Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Jaka radocha na pysiu że może biegać:multi:. Fajnie że sie dobrze czuje pozdrówki:loveu:
  2. Haha biedny kiciuś:eviltong:. Widać że nie byl zadowolony z zabawy:evil_lol:
  3. Shira 7 września skończy 4 miesiące :razz:. [B]Bianka19[/B] taki w sam raz :eviltong: [B]Baski_Kropka[/B] to ja za to nie mogę się doczekać aż Shira bedzie duża i zaczniemy trenować:evil_lol: [B]asiunia[/B] Fajnie nie tylko Shirka jest szczerbolem :diabloti: [B]madziulik_13[/B] może jakieś fotki się zrobią:eviltong:. Życzymy udanego występu:multi: [B]Suciune[/B] heja następnego dnia:eviltong:. Dzięki:loveu:
  4. Osz to małpiszon jeden za bluzki się bierze:diabloti: Śliczny:loveu:
  5. Wyjący przy zachodzie słońca jest najpiękniejszy:loveu:
  6. Love była śliczna:loveu: Wdała się w mamę :razz:
  7. Film godny polecenia;) Oglądałam go kilka razy i za każdym płakałam jak bóbr:loveu:
  8. [quote name='Alba1986']Hej [URL]http://img164.imageshack.us/img164/5359/20090827032.jpg[/URL] ślicznie wyszła:loveu::loveu:[/quote] Dziękuje :loveu: masz buziaka od Shirki:cool3:
  9. [quote name='madziulik_13']Ja ją nie obwiniam , ja ją przyłapałam na gorącym uczynku :diabloti:[/quote] A tam zdawało Ci się...kot się kamuflował:cool3:
  10. [quote name='madziulik_13']Witamy Was piątkowo :cool3: Ostatni weekend wakacji :placz: Jak to uczcicie moi mili AA ? :loveu:[/quote] Musisz przypominać ? :placz: A uczcimy to dziś 18 kuzyna:diabloti:. Jutro (po pracy:roll:) długiiim spacerem z Shirexem ( spróbujemy kumpla Shiry jakiegoś zwerbować:evil_lol:) a w niedziele zakupami w Poznaniu:loveu:. Całkiem ciekawie się zapowiada:cool3:. A Sziloty jak spędzą ostatni weekend?:evil_lol:(nie licząc słynnej Waszej niedzieli:cool3:)
  11. Wszystkie super ale ten z ramką nową najlepszy:cool3:. ma fajny napis:loveu:(fajnie brzmi i wygląda też:diabloti:)
  12. Ale ja chce takiego prawdziwego:loveu:. Słodka Luńcia:cool3: (nie mówcie Shirce bo będzie zazdrosna:evil_lol:)
  13. Jaka śliczna obróżka:loveu:. Jak możesz obwiniac takąsłodką niewinną mordkęo te dziury?:eviltong: To wszystko wina kota!:evil_lol:
  14. sunshine

    Tofik ;)

    Żądamy Tofisiowych fotek:loveu:. I filmików też:diabloti:
  15. Yhym ;). W sumie tabela na nic się nie zdaje stanowczo za mało jak na nia tam jest. No cóż pozostaje jedynie zdać się na wyczucie:evil_lol:. Dzięki:loveu:
  16. Ejjj Shirce też się jakaś taka sierść ostatnio zrobiła... też zarządzam przerwę w pływaniu:eviltong:.Mizianko dla poczwarka:cool3:
  17. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']moj kot jednego polknal :D:D ale to juz z 10 lat temu :D:D[/quote] Ona też pewnie połyka :mad:. Musze jej wytłumaczyć że sie nie połyka tylko pani przynosi:razz:. Albo wkręce jej bajkę z zębową wróżką:evil_lol:
  18. Saszka jest już z Wami :multi:. Jest śliczna:loveu:. Fajnie że Aresik ją jakos tam akceptuje. Przywykną do siebie i będą nierozłączni :loveu:. Uściskaj ją ode mnie:razz:
  19. I my musimy ćwiczyć razem z Tobą:evil_lol:
  20. Siemka:multi: cześć Lunka paskudo ty moja przebrzydła:loveu:
  21. Śliczny bannerek :loveu:. Ja też chcę instrukcję :diabloti:.proszęproszeproszę:multi:
  22. śliczna psiulka:loveu:. zapisujemy będziemy wpadać. Powodzenia w :razz:Przemyślu
  23. hehehe:evil_lol: A teraz ciekawostka z dzisiejszego dnia:razz:. [B]Shirce wypadły pierwsze ząbki[/B]:multi::loveu: ...i ich nie znalazłam:(. Będę polowac na następne :diabloti:.
  24. [quote name='bianka19']Nie wiem , co ale coś skombinujemy :diabloti: Poszukamy i napewno coś fajnego się znajdzie :evil_lol: PaPa :loveu: Też tak sobie myślałam , ale chyba nie umieją :evil_lol::evil_lol: Bo mi też czasem się focić nie chcę , [SIZE=4][B]ale cóż zrobić , jak dogomaniacy chcą zdjęcia :roll:[/B][/SIZE] Dobra to branoc.! ;)[/quote] Otóż to! :evil_lol: Dobranoc :razz:
  25. Powiedziała że spróbuje tej rady;). Zasięgnie też porady tresera...
×
×
  • Create New...