Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Śliczności:loveu:. Widzę że leżakują sobie w tym samym pokoju:razz:
  2. Kto oglądał "Zakochanego Kundla"?:cool3:...Timek wygląda jak Tramp:razz:..tylko kolor trochę inny:eviltong:
  3. :loveu:Spacerek po lesie super. W pobliżu też mamy las ale nie zapuszczamy się tam...:lol:
  4. :cool3:Fajna fryzurka. A te zdjęcie z sianem, mimo że przesadził, najlepsze:razz::evil_lol:.
  5. Współczuje...:placz:. Miał długie i szczęśliwe życie. Będzie czekał za TM. Wiem co czujesz w maju usypiałam moją 16 letnią suczkę.:-(
  6. A paco miał się nie kąpać:mad:;). Shirce sierść się poprawiła już:multi:. A jak tam u Was;)?
  7. No tak... to mówi samo za siebie:diabloti:
  8. Cześć Cezusie:multi:. Jaki słodki śpioch:loveu:. I jakładnie prosi:cool3:
  9. Czyli Lunka już wchodzi do wody:evil_lol: ?
  10. [quote name='Baski_Kropka']Taaa... :D W locie razem z piaskiem i kamieniami...:P W generalnym rozrachunku tego spaceru, piłka została zagubiona w akcji, Baski śmierdzi wymoczkiem, a Kropka wytarzała się w jakiejś kupie i musiałam ją wykąpać...[/quote] ajć... skad jato znam. Shira ma zakaz kąpieli w jeziorkach:eviltong:, po dotychczasowych włojarzach miała masakryczną sierść. Teraz już jest lepiej na szczęście, może jeszcze się załapie na kąpiele:razz:. I chodzi na smyczy w podejrzanych miejscach poktórych pachniała jak Kropka:angryy:. ...Ach te bestie:loveu:
  11. [quote name='wiki4']Superrr :diabloti: Więcej, więcej ! :lol: Ciekawe co by wyszło na zdjęciu ... :razz:[/quote] No właśnie...:diabloti: Wcale Cie nie podpuszczam ale może się skusisz...:evil_lol:
  12. [quote name='asiunia']Super się bawią:loveu:Dobrze ze Shira ma kumpli do zabawy,u nas z tym ostatnio kiepsko:shake:[/quote] też się cieszęma stałą towarzyszkę, plus-minus napotkane psy:multi:
  13. Shira mi ostatnio narobiła wstydu:lol:. Ciotka chciała zobaczyć jak Shira sztuczki robi to jej pokazujemy ( w domu). Shira wszystko pięknie wykonuje mówie "slalom", staje w odpowiedniej pozycji a Shira obrót na piecie odeszła kawałek i na środku pokoju siiiiii...i żółta plama:oops:. Śmieciołaz wybitny i porywacz paskudny tez z niej:eviltong::loveu:
  14. [B]jmw[/B] I gdzie ta historia??!!:mad:
  15. Śliczneeee:loveu:. A ja wiem gdzie jest ta piłka:cool3:...
  16. [quote name='Baski_Kropka']My w początkowych zmaganiach i treningach z rowerem nie zaliczyliśmy żadnej wywrotki...nasza pierwsza była na zawodach na Wysokiej. Zaraz za startem pękła mi przednia dętka, na zakręcie gdzie było grząsko wleciałam w wieeeeeeeeeeeeeeelka zaspę śnieżną...a potem to prawie całą trasę biegłam prowadząc rower :P Nie ma się co baać, trzeba tylko wszystko robić z głową :D[/quote] Też tak myślę;). Z resztą puki co jestem ubezpieczona:cool3: [COLOR=Red][B][SIZE=6]foty strona 25 i 26 ;)[/SIZE][/B][/COLOR]
  17. Mauri świetny szczególnie na fotach gdzie biegnie:evil_lol:. a teraz zrób sobie fotę i pokarz fryza:cool3:
  18. [quote name='wiki4']Dziewczyny tak sobie myślę że można by banner zrobić :razz:[/quote] Hmmm...jeśli potrafisz zrobić można by :cool3:. Więcej historii, więcej strachu:eviltong:
  19. Zobaczymy jak dorośnie:eviltong:. A 7 skończy 4 miesiące:razz:... stara klapa już z niej:evil_lol:
  20. [B]jmw[/B] dawaj tę tajemnicę bo nie wytrzymam a tymczasem idę na siuisu z Shirą i jak wrócę ma być!:diabloti::mad: A ta przyczepa może kradziona była?...ktoś zwędził i tam wywiózł...tylko gdzie właściciele...
  21. Na tych fotach w lesie wyżła się nie wyprze:cool3:
  22. co mu tak nie smakowało?;). Słodziusi:loveu:
  23. Łowca jaki skupiony:razz:. Pięknie się uczy:p
  24. A to kradziej paskudny:evil_lol:. Śliczne zdjęcia z Tofim:cool3:
  25. Nie no ten skok jest The best of:crazyeye::multi:. Brawo Jim ;p
×
×
  • Create New...