Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. A co mama na to , że tak zdenerwowałaś Niunię ? Dobrego i słonecznego dnia Wszystkim zyczę .
  2. Zwierza śpią czy jeszcze odrabiają lekcje ?
  3. Wolno Kochanie , wolno . To miał być żart , ale pewnie było mało śmiszne . Wiesz , że Was uwielbiam .
  4. Niiooo , my z Sylwusią i Bisiem jak jeszcze śpicie rozsiadamy sie przy kawce . Izu widzisz zdjęcie , bo ja mam tylko krzyżyki , bbbuuuuuuuuu .
  5. Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli .
  6. Potfffoorasy się opalają ? U nas dzisiaj ciepło i miło , chociaż śyna zwinęłam do domu bo się wylegiwał na mokrej trawie .
  7. Domyślam się , że powinno być zdjęcie Bisia a ja mam tylko krzyżyk . Ja chcę Bisia przy kawie .
  8. Faworek i Kresia już wiedzą ile łapek do memłania im się szykuje ?
  9. Sylwuś mnie też miło w Twoim towarzystwie wypić pierwszą kawe .
  10. Biśku otwieramy jedno oczko i sprawdzamy czy warto wstawać .
  11. No kocham , bardzo kocham tego skarba , moje cudo słodkie , skarby moje kochane . Iwonuś wszystkiego dobrego życzę . Prooooszę , pięknie proszę weź popierdólkę na apa i mocno , mocno wyściskaj .
  12. Też przyszłam z kawą i witam i dobrego dnia życzę .
  13. No , że Łoki podatny na wiedzę to mnie nie dziwi . Ale ten świrus Cześka tyyyż ?
  14. Już Wam zazdroszczę spotkania i tego , że będziecie miały okazję wymemłać słodziaka .
  15. I znowu ciemnica , śpij Biśku a my bedziemy czuwać .
  16. Zwierzyniec wyrundowany ? to niech idzie spać , spokojnej nocki im życzę .
  17. Biśku nie przeszkadzaj sobie , śpij jeszcze , po cichutku Ciebie podniosę .
  18. Witam w tą ciemnice i zimnice , zwierza już kursują ?
  19. Biśku , jak to miło , że masz fajną ciepłą bude , w okolicach Poznania już od paru dni przymrozki .
  20. Również się witam i dobrego dnia Wszystkim życzę .
  21. A u nas dzisiaj słonecznie . Izu a co zrobiłaś z Łokim , ostatnimi czasy nie słyszę murmuranda ?
  22. Oneczko ciepłe myśli przesyłam a Czikusiowi zyczę dużo zdrowia .
  23. Zwierzyniec szybko siii i do domu bo zimno i ciemno . Maniutek OK ? Izuś dobrego dnia zyczę .
×
×
  • Create New...