[quote name='bianka19']Nie wiem , co ale coś skombinujemy :diabloti:
Poszukamy i napewno coś fajnego się znajdzie :evil_lol:
PaPa :loveu:
Też tak sobie myślałam , ale chyba nie umieją :evil_lol::evil_lol:
Bo mi też czasem się focić nie chcę , [SIZE=4][B]ale cóż zrobić , jak dogomaniacy chcą zdjęcia :roll:[/B][/SIZE]
Dobra to branoc.! ;)[/quote]
Otóż to! :evil_lol:
Dobranoc :razz: