Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. wredne paskudy też są...ale wole te fajne:cool3: A co do tgo pana to tez chcę takich ludzi spotykać:loveu:. Chociaż ostatnio jeden gościu zawołał Shire obejrzał ją odlewej i prawej spytał ile ma?...a później zaproponował mi że kupi ją:lol:.Oczywiście moje kategoryczne Nigdy w życiu! a on że szkoda po poważnie mówi że fajny piesek:cool3:
  2. Uszy i fafle do góry:evil_lol:. Fajnie wyszedł:cool3:
  3. Cześć szilowate:loveu:. Drapanko i mizianko a kiedy foteczki?:cool3:
  4. Shira też czasem myśli... czy wykonać komendę czy jednak nie:diabloti:. Apropos. Rozmowa dwóch braci: Starszy ale fajny piesek(ale stoi z boku) Młodszy jakieś 5 latek:Jejku jaki słodziaśny moge pogłaskać? Przytrzymałam psa i mówie że tak Starszy: Nie bo on cię zje! Młodszy Ale ty głupi jesteś !(z "psss żal"w oczach):diabloti: Przytulił psa i zaczął miziać i w kółko mówić jaki ty dobry piesek śliczny jesteś. I przy tym tak słodko się siesieał:loveu:.
  5. Co słychać w dzień dyszla?:cool3:
  6. Ło! ale zdjątek archiwalnych:cool3:. A ja już się nie mogę doczekać pierwszego śniegu Shirki:razz:. Będzie fajnie:evilbat:
  7. [quote name='Czarnulka']Dziękujemy ;) No trochę urosła.... Dziękujemy;) ta a wdomu przemienia się w diabełka ;p[/quote] Lubi metamorfozy:evil_lol:
  8. [quote name='Agniecha93'][URL]http://img217.imageshack.us/img217/6020/20090826022.jpg[/URL] ale jej oczy uciekły :D [URL="http://img146.imageshack.us/img146/5088/20090826016.jpgnie"]http://img146.imageshack.us/img146/5088/20090826016.jpg [/URL]nie ma to jak wśród swoich :razz:[/quote] Dokładnie...Mała dominantka trafiła na...dominantkę:diabloti: i została zdominowana:eviltong:. A później się bawiły:loveu: [B] bianka19[/B] Siemka Cezusie:)
  9. Maya ma identyczne oczyska jak Shira:loveu:. I urodziła się też w maju:cool3:...tylko rok wcześniej :eviltong:.Pozdrawiamy:multi:
  10. Śliczności:loveu:. ona jest taka słodka takie oczyska aniołka:loveu:
  11. Ale śliczne malusie łapeczki:loveu:
  12. [quote name='Czarnulka'][URL]http://img12.imageshack.us/img12/3381/20090826023.jpg[/URL] ślicznie a co to za drugi haszczak? Ma tu galerie? [URL]http://img217.imageshack.us/img217/6020/20090826022.jpg[/URL] Ta fota boska[/quote] To haszczak takiego pana który ma działkę niedaleko nas. Nie nie ma galerii tu;)
  13. Ale brudny mordziuch :diabloti:Ślicznyyy :loveu:
  14. [quote name='madziulik_13']A no chyba że :evil_lol: Ciekawe ile wytrzyma na głodzie :cool3: Haha jej mina jest boska :loveu::lol:[/quote] Dziękować, dziękować.:jumpie: Shira to twarda babka -da radę:evil_lol:
  15. [quote name='MyszkaMiki']Od piątku w lokalnej gazecie rusza znowu dział Przygarnij psa :) Co tydzień będzie jakiś psiak. Ponieważ małe i młode psy dość często szybko opuszczają schronisko postanowiłam, że w gazecie będą prezentowane te zwierzaki, które są w schronie najdłużej.[/quote] To bardzo dobry pomysł... po za tym schronisko się przypomni bo jak rozmawiam z niektórymi ludźmi to są zdziwieni że takowe w ogóle istnieje u Nas:shake:
  16. Ciekawe kto takie głupka z psem zabierze:eviltong:?
  17. Ślicznusi przystojniak:cool3:. jaka ładna fryzurka:eviltong:
  18. Super filmiki :razz:.Fotki też fajne ale ty masz dwa szpice:p A trzecie futro kogo?:cool3:
  19. Siemka śliczna rzeźba na fontannie:diabloti: hihi:evil_lol:
  20. Super foty:loveu:... Odrzut odśrodkowy najlepszy :eviltong:. Zalało Wam tam coś czy jak :razz:?
  21. Gratulujemy :loveu:. Wpadły byśmy ale... nie zdążymy dojść :diabloti:
  22. Dawaj fotki bo Ci swoich nie pokarze:diabloti:
  23. Przez pierwsze 3 fotki myślałam że jest już bez linki:diabloti:. A tu psikus:eviltong:. Lubi tak jak Shirka połazić po wodzie popluskać się ale pływać to nie:razz:.
  24. [quote name='madziulik_13']Wyglądają jakby się śmiały :lol: Czy mała AA dała też coś koleżance ? :evil_lol:[/quote] No co ty?! Przecież jest na odwyku:diabloti:
  25. [COLOR=Red][SIZE=4][B]ZDJĘCIA STRONA [/B][B]19 i 20 :diabloti: [/B][/SIZE][/COLOR]
×
×
  • Create New...