Jolanta08
Members-
Posts
5151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jolanta08
-
Ode mnie Ibis będzie miał 10 zł od listopada.
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Jolanta08 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do chłopaka, miłego dnia. -
Zaglądam do Jogiego i także trzymam kciuki za domek a tymczasem przesyłam miziano.