-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[quote name='Hexe_G&R']Możliwe jest, że wybrał sobie koleżankę za najsłabszą osobę w domu i postanowił jej bronić. W sytuacji, kiedy będzie okazywał on agresję wobec pozostałych domowników, dziewczyna powinna stawać stanowczo przed osobą - "ofiarą" (najlepiej w pozycji obronnej: tyłem do "poszkodowanego", przodem do psa - ręce założone na biodrach) i wypowiedzieć bez wahania komendę w stylu "nie wolno", "nie warcz" czy nawet pospolite "e-e". Pies musi zauważyć, że to koleżanka powinna go bronić i że sama, bez jego pomocy panuje nad sytuacją panującą w domu. Pytanie: czy to ona najczęściej go rozpieszcza, czy jest w stosunku do niego stanowcza i asertywna?[/quote] Jest w stosunku do niego bardzo stanowcza...kocha go ale nie pozwala by walczył z rodziną... Sposób który opisujesz podoba mi się. Warto spróbować
-
[quote name='bianka19']A ja w 10000000000000000% :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A ja w 10000000000000001% :diabloti:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
łe noto ciekawie mieliście:diabloti: -
Ej to ja też dog chow zamówie i dostane kurs:eviltong: i oryginalne frisbee:razz::diabloti:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Wiecznie tam u Was nie pada:diabloti: Dawać mi tu Lunkowate zdjęcia:evil_lol: -
[quote name='Pestka']Ja zaraz chyba się zbieram, bo mam zamiar wstać 6.30 :cool3:[/quote] ojojoj zły pomysł:diabloti:. Nawstajesz się jeszcze do szkoły:cool3: Co tam u Cezusia nocką?:razz:
-
[quote name='asiunia']słodkie dwa szkraby:loveu:[/quote] Dzięki :loveu: Jak słodkie tak nieznośne:diabloti: [quote name='bianka19']Ślicznie Shirka pozuje :loveu: [URL]http://img164.imageshack.us/img164/5359/20090827032.jpg[/URL] Zabawa z Tofikiem świetna :loveu: A oczy przepiękne , próbowałam się nie zakochać , ale mi się nie udało :evil_lol: Nie da się nie zakochać w tak cudownej suni :loveu:[/quote] A tu to się zgodzę w 100%:evil_lol:
-
[quote name='Cudak']Za wcześnie odstawione szczeniaki najczęściej mają problemy z socjalizacją. Jaki jest do innych psów?[/quote] Suczki lubi, bawi się z nimi. W stosunku do psów jest różny ale przeważnie agresywny Puli dzięki powysyłam jej na pewno się przyda ;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Bleee co to za człowieki?:eviltong: Ile "poczwarków":evil_lol: niemieckich. Śliczne zmoklusy, wszystkie bym wyściskała:loveu: nawet takie mokre :razz: -
[quote name='madziulik_13']Oczy są .... zabójcze :diabloti: Ona jest boska mój AA Husky :loveu::loveu:[/quote] Dziękować bardzo:loveu: [B][SIZE=4][COLOR=Red]Nowe fotki z yorkiem Tofikiem na 21 stronie[/COLOR][/SIZE][/B]:diabloti: P.S. zajrzyjcie na ten wątek, [url]http://www.dogomania.pl/forum/f30/agresja-do-calej-rodziny-broni-pani-145234/#post12865476[/url] może coś poradzicie ;)
-
Witam. Zastanawia mnie pewien problem z którym boryka się moja koleżanka. Ma rocznego mieszańca (podobno labradora i cocel spaniela-matka była spanielką). Problem polega na tym że pies ma dziwną agresje z którą w żaden sposób nie mogą sobie poradzić. Mieli już wcześniej w rodzinie psy, także zdarzało się że były trudne, agresywne ale zawsze nad tym panowali. Nero jednak jest inny. Kiedy ktokolwiek się zbliża z rodziny do koleżanki on atakuje tę osobę. Potrafi zaatakować w czasie zabawy. Jest bardzo dominujący. Mogą go głaskać jednak zdarza się że macha ogonem jednocześnie powarkując. Kiedy koleżanka się wygłupia ze starszym bratem pies rzuca się na niego.Kiedy siedzi koło niej jej chłopak pies się wciska miedzy nich.Jest chorobliwie zazdrosny o nią. Jedyny kto się go boi w domu to mama koleżanki, pozostali w żaden sposób mu nigdy uległości nie pokazali. Mało tego pies był od początku u nich nigdy nie był bity ani dręczony. Jak myślicie co może byc przyczyną tych zachowań i jak sobie z tym radzić? Myślałyśmy nad tym czy to nie wina tego że gdy właściciele matki wydawali szczeniaki okłamali koleżankę że małe ma ponad miesiąc gdzie u weterynarza okazało się że nie ma nawet 4 tygodni:shake::-(. Stanowczo za wcześnie był rozdzielony z matką. Co sądzicie, proszę wypowiedzcie się. On ma tak różne dni i humorki,że ja nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje i co nim powoduje.
