Nakręciłam się już strachem do bólu głowy .
Ja się będę bać a Wy uważajcie na siebie .
Remciu ukochanie moje , czekam na wpis , że płuca i sreduszko OK !
Ze mnie znawca ras jak z ... ( nie bedę sie wyrażać) .
Ale wygląda na foxteriera szorstkowłosego .
Mój to taki fox-iu zmiksowany ( bidula ze schroniska w Swarzędzu )