Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Sylwuś , czy był u Ciebie jakiś psiak z którym Bingo się przyjaźnił ?
  2. Zoranek też z nami na łąki .
  3. To ja zabieram Niunie na pola , bardzo mnie kuszą te łąki u Sylwii .
  4. To czekamy na Bingo . Rozmawiałam z Majqą . Iza jest spokojna , zrobi wpis jak się ogarnie . Uważa , że Bingo powinien wrócić do Sylwii . W całej tej sytuacji nie ma winy domku Bisiowego .
  5. Tu się ale dzieje , użreć Cześkę w tyłek to mało . Remciu ma się lepiej ?
  6. Cudny, uśmiechnęty pysiol . Świetnie trfafiłeś Foksiu .
  7. Bianko widziałaś sie z Foksiem ?
  8. Już nie bądź taka drobiazgowa , rozgrzesz go , chorutki jest . A nocka spokojniejsza czy jeszcze kaszlał ?
  9. Tiiaaaa , a jak portki od piżamy sciągnął ?
  10. Biśku to życzę Tobie i przy okazji sobie unormowania się pogody .
  11. Zorana też zabieram na spacerek po polach .
  12. Remidło moje ukochane i tylko takie dobre wieści mają być . Nawet możesz zeżreć te portki , najwyzej dołoże się do nowych . Aż się boję zapytać , żeby nie wywołać ... Maniutek OK ? A księżniczka Firunia ? Łoki robi jeszcze murmurando ? A kota ? Zapomniałam dopytać , więc uprasza się o odpowiedź . OCZYWIŚCIE JAK BĘDZIESZ MIAŁA 5 MINUT .
  13. Niuniu zabieram się z Wami na pola , bo mój Mytuś jeszcze spi .
  14. Kurcze , przykre to , że były juz dwa ataki . Mogły do tego przyczynić się : zmiana miejsca , emocje , nakręcenie nowym towarzystwem ?
  15. O której godzinie można zadzwonić do Maćka ?
  16. Iza ja jednak Tobie zrobię kęsim ,kęsim , a za co to już pewnie wiesz .
  17. A jakby tak jeszcze Rodzinka Bisiowa się odezwała , to już pełnia szczęścia .
  18. My też dzisiaj mamy słońce !!!
  19. No przecież wiedziałam , że prasujesz ,bo oczywiście MUSISZ . Martwie się o to moje ukochanie .
  20. Izuś fyraj mi stąd , idż odpocznij bo zadzwonie do Maćka coby wyłaczył prąd . Sioooo , akysz .
×
×
  • Create New...