Jump to content
Dogomania

Olga7

Members
  • Posts

    5410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olga7

  1. [COLOR=Navy]Na wezwanie cioteczki Ihabe ja także melduję się na wątku suni .:p Może przydam się choć do podnoszenia wątku i rozsyłania może innym dobrym cioteczkom ? :loveu: Sunia jest urodziwa i dość duża chyba i taka kudlata:p -może uda się znależć jej drugi dom i lepszych ludzi .kórzy już jej nie wyrzucą na ulicę ....? Ihabe i Klaudusia - a moze udalo by się przekonać tych państwa ,żeby dali czas suni i ich westowi -i zgodzili się na próbowanie przekonania westa do suni oraz pozostawienie jej w swym domu na zawsze ?? A może nadacie suni imię Adusia - na cześć Klaudusi ? Klau-Dusia ? :) [/COLOR]
  2. Jesli nadal szukacie hotelu dla Cygana -czy bralyście cioteczki pod uwagę dt u Astaroth w Brzezinach k W-wy ? Nie jest tam za tanio co prawda /8-10-15zl doba/ ale może coś da sie utargować/ ..
  3. Nie zapomnialy i pewnie zagladają często jak i ja ...:loveu: Czia ,czy Nel probuje gryżć na tych spacerkach ,że musi mieć kaganiec ? :p ona chyba jest lagodna bardzo ,ale teraz po wypadku chodzenie sprawia jej jednak trudność i ból ...
  4. [COLOR=Navy]Piękne słowa o pięknym Ksawerze ....:loveu::loveu::loveu:. Dziękujemy Wam dziewczyny Kordonia I Fizia .:p Nadal szukamy dobrego domu i dobrych ludzi dla Ksawera - PSA WYJĄTKOWEGO !!! [/COLOR]
  5. Zaglądam do Mani codziennie i zmartwilam się jej chorobą ...:shake: Mam nadzieję ,że jest to przejściowe i już niedlugo sunia wróci do zdrowia .
  6. [quote name='Vitka'][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8674/dsc03137640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5152/dsc03144640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3932/dsc03145640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1769/dsc03154640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3537/dsc03155640x480.jpg[/IMG][/QUOTE][COLOR=Navy] KSAWER - na spacerze ....:loveu:[/COLOR]:loveu::loveu: [COLOR=Navy]A ile by taki pakiecik kosztowal i czy byś mogla mu wykupić i trzeba kasę na to [/COLOR]..?
  7. [quote name='TERESA BORCZ']Witam, wiem napewno że jest miejsce od zaraz u p. Artura (jamor) , bo piesek dla którego bylo tam miejsce pojechał jednak do bogatyni. Może być miejsce w krakowie w ogrzewanym budynku, u p. Eweliny. Albo do sprawdzenia gliwice. Dobry i niedrogi. Fundusze mozna spróbować szybko zebrac super metoda basi1968. Tak zbiera sie na górkę. Kto ma 1,- pln daje kto ma setkę witamy metoda jest dobra i górka wnet znajdzie odpoczynek.dużo z nas w tym uczestniczyło. Pozdrawiam.[/QUOTE [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukam-188-osob-172376/[/url] [COLOR=Navy]Wlasnie chcialam tu posunąć pomysl niektorych ciotek -jak ostatnio Basia1968- ZBIERANIE OD CHETNYCH LUDZI -PO 1 ZL CZY 2 ZL -DEKLARACJI -ALBO ODNAWIANYCH CO M-C WPLAT !!! Latwiej nieraz jest zebrac od wielu ludzi po symbolicznej 1 zl czy 2 zl /na m-c niz np. po 5 zl czy 10 zl -jesli ludzie ci mają już np. kilka dekaracji na dt róznych psów -a nawet jesli będą to ich pierwsze wplaty -prawda ?? Zbierajmy więc pieniadze na sunię na tzw .górkę -czyli po 1-2 zl .ale od wilelu osób. Inaczej znow sytuacja się moze powtórzyć ,bo zabraknie kasy . Nie można po raz kolejny zabierać tego psa do schronu .To zbyt wielka krzywda dla kazdego psa -a dla tej suni już po raz 3 chyba ...:(. [/COLOR]
  8. Zapisuję sobie wątek ...Pozdrawiam Alka :p. A do lektury ostatniego posta -wrócę dziś /jutro ...:loveu:
  9. I ja przywitam się dziś z Maniusią -ślicznotą naszą ...:p:loveu: Już lada dzień będzie miala dużo lepsze życie ...
  10. No fakt..gdy spojrzeć na twoj avatarek -jesli to akurat pies posiadaczki profilu ..:razz: A Mania to i chyba kundelka by chyba się bała - na początek ...choć ona najbardziej boi się bezdomności i ujadania stada psów w schronie ..:-( oraz obcych ludzi ...
  11. [COLOR=Navy]A może nie tylko Rita-ale i inne cioteczki znajdą nieco czasu ,żeby pomoc innym psom z tych zapomnianych kojców zamykanych na klódki ? One tam świata nie widzą wcale i ludzie prawie też ...:( [URL]http://www.allegro.pl/item806689320_psiaki_z_3_zapomnianych_przytulisk_szukaja_domow.html[/URL] [/COLOR]
