Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Ciotkaaa kiedy do mnie wpadasz!!!
  2. o ja pierdo.... :shake: Prosze wyciągnijcie ją!!!
  3. W schronisku byłam ale psa nie widziałam bo był zamknięty na noc w ambulatorium.
  4. Nie mam neta.... Jest opcja ze w czwartek bede miala. Co do Vegi.. mały postęp :loveu: :multi: Dzisiaj gdy siedziałam na podlodze z Sabą w pokoju Vega przyszła do pokoju za prog i stala i sie patrzała niesmialo. Rzucilam sabie misia i Vega zabrała go do siebie :cool3: Saba uwielbia na spacerach bawić sie z Sabą. Zaczyna także powoli mchodzic przy mnie po korytarzu za Sabą. Jutro po poludniu przyjezdza Pani psycholog i zobaczymy co powie :D Wszystkie rozliczenia z bazarków są na początku. Reszte pieniedzy jakie zostały z przesylek przeznaczyłam na kosci i uszka wędzone a także worek zabawek. Vega uwielbia je mordować gdy nas nie ma :evil_lol: W niedziele byłam na giełdzie po kolejną siatkę pluszaków :lol: Mam pełno filmików... moze je ktos wrzucic?
  5. Wiem dlatego mu podziękowałam. Ma szczepienie?? Byłoby super. Tylko odrobaczyc :p Odkarmic porządnie i na sterylke :loveu: Proszę przypomnij o tej ksiazeczce... :diabloti:
  6. Coo ??? Szczegóły prosze!!
  7. Jak sie miewa nasz piękniś ?
  8. Piękne zdjęcie :D Aż sobie wydrukuje i w ramkę wstawie :loveu:
  9. Przeczytałam trochę... Dziewczyny nie dawajcie ich tam... Ja wiem, że to może szansa dla nich.. Ale pomyślcie... One potrzebują uwagi, czasu i spoooro miłości by znów porządnie zaufał człowiekowi. Swoją miłością nowy właściciel musi im nadrobić stracone miesiace w schronisku. Po pierwsze taka gromada psów to za duzo a sunie potrzebuja szczegolnej uwagi. Po drugie mozliwosc ucieczki ?? Odpada :shake: Ja bym nie ryzykowała taką stratą swoich tymczasowiczek...
  10. Zbójini kiedy jedziemy wyciągać z tamtąd psiaka? Pewnie będziemy musieli go adoptować... Z resztą nie wiem jak to będzie bo mieliśmy małe problemy ze schroniskiem...
  11. Super! Wiesz Asiu nie mogłam odczytać jeszcze mmsa bo mam nie ustawiony telefon. Sunia jest spragniona kontaktu bo siedziała w schronisku, to szczenia potrzebuje czułości... Chyba ze chcesz zeby Ci na mordercę wyrosła :evil_lol:
  12. Taaa... jakby nie mogła jednym butem sie zadowolic tylko wszystkie przekasować :mad: I musiałam do Wawy jechac bez pięt w butach :shake: Bo te najładniej wyglądały. Wpisałam juz rozliczenia z bazarków ale tylko na razie 3 osoby wpłaciły. Dzisiaj doszły nowe szeleczki dla zołzy i jutro ide je odebrac z poczty. Jutro przyjezdza takze kolezanka:D Strasznie sie ciesze o Vega zaczeła lubić bawić sie po "swojemu" z psami. Fajnie skacze przy psie choc do końca nie wie co to znaczy zabawa prawdziwa z psem. Tengusia tylko pamiętaj, że Vega n a razie nie jest do adopcji ;)
  13. Na pewno. Vega tylko patrzy z ktorym pieskiem moze sie zaprzyjaznic. Mam nadzieje ze moj plan terapii dla niej pod tytułem "Saba" wypali :razz: Mariolu czy sama ma obrozke i smycz? Byłam u jednego veta. Zaśpiewał mi 350 zl. Moze postaram sie tanszą załatwić ale nie obiecuje. Jutro bede dalej dzwonic bo dzis skonczylo mi sie konto.
  14. Niestety jest gorzej niz na fotkach... Jak go trzymała przez kilka godzin to az cała skóra mnie swędziała... Tragedia.. Ale chłopak cudny. Po 2 godzinach gdy podszedł pracownik schroniska do auta bronił mnie przed nim :loveu:
  15. Ale sie ciesze:D A ja jestem wykonczona :cool3: Na szczescie grzecznie spedziłam podróz w pociągu w drodze powrotnej :evil_lol:
  16. Przepraszam :( Nie mam internetu na kilka dni!! Siedze teraz na chwile w kafejce. Bedziemy w kontakcie telefonicznym! :loveu:
  17. A gdzie moja piekna fotka z Kłem :cool3:
  18. Super! Strasznie sie ciesze!
  19. Przepraszam że nic nie pisze ale brak neta :( Sunia po zostaniu w domu na dluzej niz zwykle zjadła nam prawie doszczętnie wszystkie buty... Ehh kij palił moje nie żałuje ale chłopak płacze za firmówkami :evil_lol:
  20. Byłysmy z Karoliną odwiedzić Bossa... Jest cudny :loveu: Poprosze ją by wstawiła zdjęcia :cool3:
  21. Byłam w schronisku. Pies na razi jest tuczony, by w ogóle przeżyła a nie zdechła z głodu. Pytałam się o karmę jaką najlepiej kupić : - intestinal -sensivity control Zdjecia wstawi Karolina1 jak wejdzie na forum ;)
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ubojnia-psow-na-smalec-okolice-czestochowy-potrzebna-pomoc-143510/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5707/smalec.jpg[/IMG][/URL] Banerek od jednej z dogomaniaczek.
×
×
  • Create New...