Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Kurcze zdolną masz te bestię:cool3:. Moż moja Shira też się nauczy przynosić kapcie:eviltong: spróbować nie zaszkodzi:razz:
  2. Siemka:multi:. Obiecane fotki już czekają w galrii:razz:. A gdzie nowości od Cezusia?:shake:
  3. [url]http://img40.imageshack.us/img40/9092/dsc01470u.jpg[/url] hahaha świetna fota:-D Krwiożerczy goldek :loveu:
  4. [quote name='dogomanka_']tylko cholera nie pamietam ile one wtedy lat mialy...ze 35 chyba mniej wiecej.:diabloti:[/quote] A to ptasie móżdżki:diabloti:. Przynajmniej masz rodziców z poczuciem humoru:razz: btw. ja na swoich też nie narzekam
  5. Cudownie:loveu: I cały czas sie Szilce ogonek kręcił...długo ci zajeła nauka tego wszystkiego;>?
  6. sunshine

    Tofik ;)

    Ślicznie mu w chustce :loveu:. Ale chcemy więcej...:mad:
  7. Tutaj nawet całkiem poważna:cool3: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1687/20090825085.jpg[/IMG] Podczas zachodu słońca:loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/496/20090825086.jpg[/IMG] The End:razz: Miłego oglądania:loveu:
  8. Już biegnę!:loveu: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7234/20090825045.jpg[/IMG] Pilnuje jabłuszka:cool3: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6721/20090825040.jpg[/IMG] Wypad z za zakrętu:diabloti: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4276/20090825046.jpg[/IMG] takie w trawie ;) [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2346/20090825070.jpg[/IMG] CDN!
  9. Na wątku galerii wrzuciłam filmik, opis suczki i jej fotki i onkowatej chyba suczki która mi się rzuciła w oczy;)
  10. Brawa dla pani Rotka:diabloti:
  11. Mnie w ten sam sposób zatkało kiedyś jak byłam mała (miałam może 11lat)...przez moją mamusię:mad: Zasypiałam sobie w całkowicie ciemnym pokoju(nie licząc światla księżyca) spałam twarzą w stronę drzwi a te były otwarte. Leże sobie już w "agonii" Aż tu nagle coś mi się zaczęło mienić na korytarzu i widzę postać. Pierwszy raz w życiu na całkiem poważnie pomyślałam DUCH!. A to mama szła do łazienki i na zakręcie korytarza tak jak by machnęła podomką z takiego śliskiego materiału...zawał na miejscu:lol:
  12. [quote name='Agniecha93']Witam :) Lepiej jak będzie przyjaźnie do psów podchodziła, niż się będzie jeżyć i szczekać... Orion był późno wzięty z hodowli, a tam była zaniedbana socjalizacja :cool1: Teraz mam duża roboty... :roll: A tak to musisz popracować nad przywołaniem i pokazać, że bez pozwolenia do piesków nie może iść ;)[/quote] Zgadza się. nie będzie to łatwe i nie jest ale robimy co w naszej mocy:lol: P.S Jak wrócę z wieczornego siuisu to wrzucę pare fotek łobuza;)
  13. [quote name='paulina2904']Mam nadzieję ,że mnie się to nie tyczy:cool1: po prostu zwracam uwagę dla ludzi ,którzy męczą zwierzęta podrzucając im truciznę i znęcają się nad nimi w moim otoczeniu.... Mam taką naturę ,że cicho nie będę siedzieć przy czymś takim co sie u mnie odwala:angryy: to chyba wszystko ....:lol:[/quote] Podpisuje się pod każdym słowem (u mnie tez na osiedlu się zdarzyło że pies został otruty) i wszystkie inne opisane patologie są dokładnie takie same:shake:
  14. Oj tam, ja tylko odpłacam pięknym za nadobne a większość ludzi zlewam, lecz obrażać siebie i oczerniać psa nie dam:mad:. Jak to mama mówiła "masz rączki to się broń:eviltong:"
  15. [B]Dariette[/B] można dostać zawału w takich sytuacjach:diabloti:. Mi jak siedze zaczytana w dogo czasami ktoś się zakradnie do pokoju(siedze tyłem do drzwi ) i ła! a ja z całym biurkiem do góry:lol::evil_lol: [B]wiki4[/B] Powodzenia;p
  16. Dokładnie podgryzały małpiszonki :eviltong:. A co do wspomnianych kiedyś 3 szczeniaków z problemami skórnymi to pojechały do TOZu nie wiem czy wiecie...:lol:
  17. Monia w sumie masz rację ale ja nie wytrzymam żeby nie dogryść:diabloti:. Wrednota ze mnie paskudna i w dodatku przewrażliwiona na punkcie kilku sąsiadów z bloku:evil_lol:. isabelle30 moim zdaniem też bardzo dobrze zrobiłaś i tekst z zakładem zamkniętym był zabójczy:diabloti: Dzisiaj o 6 rano miałam spięcie z sąsiadką z parteru(na szczęście z innej klatki też). Sytuacja się powtarzała przez 16 lat jak Nuka żyła i w kadencji Shirki nie popuszczą zgredy:p. Otóż idę sobie w koło bloku żeby Shira rozprostowała nogi trochę poniuchała( bo wszystkie sprawy psiej natury załatwia zaraz po wyjściu z klatki)i myk pod kołderkę spać dalej:cool3:. Jesteśmy już na końcu bloku i z parteru do okna wyskakuje baba bez zębów wredna i wulgarna.(przepraszam za słownictwo ale będą epitety). "Ty gnojoro przyłazisz mi tu żeby ten pies mi pod okna srał!)" Spojrzałam psu pod ogon i mówie...ale ona się nie załatwia(z resztą ani Nuka ani ona nigdy tam nie załatwiły się), a ona swoje ciągnie" ty krowo szmato itp .itd zabieraj stad to bydle i spier***"...Tak jak byłam zaspana tak się momentalnie obudziłam i tak mnie to zaskoczyło że zaczełam się śmiać nagłos i widząc że nie ma co babie tłumaczyć bo w kółko o tym samym mówi obróciłam się tyłem i pilnowałam psa:diabloti:. Jak jej się już epitety skończyły zaczęła wrzeszczeć że spółdzielnie zawiadomi(mówi to od 16 lat:diabloti:).Odwróciłam się i jej powiedziałam że mają ciekawsze sprawy do robienia niż wysłuchiwanie starych wulgarnych bab a jak chce spokoju, ciszy i żeby jej nikt pod oknem nie chodził to ma się na cmentarz wynieść.Po czym Shirka szła dalej więc szłam zanią nie słuchając juz co babsko ma do powiedzenia.
  18. Hej fajne ogonki:cool3:. Kusi mnie żeby sobie szczuraska kupić...ale boję sie że Shira mu krzywdę zrobi no i z czasem ciężko... Jak miałam koszatniczke to próbowała ją zjeść(parę dni temu odeszła ze starości i pewnie tesknoty za bratem:().
  19. [quote name='Katarama']Hej :) Śliczności a jak rośnie ;) Co do towarzyskości to super wg mnie duży plus, im więcej i częściej znajomych będzie mieć teraz tym lepiej w przyszłości, bo jak za małego za słaby socjal to potem się psiaki spinają i innych nie lubią, a tak to wszędzie można kudłacza zabrać i nie trzeba się martwić , że z kimś się nie zakumpluje ;)[/quote] Dokładnie jestem tego samego zdania;) Chociaż czasem ta milość do wszystkich psów jej na dobre nie wychodzi:eviltong:. Raz szliśmy ulica i nawet nie zauważyłam kiedy wsadziła nos między płot i "pan posesji" (pies) dziabnoł ją w niego:shake:. Się trochę wystraszyła i na strachu się skończyło tylko, że wiele ją to nie nauczyło i nadal do wszystkich psów leci a nie jeden już jej zęby pokazał:diabloti:. W sumie kto jak nie one mają ją nauczyć porządku?:eviltong:
  20. Zrób galerię Boryskowi:cool3:
  21. Tym gościem z siekierką teraz mnie przeraziłaś:smhair2: z domu bym nie wychodziła a psa chyba przez balkon spuszczała:diabloti:. A nie stoi Twój dom w okolicy starego cmentarza kurhanu albo innego cudactwa?:cool3: Warto poczytać historie swoich miejsc:eviltong:. Czasami można się przerazić. U mnie jak budowali moją szkołę(po drugiej stronie ulicy) jakieś 7 lat temu wykopali czaszkę ludzką...Nie zauważyłam żeby w szkole straszyło chociaż w nocy tam nie byłam:p. Ale się zastanawiam co jest pod moimi blokami w takim razie:evil_lol:. Zanim powstały były tu ogródki działkowe a przed nimi lasy i tylko stała kamienica, w której był szpital wojenny . Z resztą dzieją się tam dziwne rzeczy bo znajoma tam mieszka.( To ta kamienica o której mówiłam wczoraj:razz:)Brrr:ghost_2:
  22. [CENTER][COLOR=Magenta][B]Sto lat! Sto lat! wszystkiego najlepszego!![/B][/COLOR] [IMG]http://komiksyinietylko.blox.pl/resource/tort_500x500.gif[/IMG] [/CENTER]
  23. A dzisiaj Shirke tez pogonił kot:diabloti:.Tyle że domowy takiej pani a ona go zaczepiała:lol:. A ten mały głupek oczywiście chciał się z nastroszonym kocurem bawić:roll:... Dostała by z pazura to by się opamiętała:evil_lol:
  24. Uwielbiam jak psiule tak przekręcają łepki na bok:loveu:. Są śliczne, godna podziwu ta powalająca ilość:diabloti:
  25. Wyszarpała mnie na spacerze:diabloti:(wyjątkowo nieznośna jest dzisiaj zero skupienia...:shake:) i poszła spać:eviltong: I ja chyba zrobie to samo zaraz:evil_lol:...jak tylko mi się na kanapie posunie:mad:
×
×
  • Create New...