moze i jest milosnikiem, o nic nie oskarzam, niczego nie zarzucam. Ale jezeli jest po tylu latach doswiadczenia z psami chyba nie trudno zgadnac ze takich rzeczy sie nie robi z pol dzikim psem. Wspolczuc jedynie moge psu ze nie wie gdzie jest i co sie dzieje. Pozdrawiam -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
hmmm 4-5 godzin ? wtedy nic nie zniszczyla bo miala pluszaki. teraz tez ma i jej nie interesuja... Na szczescie zamowilam dla Vegi bramke to beda razem w korytarzu siedzialy. -
Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt
Kana replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
pinkmoon tu nie ma czego wspolczuc... Jaki prawdziwy wlasciciel i milosnik zwierzat bierze nie oswojona do konca suke miedzy ludzi w taki halas i harmider jaki panowal na wystawie? Do tego luzem wiezie w bagazniku jezeli wie ze jest w pol dzika i moze mu uciec? Ze nie wroci na zawolanie i nie da sie zlapac? Juz nie wspomne o ciazy zaraz po tym jak suka do niego przyjechala... Wiem co to znaczy bo sama mam nieoswojona suke w domu. Ciaza to kolejny stres dla psa juz nie mowiac o zmianie otoczenia tak szybko. To tylko wina wlasciciela ze suka teraz paleta sie po trojmiescie albo gdzie indziej... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jezeli tak dla sun bedzie lepiej to na pewno nie :loveu: -
Blur - wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc - AST hipnotyzerMA DOM
Kana replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Juz widze Blura u Ciebie w domu Asior :diabloti: -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Mariola wymaz to ze nie niszczy w domu tylko rozrywa poduszki podczas nieobecnosci wlasciciela.... Wlasnie na jej konto wpadla druga poduszka z ikea... wyszlam tylko do sklepu obok a poduszki przykrylam koldra. Nie dotykajac koldry wysunela jedna poduszke... tyle zdazyla. Lece do ikea po nowa zanim TZ sie dowie bo mnie na zbity pysk wywali jak sie dowie... Lucy pamietajmy ze to pelen energii jeszcze w sumie szczeniak. Uwielbia wszystko co wypchane... pluszaki tez rozrywa na strzepy. Po prostu wziela sie za cos co nie trzeba.