Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='bianka19'][FONT=Century Gothic]Heejka :loveu: Miłego popołudnia życzę i czekam na Shirkowe zdjęcia ;) [/FONT][/quote] Coś może wieczorkiem skołujemy bo teraz jest u nas upał i nic się nie chce...:eviltong: [quote name='asiunia'][URL]http://img156.imageshack.us/img156/489/zdjcie018y.jpg[/URL] faktycznie żywe z niej sreberko;) piękny ma kolor oczek:loveu:[/quote] Dziękujemy bardzo:multi:
  2. I kto tu rządzi?:diabloti: Skąś znam te widoki....psiego ogona i uczucie wypadającej ręki:mad:
  3. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/331645/00000028.jpg[/url] No dużo jeszcze tych zdjęć? [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/331645/00000030.jpgMasz[/url] jęzora i schowaj już ten aparat... Słodycz:loveu:
  4. Love nie daje spokoju Inari:mad:.hehe. Nieznośny dziecior:loveu:
  5. Siedzi na łóżku obok i żebra na mnie obiad:diabloti: i zjadła mi misia:angryy: Po za tym wszystko wporządalu:cool3:
  6. Siemka:multi:Jaki śliczny uśmiech Szilki do aparatu:cool3:
  7. Bo mnie nie było.... coś wypadło:/ ale dzisiaj byłam. I Gocha41 była. Mieliśmy posokowca,kumpelę z boksu i dwa szczeniory. :) Mam zdjęcia i filmik ze spaceru z poskiem i sunią.Później wrzuce:lol:
  8. Jaki zmoklus:p... nio w końcu retriver:evil_lol:
  9. [url]http://images45.fotosik.pl/187/f51339e8cc608842.jpg[/url] hehe ale słodka opiaszczona mordzia:loveu:
  10. Siemka! Witanko w południe:multi: co slychać u Cezusia?
  11. Siemka co tam u Lunki słychać?:cool3:
  12. [quote name='Clandestine']Ja 15... :roll: Dobranoc :bye:[/quote] Oj tam też mi różnica:evil_lol:. Dobranoc :razz:
  13. [quote name='Clandestine']Ona jest straszna! Matko... xD Ja zawsze po takim czymś się ciągle obracam za siebie, a nuż ktoś za mną stoi? :diabloti: Też mam bujną wyobraźnię :evil_lol:[/quote] P.S a ty ile masz lat;>? a [B]dogomanka[/B] ile:razz:? Idę spać bo jutro terrorysta Shirex mnie o 6 wywali i do schronu pieski wyprowadzić idę:painting:. Więc dobranoc i do jutra w sumie;)
  14. Hejo witamy i zapisujemy się:cool3:. Śliczny łobuz będziemy obserwować:loveu:
  15. hahaha one są super zawsze się śmieje razem z nimi...na yt był taki dzieciak co tata czy ktoś wydawał taki odgłos a on się śmiał do utraty tchu....płakałam:P
  16. sunshine

    Bona

    Śliczna, piękna Bonka. jakie to szczęście że trafiła na Ciebie;). Widać że jest szczęśliwa:loveu:
  17. bo trzeba jej zdjęcie zrobić:P Jak słyszysz że biega i widzisz ze ci taki cień przebiega to pstryk i jak ją uchwycisz to się przerażasz....a przynajmniej ja:eviltong:
  18. [quote name='dogomanka_']nic,tak o sie pytam z ciekawości.:razz: to w takim razie ile ma Twoja siostra?:evil_lol: ja własnie tą gre wyłaczylam,strasznie mi przez nia komp zamulił,pozatym doszłam do tej kołyski i wgl. sie niczego nie wystraszyłam wczesniej wiec mi sie znudziło.:razz:a ta pokojówka była przed kołyska czy po? bo ja jej jeszcze nie zauwazyłam.:D[/quote] siostra 16:eviltong: A pokojówka była tam gdzie zdjęcia w łazience robisz. A ja to jestem straszny cykor:lol:. Nie lubie takich niespodziewanych krzyków itp. i mam na prawdę bujną wyobraźnię:evil_lol:
  19. Mi jak Nukusia odeszła( a była ze mną16 lat) przez 2 dni nikt do mnie się odezwać nie mógł bo obrywał i co rusz wpadałam w histerie i płacz bez dna... nie było łatwo i wciąż nie jest -odeszła 16.05.2009-. I powiem szczerze że wątpię żebym się pozbierała gdyby nie Shirka. Nawet teraz jak sobie przypominam o Niuni to mi łezki się do oczu cisną:-(. Chociaż Shira mi jej nie zastąpiła ale dała nowe życie i nadała mu nowy sens.
  20. Jaki rozmarzony leloś:loveu:. Ciekawe o czym myślał:cool3:
  21. Śliczne zwierze;). Nie bałaś się że axel ci zje fona?:P. A co do Myszki jest słodka:loveu:.Ja niedawno przez prawie 5 lat miałam koszatniczki niestety niedawno odeszła ostatnia z nich...;(. Brakuje mi tego hałasu w klatce:loveu:
  22. Witam dostojnych panów:cool3:.Zapisujemy się i obiecujemy wpadać:loveu:
  23. My się tez witamy po raz pierwszy:razz:. paco to śliczny łobuziak:loveu:. Będziemy zagladać:cool3:
  24. Ale to chyba wszystkie młode psiaki nie mają wyczucia... trzeba nauczyć chyba psa że się ludzi nie tratuje. Z tych dwóch ktore znam jeden tak jak mówisz faktycznie ADHD kompletne:lol: natomiast drugi oaza spokoju (chociaż tez się bawić lubi;))
×
×
  • Create New...