-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Kurcze zdolną masz te bestię:cool3:. Moż moja Shira też się nauczy przynosić kapcie:eviltong: spróbować nie zaszkodzi:razz:
-
Siemka:multi:. Obiecane fotki już czekają w galrii:razz:. A gdzie nowości od Cezusia?:shake:
-
[url]http://img40.imageshack.us/img40/9092/dsc01470u.jpg[/url] hahaha świetna fota:-D Krwiożerczy goldek :loveu:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='dogomanka_']tylko cholera nie pamietam ile one wtedy lat mialy...ze 35 chyba mniej wiecej.:diabloti:[/quote] A to ptasie móżdżki:diabloti:. Przynajmniej masz rodziców z poczuciem humoru:razz: btw. ja na swoich też nie narzekam -
Cudownie:loveu: I cały czas sie Szilce ogonek kręcił...długo ci zajeła nauka tego wszystkiego;>?
-
Ślicznie mu w chustce :loveu:. Ale chcemy więcej...:mad:
-
Tutaj nawet całkiem poważna:cool3: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1687/20090825085.jpg[/IMG] Podczas zachodu słońca:loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/496/20090825086.jpg[/IMG] The End:razz: Miłego oglądania:loveu:
-
Już biegnę!:loveu: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7234/20090825045.jpg[/IMG] Pilnuje jabłuszka:cool3: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6721/20090825040.jpg[/IMG] Wypad z za zakrętu:diabloti: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4276/20090825046.jpg[/IMG] takie w trawie ;) [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2346/20090825070.jpg[/IMG] CDN!
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Na wątku galerii wrzuciłam filmik, opis suczki i jej fotki i onkowatej chyba suczki która mi się rzuciła w oczy;) -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Brawa dla pani Rotka:diabloti: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Mnie w ten sam sposób zatkało kiedyś jak byłam mała (miałam może 11lat)...przez moją mamusię:mad: Zasypiałam sobie w całkowicie ciemnym pokoju(nie licząc światla księżyca) spałam twarzą w stronę drzwi a te były otwarte. Leże sobie już w "agonii" Aż tu nagle coś mi się zaczęło mienić na korytarzu i widzę postać. Pierwszy raz w życiu na całkiem poważnie pomyślałam DUCH!. A to mama szła do łazienki i na zakręcie korytarza tak jak by machnęła podomką z takiego śliskiego materiału...zawał na miejscu:lol: -
[quote name='Agniecha93']Witam :) Lepiej jak będzie przyjaźnie do psów podchodziła, niż się będzie jeżyć i szczekać... Orion był późno wzięty z hodowli, a tam była zaniedbana socjalizacja :cool1: Teraz mam duża roboty... :roll: A tak to musisz popracować nad przywołaniem i pokazać, że bez pozwolenia do piesków nie może iść ;)[/quote] Zgadza się. nie będzie to łatwe i nie jest ale robimy co w naszej mocy:lol: P.S Jak wrócę z wieczornego siuisu to wrzucę pare fotek łobuza;)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='paulina2904']Mam nadzieję ,że mnie się to nie tyczy:cool1: po prostu zwracam uwagę dla ludzi ,którzy męczą zwierzęta podrzucając im truciznę i znęcają się nad nimi w moim otoczeniu.... Mam taką naturę ,że cicho nie będę siedzieć przy czymś takim co sie u mnie odwala:angryy: to chyba wszystko ....:lol:[/quote] Podpisuje się pod każdym słowem (u mnie tez na osiedlu się zdarzyło że pies został otruty) i wszystkie inne opisane patologie są dokładnie takie same:shake: -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Oj tam, ja tylko odpłacam pięknym za nadobne a większość ludzi zlewam, lecz obrażać siebie i oczerniać psa nie dam:mad:. Jak to mama mówiła "masz rączki to się broń:eviltong:" -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[B]Dariette[/B] można dostać zawału w takich sytuacjach:diabloti:. Mi jak siedze zaczytana w dogo czasami ktoś się zakradnie do pokoju(siedze tyłem do drzwi ) i ła! a ja z całym biurkiem do góry:lol::evil_lol: [B]wiki4[/B] Powodzenia;p -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Dokładnie podgryzały małpiszonki :eviltong:. A co do wspomnianych kiedyś 3 szczeniaków z problemami skórnymi to pojechały do TOZu nie wiem czy wiecie...:lol: -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Monia w sumie masz rację ale ja nie wytrzymam żeby nie dogryść:diabloti:. Wrednota ze mnie paskudna i w dodatku przewrażliwiona na punkcie kilku sąsiadów z bloku:evil_lol:. isabelle30 moim zdaniem też bardzo dobrze zrobiłaś i tekst z zakładem zamkniętym był zabójczy:diabloti: Dzisiaj o 6 rano miałam spięcie z sąsiadką z parteru(na szczęście z innej klatki też). Sytuacja się powtarzała przez 16 lat jak Nuka żyła i w kadencji Shirki nie popuszczą zgredy:p. Otóż idę sobie w koło bloku żeby Shira rozprostowała nogi trochę poniuchała( bo wszystkie sprawy psiej natury załatwia zaraz po wyjściu z klatki)i myk pod kołderkę spać dalej:cool3:. Jesteśmy już na końcu bloku i z parteru do okna wyskakuje baba bez zębów wredna i wulgarna.