[quote name='Minerva']O! Załapałam się na setke! Gratulacje!
[URL]http://i38.tinypic.com/voy1w6.jpg[/URL] Jak ja kocham rozmazane zdjęcia ]:->
A tak w ogóle to cud, że Was znalazłam, nie mogę się połapać na tej nowej dogo, tragedia :/. I nie mam pojęcia jak się emotki wstawia! Czy już nigdy nie wstawie mojej ukochanej emotki z piwem! Płakać się chce, ale juz nie smęcę tutaj.
Jeszcze raz wszytskiego naj z okazji setki ;)[/QUOTE]
To straszne co tu się stało ... :crazyeye: Ja chcę z powrotem tamte forum te jest takie zimne i nieprzyjazne :placz: