Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś ja nie oczekuję elaboratów , wiedząc w jakim pędzie żyjesz . Wystarczy słówko , dwa , a nawet fakt , że byłaś , albo akurat się świecisz . Pozdrawiam Was i przytulam .
  2. Izuś co się dzieje ? Martwie się jak za długo nie piszesz .
  3. No ręce opadają , jajo znieść to mało powiedziane . Zaciskam kciuki .
  4. Serce mam pojemne jak worek bez dna . Mało , że kocham tą słodką popierdółke , to jeszcze kocham Basie za takie wyznania . Iwonuś wyściskaj mocno to słoneczko moje ukochane .
  5. Witaj Izuś . Już wstałaś czy jeszcze się nie położyłaś ? Buziaki dla wszystkich .
  6. Księciunio moje kochane , rozpieszczane . Oneczko [B]RM [/B]fajna jest , zaklepuję sobie też przybicie piątki . Buziaki dla Cziko .
  7. Towarzystwo psio - kocie spasujcie trochę , dajcie odpocząć .
  8. No dobrze Basiu , skok w bok wybaczony , ale , żeby się nie powtarzał za często bo księciunio wpadnie w depresje . A Ingunia cudna jest .
  9. Izuś jak sie miewa Tola ? Wymioty ustąpiły ? Przytulam całe towarzycho .
  10. Ingusia i owszem cudo , ale księciunio jest nie do przebicia , najkochańsiejszy , do zacałowania , do zeżarcia .
  11. Personelowi wariatkowa nic nie grozi . Ja tam będę razem z Cześką . Maniutku kciuki oczywiście zaciśnięte , podaruj paluchy panu doktorowi .
  12. Na tym wątku zaczynam wątpić w swoją miłość do wszystkich piesów . Cześke chyba bym zamknęła w wariatkowie .
  13. Maniutek pozwala się znosić na sii ? Kuruj się pannico . Księżniczko bądź dzielna .
  14. A Bisiek na spacerze znowu z szyszką .
  15. Przytulam się do całej ferajny . Izu zdzwonimy się koło soboty ?
  16. A to już jest konfabulacja . Nie o księżniczce mówisz .
  17. W moim odczuciu to Firunia taka księżniczka jest . Tu nie - bo się ufyflam . Tu nie - bo pomoczę łapki . Nie dotykaj mnie bo mnie pobrudzisz . Patrz na mnie , podziwiaj mnie i mnie kochaj .
  18. Ale cuda tu rozdajesz . Księżniczka czegoś smutna . Dobrego dnia Wam zyczę .
  19. Faworku , głupolku , śmieciarzu , nooo ffeeee . No i po co Ci było te 5 minut szczęścia a potem walka z kupskiem ? Przytulam i całuję w czółko .
  20. Łoki brakowało mi Twojego murmuranda w sobote . Na przytulanki przyjszłam .
  21. Oneczko , czy księciunio wyprzytulane ?
×
×
  • Create New...