Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. A to dotrze się tym pociagiem w końcu?:cool3: A wy jak/czym jedziecie?:eviltong:
  2. że dwa kundliszki:eviltong: Ale Czarek jest fajnieszy ma chyba fajne oczyska:cool3:
  3. Okresla dokładnie to co czuję jak bym dorwała tego słodziakato... nie oddała bym:diabloti:
  4. Baby górą:multi: :eviltong:. Śliczne te Twoje kundliszki:loveu:
  5. [quote name='olekg89']Jak nie mam??Jak mam:cool1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/kaja-prawie-czarek-prawie-beauceron-11840/index436.html[/URL][/quote] zwracam honor :evil_lol: Zaraz wpadne :razz: Ha! Przyszedłeś:diabloti:!! [quote name='Minerva']Hej Wam wieczornie :kiss_2::laugh2_2:.[/quote] Siemka :loveu:
  6. Nie ma jak to buchnąć smycz:cool3:
  7. [url]http://img29.imageshack.us/img29/5452/s26t.jpg[/url] łe Jezu urzekli mnie :loveu:
  8. [quote name='RCookie']A moja sunia ma na imię Antonina, ale wołamy na nią Tosia (i nie tylko) :evil_lol:. Właściwie to nie wiem czemu ją tak nazwałam. Bardzo chciałam, żeby moja suczka miała na imię Shanti (czyt. Szanti), ale to imię nie pasowało mi do cichutkiej, spokojnej suczki, jaką niegdyś była Toś. Kilka miesięcy po przybyciu małej dowiedziałam się, że wcześniej miała na imię Perełka (prawda, że bardzo oryginalne? :cool3:), a jeszcze wcześniej miała jeszcze inne imię, jest też możliwość, że nie miała go wcale, taka kinder niespodzianka :razz:.[/quote] ale teraz do końca dni będzie szczęśliwą Tosią:razz:
  9. Zdarza się najlepszym :eviltong:. A tak z innej beczki jeszcze nie wiem jak tam dojadę :evil_lol:...się nie zastanawiałam ale pociąg tam dojerzdża ktoś się orientuje? P.S poczytalam o domkach...rezerwuje łoże małżeńskie:evil_lol:
  10. Bieeedactwo :lol: ile wypiła? :evil_lol:
  11. co to za Dog?:razz: Ta od garnka?:eviltong:
  12. I niech mi ktoś próbuje wmówić że tam faktycznie jest bezpiecznie i spokojnie.... podoba mi się taki obrót sprawy:evil_lol: Idę się wykąpać za jakąś chwilę wrócę i mi opowiecie jeszcze parę fajnych anegdot:diabloti: ..... Proooszę :lol:
  13. [quote name='RCookie']Najlepsza jest wiosna, wczesna jesień i lato, ale to ostatnie to tylko w chłodniejsze dni :cool3:.[/quote] Ulubiona pogoda: słonko temperatura około 18 stopni max, lub mrozik i śnieg :loveu:
  14. [quote name='dogomanka_']ee tam..no co Ty...:evil_lol:[/quote] Wiedziałam :diabloti: mendy:eviltong::razz: edit: ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć
  15. Tak sobie wdepłam do galerii Atkiiii i sobie pomyślałam że nam do domku rakuje tylko tego krwiożerczego pudla :evil_lol:...
  16. a mnie to sugerowało coś z kondomkami:evil_lol: ...
  17. [quote name='dogomanka_']taka moja rola.:diabloti: Ps. Jam Kondomanka,a nie Dogomanka!:mad::evil_lol:[/quote] Haha sorki :cool1: A chcę wiedzieć dlaczego?:diabloti:?
  18. Daj jedną gruszkę :razz:!
  19. Nie no gościu ma charakter:razz:. Mam nadzieje że Shirce zostanie ta wrodzona łagodność do zlotu :eviltong:
  20. Śliczne te słonko ... prawie jak w królu lwie :razz:
  21. Wspaniałe fotki!:multi: ja też tak chcę...:loveu:
  22. [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/mit%20dem%20hunden%20spazieren%20gehen/DSC_5600.jpg[/url] I on nam tak będzie w domku rządził? sasasasa
  23. [quote name='RCookie']Luna ciągle taka mała mi się wydaje, nie wiem czemu :lol:. A co do zimy, to ja jej nie cierpię, niepraktyczna pora roku :evil_lol:.[/quote] Uwielbiam zimę:evil_lol:
×
×
  • Create New...