Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. kluska jestes niesamowita :-o :loveu:
  2. kto chce malutkiego fajowego pieska??:razz:
  3. ok, rozumiem dobre i te kilka informacji, bo juz byłam w stresie ;) z calych sił trzymam kciuki, żeby mały łobuzek dobrze się zaaklimatyzował w nowym domu jakby co to go zabierz!
  4. Ajula

    Nora

    jaka ona śliczna, ma taki delikatny pysio :loveu: z tymi stosunkami ludzko-psimi to tak już bywa, że łatwo popełnić błąd nasza Hexi jest od szczeniaka u nas i problemy wychowawcze z nią są prawie żadne, chociaż tez błędy popełnialismy Hexi to nasz pierwszy pies, nie mielismy bladego pojęcia, jak się psa wychowuje naczytałam się różnych mądrych i głupich rzeczy na temat wychowywania psów i stwierdziłam, że wolę mieć psa niewychowanego, ale szczęsliwego :lol: można powiedzieć, że wychowujemy ją bezstresowo, może robić prawie wszystko co chce, za wyjątkiem sytuacji, ktore są dla niej niebezpieczne pozytywne szkolenie - to jest najlepszy sposob na dobre relacje z psem :lol:
  5. [quote name='muzzy'] I kto by mi dbał o czystość podłóg i dywan[I]ów? :D[/I][/quote] eee tam, bo Ty to taki czyścioch jesteś albo ma się psa, albo czysto :evilbat:
  6. [quote name='florida_blue']do czego go stosujesz ?[/quote] zamiast toniku do zmywania twarzy do przecierania wszelkich skaleczeń, zadrapań, krostek i innych drobnych uszkodzeń skóry :lol:
  7. w pewnym sensie rozumiem jednak ci ludzie powinni sobie uświadomić, że ich cierpienie jest wielkie, ale jeszcze większe jest cierpienie dręczonych, głodzonych i niekochanych psów :-( Ty to rozumiesz, dlatego uratowałas Karmelka i chwala Ci za to :lol:
  8. [quote name='anciaahk']Rozpamiętywanie nie zwróci życia suni, a tyle psiaków czeka na tą ludzką miłość. [/quote] prawda, własciwie nie rozumiem ludzi, którzy mówią "tak bardzo cierpiałem jak umarł mój pies, że nie mogę już mieć innego" wydaje mi się, że im bardziej kocha się swojego psa, tym bardziej chce się pomóc innym ja kiedys w ogole nie interesowałam się psiakami, ani mnie grzały, ani ziębiły od kiedy mamy Hexi, oczy nam się otworzyły, zaczęlismy widzieć psy i je kochać - wszystkie :lol: najbardziej na świecie kocham Hexi, serce mi pęknie, jak od nas odejdzie, ale wiem, że tak samo wspaniałych psów jak ona jest mnóstwo mnóstwo większość z nich nie ma warunków do życia takich, jak na to zasługują trzeba im pomagać w imię miłości do własnego psiaka
  9. Muzzy, trzeba było zabrać drąg do domu, Dropek mógłby dalej produkować frytki albo zapałki :evil_lol: burzy moje psy też się boją
  10. Merlisia siedzisz gdzies cichutko w kąciku i nie pchasz się na pierwszą.... co u Ciebie? nikt się nie zglosił?
  11. jak Oskarek? trochę lepiej, czy dalej niemiły dla otoczenia?
  12. [quote name='Isadora7']Szagunio ma 3 obserwatorów. A dzisiaj poszedł do domu niewidomy jamniczek z mojego allegra, wydaje mi się że jakiś dobry prądzik wieje i wierzę ze Szaguś domek znajdzie.[/quote] gratulacje dla jamnisia a za Szagunia trzymam kciuki :lol:
  13. Pianolek szuka domku ma coraz mniej czasu!!
  14. Pusia malutka skocz do góry, bo dawno Cię tam nie było :razz:
  15. ale macie farta z tym psiakiem taki śliczny i w dodatku kochany :loveu:
  16. [quote name='RIVER']Rodzic, ta pierwsza fotka to jest dla tego Twojego Maciusia, że mnie teraz może pocałować w to co widać :evil_lol:, [/quote] :evil_lol::evil_lol:
  17. :evil_lol::evil_lol: ale wygląda cos Ty mu zrobiła? ma taką minę, że bez kija nie podchodź :evil_lol:
  18. wspaniale :multi: ale to szybko poszło wszystkim psiakom życze, żeby tak szybko znajdowaly dom :multi:
  19. ancia, wreszcie postarałas się chociaż trochę nas zadowolić ;) Karmelcio cudny, po prostu miód malina :loveu:
  20. Ajula

    Nora

    melduję się :lol: na watku Saby rozmawialiśmy głównie o Sabie, a przecież także i Norze zawdzięczamy, że Sabinka mogła mieszkać u Dark jakby Nora nie pozwoliła, to nic by z tego nie było kochana Nora :loveu:
  21. no i wiesz Dark, jakby co, to zawsze tu się możesz wyżalić - na brata, na życie i na co tam jeszcze ;) to jest wątek Saby, ale i Twój :lol:
  22. nie wiem dlaczego nikt nic nie powie :mad: Brązowa, no co jest??
  23. [quote name='Andrew65'] WSZYSTKICH OSZOŁOMÓW [/quote] hej, to po co z nami OSZOŁOMAMI gadasz? fanie było, pokazujesz fotki, wszyscy się cieszą, że pies wyglada wspaniale, a Ty kurde wyskakujesz tu z giwerą :watpliwy:
×
×
  • Create New...