[quote name='RCookie']A moja sunia ma na imię Antonina, ale wołamy na nią Tosia (i nie tylko) :evil_lol:. Właściwie to nie wiem czemu ją tak nazwałam. Bardzo chciałam, żeby moja suczka miała na imię Shanti (czyt. Szanti), ale to imię nie pasowało mi do cichutkiej, spokojnej suczki, jaką niegdyś była Toś.
Kilka miesięcy po przybyciu małej dowiedziałam się, że wcześniej miała na imię Perełka (prawda, że bardzo oryginalne? :cool3:), a jeszcze wcześniej miała jeszcze inne imię, jest też możliwość, że nie miała go wcale, taka kinder niespodzianka :razz:.[/quote]
ale teraz do końca dni będzie szczęśliwą Tosią:razz: