-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
na 18 :loveu: Saba ma na sumieniu mojego jaska :mad: Ostatnio ma jakies zapedy niszczycielskie. :diabloti: -
W koncu mi sie przypomnialo jak mam juz internet o tym, ze wedlug rad behawiorystki mialam zamowic D.A.P. Zamowilam w sklepie Kącik Pupila. Nawet fajnie pisza o nim : [IMG]http://www.kacikpupila.pl/sklep/images/fotosy/Ceva/dap_dyfuzor_pies.jpg[/IMG] [quote]D. A. P ( DAP - Dog Appeasing Pheromone ) 48 ml + dyfuzor U ssaków wszystkie karmiące samice uwalniają substancje zapachowe zwane „appeasing pheromones” (z ang. appease – uspokajać, załagodzić), których zadaniem jest uspokajanie potomstwa. U psów „appeasing pheromones” wydzielane są przez gruczoły łojowe bruzdy międzysutkowej karmiącej suki. Feromony te uspokajają szczenięta w sytuacjach niepewności i dodają otuchy szczególnie w nieznanym otoczeniu i zetknięciu się z nowymi doświadczeniami. Badania wykazały, że uspokajające właściwości tych feromonów utrzymują się również w dojrzałym wieku. Jak dowodzą badania weterynaryjne, D. A. P. Posiada wszystkie właściwości naturalnych „appeasing pheromones”. Skład: syntetyczna „appeasing pheromones” psów 2%, wypełniacz do 100g [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]D.A.P. ( - Dog Appeasing Pheromone ) pomaga hamować lub chronić przed stanem niepokoju i niepewności wyrażonych następującymi objawami u szczeniąt i psów doroslych: [/SIZE][/FONT] [LIST] [*][B][COLOR=Red][I][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]niszczenie przedmiotów [/SIZE][/FONT][/U][/I][/COLOR][/B] [*][B][COLOR=Red][I][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]brudzenie w domu [/SIZE][/FONT][/U][/I][/COLOR][/B] [*][COLOR=black][I][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]wycie [/SIZE][/FONT][/U][/I][/COLOR] [*][COLOR=black][I][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]szczekanie [/SIZE][/FONT][/U][/I][/COLOR] [*][COLOR=black][I][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]nadmierne lizanie się [/SIZE][/FONT][/U][/I][/COLOR] [/LIST] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]D.A.P.- dodaje psu otuchy w następujących sytuacjach, które mogą go niepokoić:[/SIZE][/FONT] [LIST] [*][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]sztuczne ognie [/SIZE][/FONT] [*][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]wizyty u lekarza weterynarii [/SIZE][/FONT] [*][B][U][I][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Red][SIZE=2]goście [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/U][/B] [*][B][U][I][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Red][SIZE=2]nowe nieprzewidywalne sytuacje[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/U][/B] [/LIST] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]D.A.P Pomaga odnaleźć się w nowym otoczeniu, jak: [/SIZE][/FONT] [LIST] [*][I][B][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Red][SIZE=2]nowy dom [/SIZE][/COLOR][/FONT][/U][/B][/I] [*][I][B][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Red][SIZE=2]nowy właściciel [/SIZE][/COLOR][/FONT][/U][/B][/I] [*][I][B][U][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Red][SIZE=2]przeprowadzka [/SIZE][/COLOR][/FONT][/U][/B][/I] [/LIST] [SIZE=2][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][B]Sposób użycia:[/B] Włączyć D. A. P w pomieszczeniu, w którym pies przebywa najczęściej w ciągu dnia lub w pomieszczeniu, gdzie obserwuje się nienaturalne / niepożądane zachowanie psa. Jeden dyfuzor jest odpowiedni na powierzchnię ok. 50-70 m2. Jeden flakon wystarcza na okres ok. 4 tygodni i przez ten cały czas powinien być włączony.[/FONT][/SIZE] [/quote]Powiem szczerze pierwszy raz bede miala z tym kontakt i moze poskutkuje. Tak czy siak mialam probowac wszystkiego.
-
[Tczew] ARON - Owczarek Podhalański JUŻ W SWYM WYMARZONYM DOMKU!!!!
Kana replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Jak tam Aron? -
Kurde no nie wiem. Nie chcialabym obydwoch wsadzic do kennela. Sprobuje z bramką. Rozmawialam z facetem. Powiedzial ze zrobi. Mam mu napisac meila. Napisalam ze chce aby deseczki byly jak najblizej siebie lub w miare mozliwosci jedna kolo drugiej. Ale czy on to zrobi ... Zobaczymy czy zda to egzamin... :mad:
-
Ale jestem mądra! Wymyslilam! Zamiast kupowac taka np. bramke [url=http://allegro.pl/item715090574_super_bramka_zastawka_otwierana_nowa_bukowa.html]SUPER!!! BRAMKA-ZASTAWKA ''OTWIERANA'' NOWA BUKOWA (715090574) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Napisze do kilku sprzedawcow takowych bramek o przerobienie mi takiej bramki. Zamiast szczebelek okraglych, ktore na pewno skuszą pchlarzy do gryzienia i wyrwania, potem przerobienia na trociny poprosze o grube listwy / deseczki z malymi odstepami od siebie tak zeby nie mogly wsadzic pyska by wyrwac deseczke :D !!! Bedzie na pewno lepsze, bezpieczniejsze i solidniejsze. Jak mi ktos powie ze to zly pomysl to sie zalamie :mad: Cala noc myslalam nad tym :diabloti:
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Taa ;) Ta slodka psina dzisiaj zezarla poduszke ;) Chyba ona ;) -
Raz spia razem a raz nie to zalezy. Saba spi z Vega jak my ja wygonimy ale ogolnie woli byc z nami w pokojo-kuchni, wiadomo woli miec blizszy kontakt z czlowiekiem. Natalia kosci juz nie daje bo ma po nich biegunke. Dobra postanowilam ze sprobujem z bramka tylko trzeba taka znalezc zeby nie mialy jak jej skonsumowac. :diabloti: Klatke mialabym gdzie ustawic, spokojnie ;) Mi nie zal wywalic mebli xD
-
Natalia dokladnie ma takie samo zdanie dlatego mam mieszane uczucia. Sprobuje pierw z bramką. Tyle ze bede musiala pozyczyc z Vegi pieniedzy bo wyplata dopiero za dwa tygodnie. Mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial mi to za zle. :oops: Tylko teraz jaka? Tak zeby zadne z nich nie zlapalo je zebami a z tego co widziala to wszystkie maja takie zachecajace szczebelki.
