Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Siemanko :D A u mnie taaakie ładne zdjecia z dzisiaj...żałuj że ze mną nie poszłaś :D
  2. :diabloti:No wiesz co...;p przy takiej prywatności...świntuch
  3. sunshine

    Ares...

    UUUUła! latający Ares<zakochany> :) [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00142.jpg[/url] Zapraszam do nas na nowe fotki ;D
  4. Siemano Tofiki a u nas nowe fotki ;D
  5. [*] Dla Talesi i Metusi ;( [url]http://images38.fotosik.pl/225/9aaeb644f40642a1med.jpg[/url] ... sadystka ;p
  6. śliczna <zakochany> ;) [url]http://i49.tinypic.com/s4tlcy.jpg[/url] śliczne kwiatki A ale ja chcę zdjęcia tej pannicy ;p U nas tez nowe fotki ;)
  7. Siema Rude co tam?? :D u nas nowe fotki ;)
  8. Ja też jestem za numerem dwa jeśli jeszcze aktualne pytanie ;D A u nas nowe foty!! :))
  9. Siemka Shiraiowate ;D co słychać?:) Mam w galerii dla was ADHDowe zdjęcia ;))
  10. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_1015.jpg[/url] No daaaaaj ciacho hehehe ;p Do nas tez zapraszamy na nowe fotki ;D
  11. sunshine

    Tofik ;)

    [url]http://img21.imageshack.us/img21/6463/1001498vw.jpg[/url] Jaki dumny i poważny;p Do nas też zapraszam na nowe fotki:)
  12. sunshine

    Duffel

    [url]http://images41.fotosik.pl/225/ca322f1109f2ddd2med.jpg[/url] Super razem wyglądacie ;D Zapraszam do nas na nowe fotki ;)
  13. [url]http://img43.imageshack.us/img43/1097/p1010811o.jpg[/url] Och jak słodkoo... zakochałam się normalnie. Pięknie to wyglada :) U nas tez nowe fotki zapraszam ;D
  14. [URL]http://i47.tinypic.com/i71s45.jpg[/URL] Jak on wypiękniał :D Teraz już nikt nie miał by wątpliwości jakiej rasy jest Ringulec ;) U nas też nowe foty zapraszamy ;)
  15. [quote name='Ewa&Duffel']Jak Ci sie film podobał ? Ja też wczoraj byłam na nim w kinie ;)[/QUOTE] Był świetny! Super koniec ekstra efekty ;D. Jedyne co mi się nie podobało że muzyką szału nie zrobili ale po za tym był genialny po prostu :)
  16. [quote name='Infortune.']Widzę, że Shira również za swoją ulubioną zabawkę uznaje smycz. :diabloti:[/QUOTE] Heheh tak:) [SIZE=5][B][COLOR=Red]Początek[COLOR=DeepSkyBlue] zdjęć[/COLOR] strona [COLOR=DeepSkyBlue]103[/COLOR]!! [/COLOR][/B][/SIZE]
  17. [IMG]http://i46.tinypic.com/2ikfkag.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/2yuas5w.jpg[/IMG] Lecę... i wcale cię nie ochlapię...:roll: [IMG]http://i45.tinypic.com/24gub7t.jpg[/IMG] Wyżywanie:razz: [IMG]http://i48.tinypic.com/seccif.jpg[/IMG] Małe ADHD na koniec :razz: [IMG]http://i46.tinypic.com/33e7rf8.jpg[/IMG] THE END :)
  18. Spadaj z tym aparatem :eviltong: Paparazzi mówimy NIE!:razz: [IMG]http://i49.tinypic.com/b5rujd.jpg[/IMG] Mam patyka tralalala :loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/255jaf5.jpg[/IMG] Torpeda:evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/351to60.jpg[/IMG] I kałużowe śliczne:loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/2im48bq.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/jj9ytz.jpg[/IMG]
  19. To czarne dyndające z pyska to język :lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/2roj60l.jpg[/IMG] Ponownie ADHD dla Shiraików :loveu: [IMG]http://i50.tinypic.com/33ayo36.jpg[/IMG] Oddawaj smycz!:diabloti: [IMG]http://i50.tinypic.com/66w9at.jpg[/IMG] ADHD ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/25hpfle.jpg[/IMG] I doopka do góry dla Tonacji ;p [IMG]http://i47.tinypic.com/2wn2srl.jpg[/IMG]
  20. Że hę?:razz: [IMG]http://i49.tinypic.com/25ggryh.jpg[/IMG] Kopie doła ;) [IMG]http://i46.tinypic.com/123vdaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2cloud.jpg[/IMG] Co mi do dziury zaglądasz?:loveu: [IMG]http://i50.tinypic.com/2pyb7us.jpg[/IMG] Przyczajony wilk :diabloti: [IMG]http://i45.tinypic.com/2ep0jcy.jpg[/IMG]
  21. Oto zdjęcia z dziś i wczoraj :D Proszę poczekać aż dodam wszystkie na końcu będzie napis THE END ;p Zawziętus mały:loveu: [IMG]http://i46.tinypic.com/dz6u8j.jpg[/IMG] Wolf:razz: [IMG]http://i46.tinypic.com/30ttcee.jpg[/IMG] ADHD dla Shiraikowej :diabloti: [IMG]http://i48.tinypic.com/34rzrs9.jpg[/IMG] W dole :lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/2j2ezht.jpg[/IMG] Gleba ;p [IMG]http://i49.tinypic.com/25gut69.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Minerva']Czyli nie tylko u mnie słonko dzisiaj świeciło ;) :loveu:[/QUOTE] I dzisiaj też i nawet jest ciepło :D [quote name='CaneSs']Siemanko! Jak tam życie? :D[/QUOTE] siemanko żyjemy, zyjemy zaraz bedą fotki i odwiedziny u Was ;P [quote name='Aga&Ganja']Shira jest śliczna... A w jej niebieskich oczkach można się zakochać. ;) Pozdrawiamy i zapraszamy. ;)[/QUOTE] Dzięki zaraz wpadnę ;D
  23. [quote name='Cavy']Cześc córciu, jak tam, nadal załamana nowym otoczeniem? :shake: :roll:[/QUOTE] Jakim nowym otoczeniem jeśli można wiedzieć?:P I siemka tak w ogóle ;p
  24. [url]http://img136.imageshack.us/img136/640/zdjcie0109.jpg[/url] Chill out haha ;D Mi kiedyś samochód na moich oczach potracił Nukusię (miałam wtedy może z 8 lat). Płakałam strasznie pies padł jak nieżywy, dziadek myślał że zdechła ja wyłam w niebogłosy facet się nie zatrzymał oczywiście...:( Na szczęście szybko do weta i sie udało...Miała tylko wstrząśnienie mózgu i zemdlała po prostu. To było już tak dawno (mam teraz 19 lat) ale jak idę z Shirą nawet na smyczy to jak najdalej od ulicy niemal po trawniku, nawet na smyczy boje się że jej coś odbije i wyskoczy masakra...wiem co czujesz. Ważne że Lunciaowi nic nie jest :)
  25. [quote name='tonacja']Też kiedyś planowałam szczurka z adopcji, miałam nawet odpowiednich rozmiarów klatkę, ale musiałam się wycofać, bo okazało się, że się wyprowadzam :/ Mam niby teraz klatkę po szczurach, dość sporą, spokojnie zmieściłyby się ze 3... ale jest w opłakanym stanie :/[/QUOTE] Tak to jest człowiek chciałby jak najlepiej chce pomóc a tu psikus od losu:(. Czasem trzeba się wstrzymać dla dobra zwierzaka żeby mu nie zaszkodzić jeszcze bardziej:). Ja np. miałam w zamiarze kupić większą klatkę jakąś ogromniastą ale to wielkie koszty a ty Shira dorasta już za pasem 7 miesięcy będzie trzeba sledy i smycz z amortyzatorem kupić :D. No i też pierwsza cieczka sie pojawi więc i na ciachnięcie jej, pieniązki trzeba uszykować...Swiat bez pieniędzy byłby piekniejszy ;p... Trzeba najpierw zadbac o dobro tych podopiecznych których się już ma... Później się pomyśli o ratowaniu ogonków lub może kiedyś psiaków nawet :) [quote name='wiki4']Heejka :razz:[/QUOTE] siema długie ;) [quote name='Feigned']phi.. nawet nie zauważysz kiedy to się stanie ;d przyjdę w nocy :D ps. zaraz się wnerwie, jak Wy robicie emotikony.. u mnie nie ma nigdzie :([/QUOTE] Ona nie pójdzie z Tobą :D ... Nawet z moja siostrą nie chce odejść jak ją zostawiam :D A po emotikonki musisz wejść w opcje zaawansowane i wtedy dopiero:P [quote name='Czarnulka']Witamy się;D[/QUOTE] Siemka Lunciaki :* P.S Jutro wstawię pare fotek bo dzisiaj świecilo słoneczko ;D. I do was wszystkich kochani też jutro zajrzę bo dzisiaj juz się nie wyrobię (jadę do kina na Księżyc w nowiu:D) więc sorki za opóźnienia ale hardcorowy tydzień mam;P
×
×
  • Create New...