  12. [URL="http://www.allegro.pl/item806689320_psiaki_z_3_zapomnianych_przytulisk_szukaja_domow.html"]PSIAKI Z 3 ZAPOMNIANYCH PRZYTULISK SZUKAJĄ DOMÓW (806689320) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Rita- Martka jest wolontariuszką schronu z Konina -a Karolcia takze /ale uczy się w gimn.i ma mniej czasu na dogo i schron/ /. W tych przytuliskach nie ma nikogo z wolontariuszy - a w dwu z nich -psy są zamknięte w kojcach na kłódki .:( !!!! Może po niedzieli Martka zajrzy na wątek -jesli nie dziś jeszcze..
  13. Czyżby to do Ady ma jechać nasza Mania ? :razz: I Ada podpytuje na wszelki wypadek ..?:razz: Mania bardzo tęskni do normalnego domu i ludzi a w schronie zżera ja ogromny strach przed wszytkim i każdym psem .:shake:
  14. Pięknie dziękujemy Ci Zuzlikowa za to ,że nie odmówilaś pomocy Dorze i temu benkowi -jak zwykle na tę Cioteczkę można liczyć .:loveu::p Dora nie za bardzo ma czas na prowadzenie wątkow ,ale dwoi się i troi ,żeby pomoc ile tylko da rady -kosztem nieraz swego mocno nadwyrężonego zdrowia i sił oraz poważnych obowiązków rodzinnych.Pomaga też wielu bezdomnym psom oraz kotom oraz psom ubogich ludzi,którzy nie radzą sobie z opieką i karmieniem swych psów-nie mają środków.:shake: Jak tylko uda im się zrobić benkowi fotki -to postara się je umieścić .
  15. [COLOR=Blue]I jak każdego dnia -odwiedzamy Ksawera !!![/COLOR] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Zapisuję i podnoszę wątek Bojusia ...On tak bardzo potrzebuje dobrego czlowieka i swego domu ....
  17. Było by wspaniale ,gdyby te dwa psy : Ula i Seba-mogly by zyć razem -w jednym domu czy na jednym podwórku ..:p. One razem tam tak wspieraly się w tym przerażeniu i samotności ...:shake:
  18. [COLOR=Navy]Zaglądam kilka razy dziennie do Ksawera -ale gdy na ostatniej str. są fotki akurat-nie wpisuję nic ,żeby posty nie poszly dalej a ktoś szukający psa mógł zachęcić się do wybrania wlasnie tego psa -trafiając na koncu wątku akurat na te fotki Ksawera.:p .Tak sobie po babsku wykombinowalam -zeby tylko ułatwić Kaswerowi znalezienie swego domu .Nie dlatego ,iz nie pamiętam o Ksawerze. [/COLOR]
  19. Ja postaram się dorzucić /po 10.XI./-ale raczej jednorazowo-kilka groszy na Manię. Inaczej nie dam rady już- nie mogę deklarować stałych wpłat już.Póki kryzys nie skończy się przynajmniej.
  20. ja kilka groszy dorzucę /jak już pisalam wczesniej/- ale po 10.XI.- i nie jest to deklaracja stala-co mc- tylko raczej jednorazowa /-gdy dam radę -to powtorzę potem/-trudno ...:oops:
  21. Nie znam calego wątku jeszcze-ale czy chirurdzy nie dają żadnych szans na przywrócenie temu psu łapy do lepszego stanu ,żeby ulatwić mu jej używanie? Są chyba tacy specjaliści od trudnych operacji ,ale to pewnie duże koszty..? Rinki móglby mogl lepiej chodzić i znalazł by dom ,a tak to będzie tak wegetować nadal ...Ten dr Sterna daje mu jakieś szanse ..czy to nie chodzi o łapę../muszę doczytać/.
  22. [COLOR=Navy]Myślę,że nie tylko schronisko w Koninie oraz TOZ powinien mieć nadzór nad tymi gminnymi przytułkami dla psów -inaczej te psy będą tam wegetować następne lata -zaniedbanie,niedokarmione i nieszczepione -a gminy będą odsuwać na dalsze lata budowę tego międzygminnego schroniska . A wiele bezdomnych psów w tych gminach nadal będzie koczować na polach czy drogach oraz rozmnażać się .:shake:-tak jak jest to teraz -od wielu lat .:shake: [/COLOR]
  23. A my możemy podziwiać Meggi i Lenkę razem -:p a Lenka nawet kolorem się dopasowala do legowiska jakby..;) i już coraz większe postępy widać .:p
  24. [COLOR=Navy]Pięknie dziękujemy Wszystkim -a Thomasowi -za podarowaną kwotę euro teraz-szczególnie ! :loveu::loveu: Pozwoli to operować dalej Nel. Dziekujemy!!:loveu::loveu: Każdy grosz się tu liczy -każda zlotówka -dziękujemy ! [/COLOR]
  25. [COLOR=Navy]A witaj Pipi :p . Odsluchaj te wiad. na tel. i znajdz ten czas na rozmowę tel.-ok? :razz: . Brakowalo nam tu twych relacji z życia podlaskich zwierzaków -nie tlyko psów. Także spoleczności podlaskiej-tej borykającej się z wieloma problemami . Czasem ciotki mogly pomóc tam. Pozdrawiam.:p A Plomyk sliczny jest ...:loveu: [/COLOR]
×
×
  • Create New...