Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='wiki4']Liczą się chęci :razz:[/QUOTE] [quote name='Maks i Spark']Dzień dobry :) A.[/QUOTE] dobry wieczór:eviltong: [quote name='Minerva']Hej Wam :hand:[/QUOTE] Hejo:) [quote name='CaneSs']Heyka ;] co tam u was?[/QUOTE] Hey a właśnie skończyłam bibliografię na maturę :diabloti: [quote name='Feigned']świetna jest ;) ukradnę Ci ją chyba *_* mój brat byłby zadowolony, uwielbia haszczaki ;d[/QUOTE] Nie oddam bez walki :razz:
  2. Juz nie bedzie :( miał być szczurek z adopcji ale okazało się że mam za małą klatkę a nie mam zamiaru męczyć zwierzaka :). Poczekamy na większą ;p
  3. Ni będę zapeszać jak się uda to będzie :D
  4. Mimo wszystko dziękuję bardzo:). Ja wstrzymam się do jutra z linkowaniem zobaczymy ;). A jesli dobrze wszystko pójdzie niedługo przedstawię Wam nowego mieszkańca ;)
  5. Cześć ponownie wszystkim i dzięki wszystkim;) Ona sama się zmęczyła lizaniem mnie po buzi :D A Wam też bannerki nie działają?:P
  6. [quote name='Minerva']O! Załapałam się na setke! Gratulacje! [URL]http://i38.tinypic.com/voy1w6.jpg[/URL] Jak ja kocham rozmazane zdjęcia ]:-> A tak w ogóle to cud, że Was znalazłam, nie mogę się połapać na tej nowej dogo, tragedia :/. I nie mam pojęcia jak się emotki wstawia! Czy już nigdy nie wstawie mojej ukochanej emotki z piwem! Płakać się chce, ale juz nie smęcę tutaj. Jeszcze raz wszytskiego naj z okazji setki ;)[/QUOTE] To straszne co tu się stało ... :crazyeye: Ja chcę z powrotem tamte forum te jest takie zimne i nieprzyjazne :placz:
  7. Siema długie co jest grane?? :diabloti:
  8. Siema Tofiki jak wszyscy to ja tez chcę foty:evil_lol:
  9. [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bb55e79404af7e72.html]004.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url] Ale cielak ma zajefajną ciapke na języku . Albo cielaki lekcje odrabiają albo odsypiaja bo wczoraj w nocy odrabiały :diabloti:
  10. [url]http://img692.imageshack.us/img692/1185/20091116023.jpg[/url] Bo jak się uśmiechał to wychodził duch :evil_lol: Shira ma ADHD ale na niego to już brak kategorii :evil_lol:
  11. [url]http://i35.tinypic.com/33u8xow.jpg[/url] haha ale wykop :evil_lol:
  12. [url]http://i33.tinypic.com/hvos44.jpg[/url] Biedactwo :evil_lol: Pańcia sadystka :lol:
  13. to dawaj domowe :diabloti: Takie rozlelane :cool3:
  14. :multi: Zobaczyłam co miałam zobaczyć :multi: super filmik:cool3:
  15. Siema białe białasy :evil_lol:
  16. http://img442.imageshack.us/img442/3633/skok2.jpg Moje kochane latające psisko :loveu: I w kolejnej galerii mówię kocham latające psy!! :multi:
  17. [URL]http://i37.tinypic.com/335ehwl.png[/URL] jaki lew salonowy :loveu: A to, to okrągłe złote to, to świeczka jest :diabloti: P.S jak się doczekać 100 nie możesz to daj znać wiki :D
  18. Jeżeli to się tak nagle pojawiło to to może być jakieś otarcie:)....ale wetem nie jestem;p Z tego co wiem to jeśli pies dosięga rany i ją liże nie powinno się rany niczym zakrywać... ale nie wiadomo z kolei co to jest dokładnie ;)
  19. Siemanko Szpicowate co słychać ?? :loveu:
  20. [url]http://img211.imageshack.us/img211/741/88662804.png[/url] Haha super fota! :diabloti: Ja obstawiam ze on tutaj umiera ze śmiechu :evil_lol:.
  21. Nie no jak jest agresor to niestety :-(. Trzeba być odpowiedzialnym za swojego psa a wybiegać się musi, ale nie lepsze by były takie szmatki niż taki metal?
  22. Wreszcie fotki!!:multi: Super skacze ;):loveu: [url]http://i34.tinypic.com/2zrpdp4.jpg[/url] A to co to za ferajna?? :diabloti:
  23. sunshine

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140034.jpg[/url] tuptuś :loveu: Fajne tereny macie :loveu:
  24. [CENTER]Filmik z dzisiejszych szaleństw z Nerem Ewy :evil_lol:. Zdjęcia kiepskie to filmik chociaż :diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=ItiEgVVinDk[/url] [/CENTER]
  25. [quote name='Shirai - Koki']Hej Sunshiniki :p...jak tam u Was ??? Kiedy beda nowe focie ??? Pozdrawiamy[/QUOTE] Mówisz i masz, już są:evil_lol: zaraz do Was wpadnę :loveu: [quote name='Cavy'][B][SIZE=5][COLOR=Lime]Gratulujemy [/COLOR][COLOR=Yellow]100 [/COLOR][COLOR=Orange]strony![/COLOR] [/SIZE][/B]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Czarnulka']My też gratulujemy seeetneeej strooonki;D[/QUOTE] Dzięki ponownie :evil_lol:
×
×
  • Create New...