Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. A Remiś spał spokojnie ? Michu mowi , ze tak nie bardzo mnie lubisz , skoro mi żałujesz dwóch sztuk .
  2. Już jesteś ? Czyli nocka w plecy ? Jak ta skubana się czuje ?
  3. Zoranku wieczorową porą przyszłam na przytulanki .
  4. Michowi zaświeciły sie oczka . To pierwsze wrażenia . Cholipa chłop mi zgłupiał , śmieje się i gada do siebie pod nosem .
  5. Udało się Tobie troszkę kimnąć czy Cześka cały czas na obrotach ?
  6. Już chyba wiem czemu wciąż się obijasz ( w sensie potykasz a nie opieprzasz ) . Ty się potykasz o psie zabawki , wszędzie mają pelne zestawy . Cacek ma zawsze coś pod ręką .
  7. Ale Jolce chyba towarzystwo psie nie jest konieczne ? Księżniczka Fira nie była w tej turze ?
  8. Bisiu to zaczynamy wspinaczkę na górę .
  9. Zoranku wstajemy i śmigamy na górę .
  10. Niuniu mimo wszystko gmyramy się na górę .
  11. Maniutek dobrze wygląda i nie mam tu na myśli wagi . Chyba wolę , że Remcio ma apetyt i szamie , nie muszę się martwić . Cacol ale świruje z Cześką , ta dwójka nie przytyje . Najbardziej stateczna w tym towarzystwie chyba jest Jolka .
  12. No i się przestraszyłam .
  13. Tana spójrz na pierwszą stronę wątku , w poście 7 jest link do pierwotnego wątku Ramcia . Zobacz jaka to była bidula , cała postrupana sierotka , to i się zakochałam . Remciu , już się nie wygłupiaj i nie choruj , dla całkowitego zdrowia pozwalam nawet ostatnie portki pożreć . Izuś tak poważnie , to czy ukochanie schudło ?
  14. Moje ukochanie ukochane . Remciu nie martw się , walcz z portkami a ciotka dresy odkupi .
  15. Remciu mocno , mocno , z całej siły zaciskam kciuki , żeby pan doktor był dzisiaj z Ciebie zadowolony .
  16. Przyciągłam się tu na przytulanki bo śynek jeszcze śpi . Ukochanie oczywiście buziakuję w nosek ( nie marudzę , wcale nie marudzę , ale dawno go nie widziałam ) .
  17. Zoranu a gdzie mi tak zaginąłeś daleko ? Ale już śmigaj na górę .
  18. W górę Niuniuś , w górę , zabieram się z Wami Sylwuś na spacer .
  19. Bingo ma zerowe konto . Myślę , ze trzeba już zacząć zbierać na hotelik . Mogę dać książki , może jakieś ciuszki dziecięce na bazarek . Tylko jestem futur osioł komputerowy , potrzebuję pomocy . Wyślę zdjęcia , zajmę się wysyłką , kto pomoże i wyprodukuje bazarek ?
  20. Przyjemnego żelazkowania ( blleeee ) . Izuś zapomniałam dopytać . Cześka i Łoki mogą juz zostać trochę same ( mam na myśli demolke ) ?
×
×
  • Create New...