Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Bisiu przykulałam się na przytulanki .
  2. Moje cudo kudłate kochane .
  3. Nie wiem czy Iza mnie nie zabije za wpieprzanie się w Jej życie , ale mam do Was ogromną prośbę . Proszę dziewczyny nie dzwońcie dzisiaj do Izy . Wiem , że nie ma dzisiaj czasu na rozmowy . Bardzo przepraszam za taką prośbę , ale myślę , że mnie zrozumiecie .
  4. Ksieciuniu mocno , mocno , mocno buziakuję . Ale bym się wtuliła w Ciebie .
  5. Iwonuś dołączam się do życzeń , wszystkiego najlepszego .
  6. Dobrze , że już się świecisz !!!
  7. Ukochanie ukochane , nie martw już matki , ZDROWIEJ . Księżniczka Firunia ale umęczona przez Cześkę .
  8. Ale długo mnie tu nie było , brakowało mi Was jak trzeciej ręki . Zaraz nadrabiam zaległości . Jak Majqa mnie poratuje ( bo bez niej to jestem na dogo jak dziecko we mgle ) to wysyłam zdjęcia do Mantis na bazarek Bisiowy . Biśku łobuzie buziakuję mocno .
  9. Nigdy za Majqą nie mogę zdążyć to i tym razem nie jestem zdziwiona . Freya73 przepraszam za zamotanie ale dziękuję za szybki odzew . Mantis mogę prosić Twój adres e-mail , postaram się obrobić do soboty . Buziaki Biśku .
  10. No i super idę szperać . Biśku oczywiscie przytulam .
  11. Co nowego na froncie ? Ból już minął ?
  12. A pożyczyłaś cóś od psiaków ? Może by ulżylo choć troszkę . Remciu chociaż Ty matki nie dobijaj !!!
  13. Izuś odpuściło chociaż troszeczkę ?
  14. Jadun pięknie dziękuję , jest to ogromne wsparcie dla Bisia .
  15. Ale piękności zostały Biśkowi ofiarowane .
  16. Pozwolę sobie odpowiedzieć za Majqę . Nie , Czesia nie ma swojego wątku . Trafiła do Izy jako ostatnia i wpadła od razu w ferwor wątku .
  17. Zoranku a wędruj na górę .
  18. Stąpa dzisiaj na tą łapke ? Księżniczka i Mania jeszcze się pilnują ? Przywiozę Tobie śynusia , jak Ciebie wynupla to zaraz ból głowy przejdzie .
  19. A jest jakieś miejsce na podwórku , w które teraz Cześka nie chce iść ?
  20. Dziewczyny wspomoże mnie ktoś bazarkiem dla Biśka ? Wyslę zdjęcia , zajme się wysyłką . Zaraz nie będzie kasy na karme .
  21. Dobrze , że już jesteś . Jak sobie radzicie z Czeską ?
×
×
  • Create New...