[quote name='MyszkaMiki']Od piątku w lokalnej gazecie rusza znowu dział Przygarnij psa :)
Co tydzień będzie jakiś psiak. Ponieważ małe i młode psy dość często szybko opuszczają schronisko postanowiłam, że w gazecie będą prezentowane te zwierzaki, które są w schronie najdłużej.[/quote]
To bardzo dobry pomysł... po za tym schronisko się przypomni bo jak rozmawiam z niektórymi ludźmi to są zdziwieni że takowe w ogóle istnieje u Nas:shake: