Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='Minerva']Hej Wam Shirkowate :hand: Jak tam leci weekend?[/QUOTE] Zawiewa :D hehehehe Jutro dodam fotki z dzisiejszego spacerku z aniolkiem666 ;)
  2. hehe dzioęki Ewus ty znowu z nami nie chciałaś iść w ten dzień :D
  3. [quote name='wiki4']Witamy ślicznotkę :loveu:[/QUOTE] witanko ;) [quote name='Shirai - Koki'][URL]http://i45.tinypic.com/negmmq.jpg[/URL] Malusie cudo :loveu::loveu:[/QUOTE] taaak była słooodziusia ;D [quote name='CaneSs']No u nas to z tym słocem tak wiesz... raz jest raz go nie ma.[/QUOTE] U nas dzisiaj znowu swieci :D [quote name='QQk'][URL]http://i50.tinypic.com/2rwvngy.jpg[/URL] - brudny husky ale za to jaki szczęśliwy :)[/QUOTE] dokładnie;). Zawsze pozwalam jej "być psem" :D [quote name='WeronikaM']super fotki, jest weekend - może będą nowe foci ???? :)[/QUOTE] No nie wiem mam lenia;p
  4. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B]Czyli kończy psie 18!! :D:D:D.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=DeepSkyBlue] [/COLOR][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B] Czas na bibkę!:D[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=DeepSkyBlue] [/COLOR][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=DeepSkyBlue] STO LAT LU!!! [IMG]http://sklep.apet.pl/sklep/1/0_3804ef93683bec56a726f9236ab222bd.jpg[/IMG] [/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  5. Witam po raz pierwszy ;) Piękna białaska... i cielaczek ;p
  6. [url]http://img6.imageshack.us/img6/9403/pb016124.jpg[/url] jejku to zdjęcie jest boskie! Super :D
  7. To ja cię podpuszczę że chcę iść na akademię medyczną i zaczełam się uczyć matmy :D
  8. sunshine

    Duffel

    Oj też bym lisków u siebie nie chciała... był by to koniec ze spuszczaniem "szarika" ze smyczy :(
  9. Pod moim blokiem ustawia sie stała kolejka z okolic...(kiedy jeszcze żyła Nukusia) i kiedy cieczki dostają suczki z bloku itp. ...;p
  10. Mój pan od chemii w technikum tez spoko ziomek :D a teraz dawać foty lepiej;p
  11. Dokładnie Milkowa dawać tu lepiej fotki Luniaka :D
  12. właśnie Caprisie bo utoniecie w prezentach ;p
  13. Rewelka! :D
  14. [quote name='Agniecha93']Oczywiście że odwiedzamy :) Shira jest śliczna :D[/QUOTE] Dzięki, dzięki:loveu: [quote name='ARGIS']Wow jak dużo zdjęc!! Pięknie! :) [URL]http://i50.tinypic.com/2rwvngy.jpg[/URL] - najlepsze :D[/QUOTE] dziękówka... było słonko to się zdjęcia same pstrykały :diabloti: [quote name='WeronikaM']ślicznotka :iloveyou:[/QUOTE] dzięki:loveu: [quote name='Infortune.']Zaglądamy! :multi: Świetne zdjęcia! :loveu:[/QUOTE] Dziękuję:loveu: [quote name='CaneSs']No my też zaglądamy! Zeby nie było :) [URL]http://i50.tinypic.com/2rwvngy.jpg[/URL] Capek dzisiaj po spacerze też tak wyglądał xDD (Looknij do tematu z grafiką :) )[/QUOTE] No ja myślę... u Was też zachęcajaco na figle słonko przygrzało?:razz: [quote name='deer_1987'][URL]http://i50.tinypic.com/20szvyd.jpg[/URL] to wybieram![/QUOTE] Ja też te uwielbiam ;) [quote name='CaneSs']1 Bannerek już w temacie z Grafiką :) Resztę jutro :)[/QUOTE] Dziękuję:loveu: [quote name='Czarnulka'][URL]http://i49.tinypic.com/2m5dxcj.jpg[/URL] ślicznie:loveu:[/QUOTE] dzięki Rude:loveu: [quote name='wiki4'][URL]http://i49.tinypic.com/2m5dxcj.jpg[/URL] Ślicznie wyszła :loveu: Praszamy do nas :razz:[/QUOTE] Dzięki długie zaraz wpadnę :lol:
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/134215-WrzeA-nia-Schronisko-Pomoc-zwierzakom-wAE-tek-ogA-lny-ciagle-aktualizowany?p=13576998#post13576998[/url] właź tu pobieraj bannerek i wstawiaj w sygnaturę :D
  16. [IMG]http://i45.tinypic.com/2a0jhbp.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2cie1ih.jpg[/IMG] Zarzuciło trochę dupsko:evil_lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/xr96c.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2i6mmc0.jpg[/IMG] Brudny, bruuuudny husky :evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/2rwvngy.jpg[/IMG] THE END :) Odwiedza nas ktoś w ogóle? :roll:
  17. Ciekawe zapaszki :cool3: [IMG]http://i46.tinypic.com/opmc6a.jpg[/IMG] I lecę!:diabloti: [IMG]http://i50.tinypic.com/20szvyd.jpg[/IMG] A teraz kilka biegowo-ADHDowych :razz: [IMG]http://i46.tinypic.com/1o3x43.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28mgtp0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2rq0j6t.jpg[/IMG]
  18. A teraz spacerkowe :cool3: Profil :eviltong: [IMG]http://i50.tinypic.com/25alq89.jpg[/IMG] I przód:cool3: [IMG]http://i46.tinypic.com/2h3u0kh.jpg[/IMG] Buuuzii:evil_lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/11imn12.jpg[/IMG] I ryjemy w ziemi:eviltong: [IMG]http://i49.tinypic.com/2m5dxcj.jpg[/IMG] Tej... bażant, nie wkurzaj ucha... bo zjem [IMG]http://i45.tinypic.com/6tjnlu.jpg[/IMG] CDN
  19. Milejdi ;p [IMG]http://i46.tinypic.com/2jcd65d.jpg[/IMG] Zjadane resztki frisbee :lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/2yobtbq.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2yttv2t.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2yo505k.jpg[/IMG] CDN ;)
  20. można by rzec że to wrodzone ;D A u nas wyszło słonko:multi: Zaraz będą fotki ;D
  21. łobuz kochany ;p. Może jakieś fotki?;D
  22. Pokrywę od kosza na śmieci :evil_lol:. Wsadziła łep do kosza i wyciągneła razem z pokrywą i taka oto minką przyleciała do mnie żeby jej to zdjąć :cool3:...za kare;p
  23. Czym najbardziej rozśmieszył mnie mój pies?:diabloti: ... .... Tym::evil_lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7110/20090820011.jpg[/IMG]
  24. Zebrało mi się na wspominki :loveu: [IMG]http://i45.tinypic.com/negmmq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/o6fdkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/fe1fyh.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7110/20090820011.jpg[/IMG]
  25. U nas szczerze mówiąc nie ma aż takiej tragedii w stosunku do spokoju i bezpieczeństwa psa(u mnie płaci się około150 zł) ale jednak się boję jak to będzie później wyglądać. Sterylka na bank tylko teraz która...
×
×
  • Create New...