Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='Pestka']Ooo to ja też gratuluję 200 stronki!![/quote] Teraz to już 201:evil_lol:
  2. Z całym szacunkiem ale to zlot dogomaniaków... ludzi z psami i taką pasją... z rodzinką można jechać w innym terminie ;). Estera Poczekam;) youki czytałaś wcześniejszy post?:cool3: Nie będzie Wam przeszkadzał husky z ADHD?;p
  3. sunshine

    Tofik ;)

    :drinka::drinking:Wszystkiego dobrego!! Zdrówko za Tofisia i Wasze 3 lata!
  4. A ja się skromnie przypominam czy ktoś nas przygarnie?:evil_lol: Jeśli nie to wpisz mnie Esterko na wolny domek proszę bo ja nie chce mieszkać na werdandzie:lol::diabloti:
  5. [quote name='madziulik_13']Hej :multi: Jezu ile ja tu u Was nie byłam :crazyeye::oops: Zdjęcia cudowne a maleństwo po woli przestaje być maleństwem :loveu::loveu::evil_lol:[/quote] Ostatnio wśredniowieczu chyba:diabloti: Jak to asiunia powiedziała: "to już młodzież jest":razz:. I jak na młodzież przystaje zaczyna się buntować:mad:. Ale dajemy radę:evil_lol:
  6. [quote name='Minerva']O tak, skarpetki to to, co lubimy :evil_lol: Ogólnie Maker mi często płata figle więc film niezawsze jest taki jakbym chciała, ale i tak bardzo dziękuję! Zamykania szuflady sie uczymy a z tymi ubraniami dobry pomysł :evil_lol:. Jeszcze urośnie, a wtedy będzie Ci znienacka zgaszała światło :diabloti:. :bluepaw: A teraz się pochwalę moją kolejną samodzielnie wykonana sygnaturą :cool3: Moje wrażenie-ciut lepsza od tamtej, obydwie robiłam na Picassie bez niczyjej pomocy jednak ta nowa chyba trochę lepsza. Szkoda tylko, że napis jest słabowidoczny. Spróbuję to jeszcze poprawić :roll:. A teraz porównanie: Stara: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/520f494ef0062e00.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/182/520f494ef0062e00.jpg[/IMG][/URL] Nowa: [IMG]http://images.eblog.pl/koszyk_grafika/fi/fifa-96/sygnaturapicasa.jpg[/IMG] A Wy co sądzicie o mojej 'profesjonalnej' sygnaturze :evil_lol:?[/quote] Sygnaturka śliczna tylkojakaś mało wyraźna?:hmmmm:
  7. sunshine

    Fotogaleria Sh

    Gratuluje piękności są takie niewinne;)
  8. [quote name='stratoos']Hej :hand: Wpadamy z rewizytą :cool3: I będziemy wpadać częściej :razz: [URL]http://img44.imageshack.us/img44/298/20090910.jpg[/URL] Śliczna jest :loveu:[/quote] Witamy Timkowatych:multi:. Zapraszamy z otwartymi ręcami i łapkami;)
  9. Wszystkiego dobrego LOVE!!:BIG:
  10. Ja nie mogę tam są zdjęcia "niruchomego" Timka:cool3: A myślałam ze to nie możliwe:evil_lol:
  11. [quote name='Princess_York']ok , może jutro z jutrzejszego spaceru znad morza ? co wy na to ??:razz: [/quote] Jak najbrdziej jestem ZA!:evil_lol:
  12. [quote name='Minerva']Witamy się wieczornie :hand: Super, ze Shira aportuje, moja leci z aportem do mnie, ale zaraz odbiega i chce się bawić w 'a teraz pancia będzie robiła z siebie wariatke i mnie będzie goniła'. No, ale na wszystko przyjdzie czas ;). Super foty :loveu: Postaramy się wpadać częściej(jednak czasem szkoła ogranicza :placz:). Pozdrawiamy.[/quote] Znam ten ból;p. Ale zapraszamy :multi:
  13. [quote name='Koreksonowa']Jeszcze mi się jedno o moim szalonym jamniku przypomniało, a mianowicie opowieść pt: [CENTER]Jak Dino straszył w nocy[/CENTER] Pewnego razu, kiedy Dino pogryzł swój n-ty kocyk mój tata ofiarował mu do przykrycia swoją starą bluzę z dresu, z niezwylke elastycznej dzianiny. Wszyscy poszli grzecznie spać i nagle około 2 w nocy z kosza Dina dobiegło potępieńcze wycie. Rodzinka zbiegła się (mnie niestety nikt nie raczył obudzić ale znam szczegóły z opowieści) i ujrzała... ...Wielką parówke odzianą ściśle w rękaw bluzy z dresu z otoczonym mankietem, wyjącym pyskiem z jednej strony i ogonem z drugiej. Dino przez sen (prawdopodobnie sen o lisach) zagrzebał sie w rękaw tak mocno że obudził się kompletnie opakowany i niezdolny do ruchu:)[/quote] hahaha nie mogę :evil_lol: Chciała bym to widzieć;p
  14. [quote name='agata.sa']Mój Dakar ma 3,5 miesiąca i waży 12,60 kg. Jest dosyć smukły, ale nie chudy. Karmię go RC Maxi Junior, który na swojej www podaje dawkę dzienną dla danego wieku psa. Ja dzielę ją na trzy (bo mały je trzy razy dziennie), co wychodzi ok. 110 g na każdą porcję.[/quote] wow moja mała je jakieś 300 ml (podaje dozowniczkiem) na jeden posiłek a je 4 razy dziennie:cool3:
  15. sunshine

    Bona

    Ślicznie rośnie łobuz jeden;)
  16. Jaki zmoklusek:p Wyglada jak by mówił "no wytrzyj mnie a nie tu foty pstrykasz":diabloti:
  17. Gratuluje!!:loveu: Za to nam skupianie w drugą stronę ucieka... trzeba pracować nad tym:eviltong:. I Schilka to nie taki zwykły pies:cool3:.
  18. [url]http://img2.imageshack.us/img2/2102/o20.jpg[/url] Ale świetna łopata :cool3:
  19. [quote name='wilczanda'][B]Alba,[/B] witamy.:multi: Postaram się wystawić jakieś nowe fotki w weekend, bo mi czasu niestety brakuje, żeby se do zdjęć usiąść.:oops: Ale za to teraz już w większości będą lustrzanką...:cool3:[/quote] Wow to czekamy na ciekawe ujęcia:evil_lol:
  20. Siemka ja się domagam nowych fot Arwenki:mad::cool3:
  21. [quote name='Princess_York']jaa .. :-o ale ona już wielka :razz:[/quote] Ano właśnie 100 lat Was nie było:razz: Urosła terrorystka mała od ostatniej wizyty:multi:
  22. Jaka maskotka :loveu: Śliczna. I uszy postawione na ulicy, dzielna maluda:cool1:
  23. Ja z koleżanka mamy po 19lat;) Moja suńka husky obecnie 4 miesiące toleruje wszystkie psy (może wkurzać starsze:oops:) natomiast koleżanka ma psa i bezpieczniej żeby z innymi "panami" nie przebywał pod jednym dachem(suczki toleruje)...wpasujemy sie w któryś domek;)?? Jeśli nie, możemy wpisać się na wolny:)
  24. O Boże! Biedna Sasza! Napisz wątek na zagubionych poszukaj ludzi z Twojego miasta i zawiadom żeby się rozgladali. Poinformuj też schronisko, policję straż miejską. Wyjdź też z Aresem może do niego podbiegnie... Będzie dobrze ..znajdzie się P.S mozesz podac link do wątku??
  25. sunshine

    Tofik ;)

    Ale pędzących psiuli:loveu: Super:evil_lol:
×
×
  • Create New...