Jump to content
Dogomania

Jolanta08

Members
  • Posts

    5151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jolanta08

  1. Tolu ,jestem myślami z Wami i trzymam kciuki za Zulkę
  2. Odwiedzam Pelisia i zostawiam głaski dla chłopaka i jego ferajny
  3. Kochane stadko ,przesyłam mizianko dla gromadki i życzenia miłego dnia
  4. Śliczne stadko a dziewczynka tak wyrosła
  5. Myślę ,ze nie ma sensu dzwonić bo jakby Panu zależało to by się skontaktował ,chyba że istnieje inna przyczyna ale to czas pokaże
  6. Taka smutna wiadomość ,nie mogę uwierzyć że Peginka[ [*] odeszła ...
  7. Też martwię się o Mysię , oby wszystko skończyło się szczęśliwie i za to trzymam kciuki a suni przesyłam mizianko i ciepłe myśli
  8. Radujące serce wieści z Teosiowego domku a kanapka leżała to se wziął ,co miała się zmarnować. Kochany chłopak , nie do wiary jak szybko się zaaklimatyzował , jednak miłość czyni cuda. Teoś trafił na cudowny domek
  9. Żegnaj Filipku [*] Twoja droga tutaj dobiegła kresu . Opiekuj się Pelisiem i całą gromadką
  10. Wzruszyłam się oglądając filmik, zastanawiam się czy ktoś nam nie podmienił Teosia bo faktycznie chłopak jakby odmłodniał. Teoś ,tak trzymaj . Pozdrawiam Teosiowy domek i przesyłam mizanko dla chłopaka
  11. Ale słodziak ,ciekawe skąd dorwała tego gnata i kiedy się z nim upora , wygląda z nim rozbrajająco
×
×
  • Create New...