-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
to świetnie, że jest zdrowa i nie trzeba jej operować :lol: my po świętach będziemy robić różne badania a Maciek dzis miał zły dzień, był bardzo rozdrażniony i rozkojarzony, pokazywał zęby :roll:
-
lubię Was :loveu:
-
o matko, żeby tylko sobie szwów nie powyciągała
-
Suczka jest po sterylce :/ - umrę z nerwów... a może nie ;)
Ajula replied to agata_lodz's topic in Sterylizacja
dziwne te wymioty, lepiej powiedziec o tym lekarzowi :roll: -
Suczka jest po sterylce :/ - umrę z nerwów... a może nie ;)
Ajula replied to agata_lodz's topic in Sterylizacja
bo ze sterylką jest jak z rodzeniem dzieci ;) jak suczka cierpi, to się wyklina "po co ja się na to zgodziłam??" potem psina błyskawicznie zdrowieje i szybko się zapomina, że bolało rozumiem Cię doskonale, ja po sterylce mojej Hexi nie spałam całą noc, siedziałam przy niej i płakałam przeklinając, że jej to zrobiłam po tygodniu już nie pamiętałam o nieprzespanej nocy i łzach, bo tak szybko sunia wróciła do formy i była taka jak wczesniej :lol: -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
chłopak ma charakter i już :lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
tu kolejna łaciata smutna biedulka :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutna-zrezygnowana-sunia-z-katowic-pilnie-dt-135178/#post12097958[/url] -
**Smutna, zrezygnowana sunia** z Katowic, JUŻ W DOMU!
Ajula replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
biedna psinka :-( czy jej historia jest znana? -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
acha, no tak :splat: tak długo wchodzę już na ten wątek, że czytam tylko ostatnie posty i juz ;) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
to widać, że z Pani konkretna kobitka :lol: a Saba to własciwie ile ma lat? -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
jak się ma nasz uciekinier? wiosna, wszystko pachnie, to i pieska pewnie w świat ciągnie? :razz: -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Adelki fotki zniknęły... :???: a Monti tzn. NUTKA cudowna :loveu: -
o to już po wszystkim?? jak się czuje? kołnierz nosi?
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
jeden wieczór mnie na dogo nie było i taka niespodzianka :crazyeye: myslę, że warto spróbowac z tą Panią, mieszka stosunkowo blisko, więc jakby co, to zawsze możesz Sabę zabrać ;) jesli Pani już od pewnego czasu ją obserwowała, to znaczy, że wie co robi domek z ogródkiem i spokój - fajnie by Sabinka miała Twoja propozycja, żeby Saba w razie Pani choroby wracała do Ciebie jest super, widać Dark, jak bardzo się o Sabę troszczysz :Rose: dobra dziewczyna z Ciebie :lol: -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
nasz Maciek tyle zrzucił siersci, że aż do weterynarza poszlismy, bo zaczęły mu łyse placki przeswitywać :roll: na ogonie miał piękny pióropusz, a teraz już go nie ma pobrali mu zeskrobinę z łysego miejsca i wyhodowali trochę grzyba, ale wet powiedział, że niewiele mamy poczekać, aż zrzuci sierść, żeby zobaczyć, czy bedzie odrastać, jesli tak, to znaczy, że on tak zrzuca jesli nie bedzie odrastać, to będą szukać przyczyny dostał krople Kerabol (tydzień temu), które podobno rewelacyjnie działają na sierść i wczoraj na łysych plackach zauważyłam nową sierść :multi: - taką szczecinkę może kup Alfabia te kropelki i zobaczysz, czy będzie lepiej -
nasz Pan szkoleniowiec spędził u nas 2 godz, bylismy też razem na spcerku powiedział, że pies zachowuje się tak, jakby sam nie wiedział, o co mu chodzi chyba bardzo krótko był ze swoją matką i innymi szczeniakami, chyba miał bardzo mało bliskiego kontaktu z człowiekiem, a może nawet wcale jednym słowem kompletny dzikus z niego :roll: wygląda jakby nie umiał nawet do końca posługiwać się "psim" językiem, bo w tym samym czasie potrafi wysyłać zupełnie sprzeczne sygnały mi się też wydawało, że nie wychowywał się u ludzi, a jak był bezdomny, to pewnie musiał przed ludźmi uciekać, bo ludzi boi się strasznie boi się własciwie wszystkiego - dlatego występuje u niego agresja lękowa, wtedy nawet może ugryźć nie ma u niego śladu socjalizacji :roll: chyba przez to, że mieszkał na dworzu i był "niczyj" ma silny pęd do wolności, nie potrafi się skupić na człowieku, nie umie sie bawić, nie reaguje na żadne zachęty do zabawy po świętach będzie Pan do nas przyjeżdżał i będziemy pracować
-
ja nie umiem wstawiać jeszcze tu nigdy zdjęcia nie wstawiałam :roll:
-
[quote name='muzzy'] Tylko teraz jakoś nie chcę mnie głaskać jak za nim leżę i gryzę go po plecach...[/quote] ...leżę i kwiczę... :grin::grin: potraficie poprawić mi humor jak mało kto :lol:
-
[quote name='Charly']piewsze wiadomosci juz byly, zdjecia tez.[/quote] ja zdjęć nie widziałam :confused:
-
TOBIASZEK szkieletorek, który znalazł szczęście!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Tobiaszku czy Ty już zupełnie nas nie lubisz? chociaż słówko by się przydalo, albo mała foteczka :razz: -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Karmelek czemu się nie odzywasz? stęskniłam się już za Tobą ;)