-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Nie uwierzysz!. Dzisiaj wieczorkiem poszliśmy do Kauflandu (byłam z Shirą) i spotkałyśmy tam 7dmio miesięczną suczkę husky. :razz: Była identyczna jak Idol. Dokładny sobowtór:evil_lol: Aż zwątpiłam i jak podeszłam moje pierwsze pytanie : "Jak się wabi?!":lol: Wabiła się Lawina i okazała się suczką:diabloti:. Ale była identyczna w każdym calu:razz:
-
Potwory? Przecież to aniołeczki dwa:loveu:.
-
[quote name='gops']3 razy 400g :crazyeye: to czym Ty ja karmisz? :lol: to jest za duzo , w wiekszasdci karm na takiego psiaka jak twoj to max kolo 600g ale na caly dzien[/quote] Dog Chow puppy :eviltong: Tak właśnie się zastanawiałam czy nie za dużo... (wcześniej dostawała 300 4 razy dziennie) zmniejsze jej do 300 2 razy dziennie plus obiadek taki jak pisałam wyżej ;) [quote name='Minerva']Łooo...moje Ciele to samo robi :eviltong: Pozdrawiamy.[/quote] [quote name='Boness.']Często nas odwiedzasz, a je jeszcze nigdy nie byłam :oops: [URL]http://img98.imageshack.us/img98/8802/20090922006.jpg[/URL] Śliczna Shirka :loveu: Ona ma takie duże uszka :p[/quote] Ważne że wreszcie wpadliscie :razz: i zapraszamy częściej :eviltong:. A uszyska... no tak mały Urban:evil_lol:. Szkoda że jej zdjęcia nie zrobiłam jak ją kąpałam, kiedy sierść była mokra to te uszyska dopiero wrażenie robiły :diabloti: [quote name='Maks i Spark']Cześć wieczorowo :) Fajne foty :cool3: A.[/quote] Witanko:loveu: Dzięki wilcze :razz: [quote name='bianka19']Cześć Wam paniusie :loveu::eviltong: Śliczne fotki :multi::loveu: Czekam na następne:roll:[/quote] Dziękować :loveu: Kiedyś tam będą :cool3: jak się zrobią:evil_lol:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Znam ten ból:shake: Matura.... -
Cześć białaski :razz:jak tam sobota mija?:multi:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img98.imageshack.us/img98/4879/p1060229.jpg[/url] Ale śliczne tereny:loveu: Zazdroszczę ich Tobie i Lu:eviltong: -
Ciesze się że z Orionem wszystko w porządku:loveu: Dawaj fotki!:evil_lol::mad:
-
Jak się pięknie śmieje:loveu: [url]http://img42.imageshack.us/img42/4971/idol2.jpg[/url] Kawał chłopa z niego :razz: Jest pięęękny :diabloti:. (spodobał by się Shirce:evil_lol:) Wyciągnełaś już rodowód?:razz:
-
A mam jeszcze takie pytanko;-). Shi do tej pory jadła tylko suchą karmę 3 razy dziennie po 400g. Środkowy posiłek od dziś zmieniam jej na gotowane jedzonko. Dziś jej ugotowałam na porcji rosołowej ( z kurczaka) ryż. Czyli skład obiadku: marchewka gotowana,seler ryż i kurczak. Czy to dobry obiadek i ile jej ryżu dawać? Puki co mam uszykowane 100g(czyli jeden woreczek). Co sądzicie o takim posiłku?
-
[quote name='deer_1987']ja nie widze zeby byly za gruba[/quote] Właśnie to chciałam usłyszeć:razz:.Moja poprzednia sunia miała nadwagę i się przeraźliwie boję tego. Jestem wyczulona na to :eviltong: [quote name='gops']nie wyglada na za gruba ;) sprawdz jak ja glaszczesz czy czujesz zebra, powinno sie czuc chociaz troche ;) z zdjecia sliczne :lol::loveu:[/quote] Czuje żeberka :razz: [quote name='Idolka']jaka ona już duża ;o jak zwykle chętna do wygłupów :lol:[/quote] No dokładnie wciąż małe ADHD :cool3:. [quote name='Czarnulka']Hej weekendowo [URL]http://img223.imageshack.us/img223/7706/20090922014.jpg[/URL] ale słoodko :loveu: Shirka też chcę pospać na łożku z pańcią ;p [URL]http://img242.imageshack.us/img242/5152/20090922.jpg[/URL] ślicznie :loveu:wg mnie shira nie jest gruba.. ;)[/quote] i śpi czasem jak jej się zechce :evil_lol:... dziś np. spadła z łózka i się fochła:diabloti: [quote name='Agniecha93']Ale ci wyrosła :) Co u Was słychać?[/quote] Dzięki, rośnie jak na drożdżach i co najważniejsze zdrowo:loveu:. A u nas hmm.. wczoraj dostałyśmy komplement od właścicielki 7-dmio letniego malamuta że Shirka pięknie aportuje:loveu: (akurat miała fazę że przynosiła kija:evil_lol:) i dzisiaj ją kąpałam... ale mekeka była:shake:. Ale dałyśmy radę:evil_lol:. A mam jeszcze takie pytanko;). Shi do tej pory jadła tylko suchą karmę 3 razy dziennie po 400g. Środkowy posiłek od dziś zmieniam jej na gotowane jedzonko. Dziś jej ugotowałam na porcji rosołowej ( z kurczaka) ryż. Czyli skład obiadku: marchewka gotowana,seler ryż i kurczak. Czy to dobry obiadek i ile jej ryżu dawać? Puki co mam uszykowane 100g(czyli jeden woreczek). Co sądzicie o takim posiłku?
-
Mam takie pytanie ;)... czy na tych zdjęciach i fotach ze strony 39 Shira nie wygląda Wam na zbyt grubą??:oops: Miałam 16 lat psa ale nie od szczeniaka, Shi ma 4 ( 7.10 slończy 5;) ) miesięcy zwolniła tempo rośnięcia wzwyż i zaczeła rosnąć w szerz i martwię się czy nie jest za gruba.... Jak sądzicie?;)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Arwilla']Teoretycznie latanie jest możliwe...w końcu jogini w Indiach lewitują już od dawna....;)[/quote] Poważnie?:crazyeye: masz jakieś filmiki albo artykuły na ten temat?:cool3: -
Znowu zagryzamy :eviltong: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4145/20090922009.jpg[/IMG] Przytulmisie :loveu: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5622/20090922013.jpg[/IMG] I na koniec biegamy!! [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5152/20090922.jpg[/IMG] Miłego oglądania Pozdrawia: Martyna Shira i weekend !!:loveu:
-
Tak mój pies spędza poranki kiedy pani jest w łazience:evil_lol: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7706/20090922014.jpg[/IMG] Nowy kumpel Bobi :razz: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7031/20090922003.jpg[/IMG] Attaken!:evil_lol: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8802/20090922006.jpg[/IMG] Zagryzamy:cool3: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9147/20090922007.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justy$ka']To zanim się wszyscy pozabijacie chciałabym się dopisac do listy rezerwowej :eviltong: Justyśka + pies . :p aa i powiedzcie mi jeszcze.. Czy na zloty jeżdżą jakies osoby grajace na gitarze ? :loveu: Bo ostatnio mi ludzie probuja uswiadomic, ze na tego typu spotkaniach juz sie nie gra... i nie spiewa. :placz::diabloti:[/quote] A to niby dlaczego?:diabloti: Ja tam mogę śpiewać :loveu: ... nie umiem ale mogę:evil_lol:. P.S ostatnio śpiewali barkę:razz:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Geatuluję poczwarki!!:loveu::multi: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='karola&gacek']Wiesz... "to" latało dosyć długo nad miastem (pół godziny o ile pamiętam :razz:), wiele osób to widziało. Ja nie mówię że niewierze, ale też nie mówię że wierze w 100% :diabloti:[/quote] Szczerze to chciałabym w to wierzyć w 100% fajnie było by gdyby coś istniało tu oprócz tylko nudnych nas (ludzi):razz: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Widziałam to już kiedyś :cool3:. Jak dla mnie to jest dobry fotomontaż i tyle :evil_lol: -
[quote name='bianka19']Dawaj to fotki :diabloti: Siemanko :loveu::loveu:[/quote] Jutro bo karta pamięci u koleżanki została:evil_lol: :eviltong:
-
[quote name='bianka19']Ale z was terrorysktki , ale mam nadzieję , że fotki przyniesiecie :diabloti:[/quote] Nie przyniosłyśmy :-( ale mam ze wczoraj z zabawy z nowym kumplem- 7-letnim kundliszem Bobim:cool3: Ale wrzucę jutro bo dziś już czas nyny :razz::cool1:
-
A może Dawid kiedyś zmiękł i wziął małą do łóżka i ona dobrze o tym pamięta?:p.Na to wyglada że maluda nie zdecydowała się za kim jest bardziej. Moja poprzednia sunia ubóstwiała mojego dziadka. Jednak kiedy dziadek zmarł sunia kochała wszystkich po równo nie faworyzowała nikogo. Byćmoże osiągniecie swój cel i suńka będzie Wasza, obydwóch :razz: A to że woli się bawić z TŻ to może byc jak u dzieci po prostu się lepiej z nim bawi. A komendy woli wykonywać Twoje bo lepiej Cię rozumie ;)
-
zmiana umaszczenia u dorosłego psa
sunshine replied to szyszka.szyszka's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Moja mała od urodzenia była pięknie czysto srebrna a teraz ten srebrny wpada jej niemal w czerń:razz: (można to zauważyć na zdjęciach w galerii na pierwszej stronie i np.na 39) ;). Sierść pies zmienia tak jak człowiek włosy więc wszystko możliwe :razz::diabloti: -
Moja sunia ma 4 miesiące i najbardziej związana jest ze mną. Jednak jeśli chodzi o zabawę uwielbia zaczepiać mojego ojczyma a on się z nią wygłupia, jednak kiedy tylko wyjdę z pokoju pies biegnie za mną. W stadzie pies może się bawić z każdym nie tylko z osobnikiem alfa. Jeśli się np rozdzielicie za kim maluda pobiegnie??
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
sunshine replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Unbelievable']nie chcę białasa, to nie na moje nerwy :diabloti: sunshine- zdjęcie głowy, takie ''modelowe'', to zrobię ;)byle nie z profilu[/quote] Proponuję żebyś weszła sobie w galerie i wybrała stamtąd. Jest duzo zdjęć a dopasujesz sobie do potrzeb ;) -
Co tam u Czerosława? jak samopoczucie?:razz: