Ale fajne wieści z domku ,miło się czyta. To ci z Kory mały urwis, łobuzuje na całego ale i przylepa też. Przesyłam mizianko dla małej i pozdrowienia dla Rodzinki, miłego dnia
Super ,że mała Kora tak szybko się zadomowiła a rezydentki ją zaakceptowały. Nie ma to jak dobre wiadomości z rana ,głaski dla psiej ferajny i pozdrowienia dla całej Rodzinki