-
Kosci, gryzakow itp jej juz nie daje zaczela miec po nich biegunke. Postaram sie ta bramke kupic, moze pomoze? Jakby ktos pomogl wybrac bylabym wdzieczna. :D Wszystko procz poduszki to Vega. Dzisiaj byla poduszka i nie wiem przez ktora. Podejrzewam Sabe bo kocha zabijac i wyciagac wszystko z miskow.
-
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
zaznaczam sobie :p -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
No niestety... Mariolu dodaj do allegro moze tyle że Saba uwielbia bawić sie pluszakami, uwielbia bawic sie z psami i trzyma sie blisko spuszczona ze smyczy. I moze to, ze jest mlodziutka i potrzebuje duzo ruchu i odpowiedzialnego czlowieka. Dziekujemy ludziom ktorzy szukaja pieska na prezent lub zabawki dla dziecka poki sie nie znudzi itp. -
Sweetbullka Roxi - oddana przez pseudohodowcę! MA DOM
Kana replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Super!!!! Jak sie miewa Roxi w schronisku? -
i ostatnie ;) [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2990/zdjcie178m.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1456/zdjcie184.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9835/zdjcie188q.jpg[/IMG] Gdzie jest Vega?? :diabloti: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1738/zdjcie181.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6863/zdjcie177.jpg[/IMG] Dobra starczy na jakis rok :eviltong::lol:
-
CD :) [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4113/zdjcie145.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8907/zdjcie209.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1584/zdjcie207.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3347/zdjcie192g.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2088/zdjcie210.jpg[/IMG]
-
Czy ktos nas jeszcze odwiedza? :-( Tymczasem Vega obi ogromne postepy. Wie co to znaczy saszetka z parowkami i szelest woreczka :multi: Zaczyna coraz czesciej do mnie podchodzic prosic o kielbase. Zdarzalo sie nie raz na mnie skoczyc gdy sie niecierpliwila.:loveu: A teraz reszta fotek z harcow w sadzie: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8862/zdjcie190.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9798/zdjcie176m.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/441/zdjcie179c.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5819/zdjcie186.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8097/zdjcie183b.jpg[/IMG]
-
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
CD :) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9392/zdjcie208p.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5415/zdjcie158.jpg[/IMG] Harce z Vegą w sadzie na wsi : [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8862/zdjcie190.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9798/zdjcie176m.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/441/zdjcie179c.jpg[/IMG] -
Młoda przybłęda Saba. JUZ W SWOIM DOMU!!! trzymac kciuki
Kana replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nowe fotki. Mam nadzieje ze was nie zanudzam ;) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5666/zdjcie147.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4959/zdjcie196.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9929/zdjcie200.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6/zdjcie199.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4208/zdjcie197.jpg[/IMG] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pomózcie :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-figurki-ze-szkla-inne-porcelanowe-zwierzatka-na-hotel-dla-rudej-do-30-08-a-144937/?highlight="] [/URL][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-figurki-ze-szkla-inne-porcelanowe-zwierzatka-na-hotel-dla-rudej-do-30-08-a-144937/[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczna-bizuteria-pierscionki-kolczyki-inne-na-hotel-dla-rudej-amstaffki-30-08-a-144936/?highlight="]http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczna-bizuteria-pierscionki-kolczyki-inne-na-hotel-dla-rudej-amstaffki-30-08-a-144936/[/URL] -
Pomózcie :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-figurki-ze-szkla-inne-porcelanowe-zwierzatka-na-hotel-dla-rudej-do-30-08-a-144937/?highlight="] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczna-bizuteria-pierscionki-kolczyki-inne-na-hotel-dla-rudej-amstaffki-30-08-a-144936/?highlight="][/URL]
-
Pomózcie :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-figurki-ze-szkla-inne-porcelanowe-zwierzatka-na-hotel-dla-rudej-do-30-08-a-144937/?highlight="] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-figurki-ze-szkla-inne-porcelanowe-zwierzatka-na-hotel-dla-rudej-do-30-08-a-144937/"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczna-bizuteria-pierscionki-kolczyki-inne-na-hotel-dla-rudej-amstaffki-30-08-a-144936/?highlight="][/URL]