(przepraszam za słownictwo ale będą epitety). "Ty gnojoro przyłazisz mi tu żeby ten pies mi pod okna srał!)" Spojrzałam psu pod ogon i mówie...ale ona się nie załatwia(z resztą ani Nuka ani ona nigdy tam nie załatwiły się), a ona swoje ciągnie" ty krowo szmato itp .itd zabieraj stad to bydle i spier***"...Tak jak byłam zaspana tak się momentalnie obudziłam i tak mnie to zaskoczyło że zaczełam się śmiać nagłos i widząc że nie ma co babie tłumaczyć bo w kółko o tym samym mówi obróciłam się tyłem i pilnowałam psa:diabloti:. Jak jej się już epitety skończyły zaczęła wrzeszczeć że spółdzielnie zawiadomi(mówi to od 16 lat:diabloti:).Odwróciłam się i jej powiedziałam że mają ciekawsze sprawy do robienia niż wysłuchiwanie starych wulgarnych bab a jak chce spokoju, ciszy i żeby jej nikt pod oknem nie chodził to ma się na cmentarz wynieść.Po czym Shirka szła dalej więc szłam zanią nie słuchając juz co babsko ma do powiedzenia. -
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
sunshine replied to Katarama's topic in Foto Blogi
Hej fajne ogonki:cool3:. Kusi mnie żeby sobie szczuraska kupić...ale boję sie że Shira mu krzywdę zrobi no i z czasem ciężko... Jak miałam koszatniczke to próbowała ją zjeść(parę dni temu odeszła ze starości i pewnie tesknoty za bratem:(). -
[quote name='Katarama']Hej :) Śliczności a jak rośnie ;) Co do towarzyskości to super wg mnie duży plus, im więcej i częściej znajomych będzie mieć teraz tym lepiej w przyszłości, bo jak za małego za słaby socjal to potem się psiaki spinają i innych nie lubią, a tak to wszędzie można kudłacza zabrać i nie trzeba się martwić , że z kimś się nie zakumpluje ;)[/quote] Dokładnie jestem tego samego zdania;) Chociaż czasem ta milość do wszystkich psów jej na dobre nie wychodzi:eviltong:. Raz szliśmy ulica i nawet nie zauważyłam kiedy wsadziła nos między płot i "pan posesji" (pies) dziabnoł ją w niego:shake:. Się trochę wystraszyła i na strachu się skończyło tylko, że wiele ją to nie nauczyło i nadal do wszystkich psów leci a nie jeden już jej zęby pokazał:diabloti:. W sumie kto jak nie one mają ją nauczyć porządku?:eviltong:
-
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
sunshine replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Zrób galerię Boryskowi:cool3: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Tym gościem z siekierką teraz mnie przeraziłaś:smhair2: z domu bym nie wychodziła a psa chyba przez balkon spuszczała:diabloti:. A nie stoi Twój dom w okolicy starego cmentarza kurhanu albo innego cudactwa?:cool3: Warto poczytać historie swoich miejsc:eviltong:. Czasami można się przerazić. U mnie jak budowali moją szkołę(po drugiej stronie ulicy) jakieś 7 lat temu wykopali czaszkę ludzką...Nie zauważyłam żeby w szkole straszyło chociaż w nocy tam nie byłam:p. Ale się zastanawiam co jest pod moimi blokami w takim razie:evil_lol:. Zanim powstały były tu ogródki działkowe a przed nimi lasy i tylko stała kamienica, w której był szpital wojenny . Z resztą dzieją się tam dziwne rzeczy bo znajoma tam mieszka.( To ta kamienica o której mówiłam wczoraj:razz:)Brrr:ghost_2: -
[CENTER][COLOR=Magenta][B]Sto lat! Sto lat! wszystkiego najlepszego!![/B][/COLOR] [IMG]http://komiksyinietylko.blox.pl/resource/tort_500x500.gif[/IMG] [/CENTER]
-
A dzisiaj Shirke tez pogonił kot:diabloti:.Tyle że domowy takiej pani a ona go zaczepiała:lol:. A ten mały głupek oczywiście chciał się z nastroszonym kocurem bawić:roll:... Dostała by z pazura to by się opamiętała:evil_lol:
-
Uwielbiam jak psiule tak przekręcają łepki na bok:loveu:. Są śliczne, godna podziwu ta powalająca ilość:diabloti:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Wyszarpała mnie na spacerze:diabloti:(wyjątkowo nieznośna jest dzisiaj zero skupienia...:shake:) i poszła spać:eviltong: I ja chyba zrobie to samo zaraz:evil_lol:...jak tylko mi się na kanapie posunie:mad: