Jolanta08
Members-
Posts
5151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jolanta08
-
Też się martwię brakiem wiadomości.
-
Odwiedzam Ibisa , widzę że to energiczny i radosny psiak :))
-
Biedactwo :((
-
Trzymam kciuki za najlepszy domek dla Jogiego. Przelałam dodatkowo grosik dla chłopaka
-
Odwiedzam Jogusia, udanego dnia.
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Jolanta08 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Cebusia, miłego dnia.