Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Buziaki dla Lolita , Czikunia i RM . Iwonuś wszystkiego dobrego Tobie życzę .
  2. Masz szczęście , przez tą nawijkę zejszło ze mnie powietrze .
  3. Przestań tyle nawijać bo dzwooonię .
  4. Bisiu szyszka przygotowana na spacer ?
  5. Zadzwonię jak trochę ochłonę i nie szantażuj mnie , że nie odbierzesz . NAKARMIONY I MACHA OGONEM .
  6. Bisiu a gdzież Ty na szarym końcu ? Śmigamy na górę , ale już , szybciutko .
  7. O jenysiu takie cudowności tu od wczoraj , a mnie nie było . Beżowy to chłopak i dwie dziewczyny tak ? Się zauroczyłam ślicznotami , proszę wypłacić pycholkom po buziolku .
  8. Madziu a pokażesz swoją " trójce " ? Izunia pewnie też się ucieszy .
  9. Mam nadzieję , że Iza drzwi globusikowi nie otworzyła , ja walczę dalej ale skutek mierny .
  10. Nie ma co wracać , bo sobie jeszcze nie poszedł .
  11. Bisiu miał niebieską kurteczkę , o ile mnie moja starcza pamięć nie myli . Ale jak się zużyła to poszukamy nową .
  12. Madziu ja również życzę miłego i slonecznego spaceru . Izunia a z Tobą dziewczynko to się policzę ( jeszcze nie wiem co Tobie zrobie , ale intensywnie myślę )
  13. Iwonuś wycałuj to slodkie pysio moooocno .
  14. Ręce mi opadają , nawet nie mam siły marudzić . Obmyślę jak się " zrewanżować ".
  15. Kicie już dostały gik ? wymasuj dupsie . Izu poszło .
  16. Izu jak czacha ? ja walczę od 4 rano . ( mam zdjęcia bastusia , wyślę wieczorkiem )
  17. Ja poproszę zdjęcie Faworka i Kresi , na dowód , że w zdrowiu przeżyły ten nalot .
  18. Witaj Bingo , a Sylwia dzisiaj zaspała i na kawe nie przyszła ?
  19. Przepraszam Izus , że tak się szybko rozłączyłam , ale sieknęła mnie prawa strona i prawe oko dla odmiany . U Bastusia byłam , kolacje zaniosłam , teraz biorę śyna i spadam do łóżkowa . Buziaki i przytulanki dla zwierzyńca .
  20. Podajmy sobie łapke , mnie też dzisiaj głowa natenteges .
  21. Moja śyna-gadzina też mi pozwoliła półgębkiem przysiąść w kąciku a sam jeszcze chrapie pod kołdrą . Nawet nie musi iść siii , taki szczęśliwy , że matke wykopał .
×
×
  • Create New...