-
Cokolwiek to jest to super miejscówka dla psów:loveu:. Shira teżby tam się wyhasała. Udany dzień mieliście:cool3:. Dużo psów,dużo zabawy, dużo zdjęć:razz:
-
Haha kocur sobie myśli "co ten pies wyprawia?".Śliczne fociaki:loveu: i sliczny mordek:loveu:
-
Dawaj foty bo Cię znajdziemy:diabloti:
-
Cezik mi oczko puścił:multi::loveu: Moje małe białe kochanie:loveu::diabloti:
-
Mała skierka:loveu:. Ślicznotka,koleżanka też super... dwa małe dzikusy:diabloti:
-
Ścięcie dwóch "olbrzymów":evil_lol: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6316/20090827030.jpg[/IMG] "He? Gdzie Twoja głowa?":hmmmm: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/2988/20090827027.jpg[/IMG] Ładnie pozująca Shirka:loveu: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/5359/20090827032.jpg[/IMG] Popatrz w te oczy i spróbuj się nie zakochać:diabloti: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5397/20090827034.jpg[/IMG]
-
Coo? To już rano?:loveu: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/509/20090827015.jpg[/IMG] Nowy kumpel 5 miesięczny york Tofik :cool3: [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/231/20090827029.jpg[/IMG] Pożerany Tofik:lol: [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3296/20090827017.jpg[/IMG] Pożerający Tofik:diabloti: [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/911/20090827028.jpg[/IMG] CDN!
-
[quote name='Idolka']Bekowe te zdjęcie co podpisałaś że nie fotomontaż hehehe :evil_lol: Ślicznie Shira i ten drugi haszak podobną maść mają ;>albo mi się wydaje ;p[/quote] Gaja jest bardziej Idolkowata :cool3:. Za chwile wrzucę parę fotek z dziś:diabloti:
-
Ale piękne zdjęcia. Szczególnie podoba mi się te w morzu z goldenkiem :loveu:. Śliczny psiak, wygląda(jest w sumie tej samej rasy:diabloti:) jak najlepsza kumpela Shirki tylko ładniej:lol: bo ma linie:cool3:
-
A skąd wiesz jak jest w dupie u Murzyna?:diabloti: U Nas też ukrop się robi:(
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']aj... chciałam się jeszcze pochwaliś, że posakowiec znalazł domek:multi:[/quote] Ale super:loveu: ... niech mu się wiedzie:razz: -
Wampek ! :diabloti: [URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/334073/00000054.JPG[/URL] Hihi :evil_lol: Jakie śliczności ten brązikowaty urzekł mnie a z kolei białasek to taki smutasek mały:loveu:
-
Dzień dyszla t opo Pznańsku dzień w którym jest targ:cool3:. W naszymprzypadku czwartek :eviltong:
-
U mnie słyszałam tak o 4:30 że lało ale burzy nie słyszałam...:lol:. Pewnie przespałam:diabloti:...i juz robi się gorąc:-(