Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Ra_dunia'] Świetne zajęcie dla psa - zwłaszcza jak musi siedzieć sam. [/quote] u nas to nie zadziałało - dlatego mam zbędną nieużywaną Hexi interesowała się kulą tylko wtedy, jak wylatywały z niej orzeszki :mad: to ja wyślę tą kulę, jak się nie przyda Kamykowi, to może inny piesek się zainteresuje
  2. Rytka zapisz sobie mój nr telefonu na wypadek, jakby dogo sie wzięło i padło :angryy: kom. 0692 421 691, dom 061 822 5842 na imie mam Julita
  3. [quote name='dana'] Bardzo się cieszę, że dla psiaka zaczyna się nowe życie. Jest taki ładny, tak długo czekał na odmianę swego losu, kochany odwdzięczy się ogromną miłością. Dziękuję Dziewczyny, że tak zaangażowałyscie się w pomoc dla Szafirka ! :Rose::Rose:[/quote] tak, dziękujemy wszystkim dogomaniaczkom, które zwrociły uwagę na tego pieska, [B]najbardziej dziękujemy Pani Małgosi[/B] :loveu: która nie szuka najpiękniejszego psa, tylko bierze takiego, który może juz zawsze będzie chodził na trzech łapkach wczoraj rozmawiałam z Panią Małgosią przez telefon, zrobiła na mnie wrażenie swoim zaangażowaniem i morzem miłości, jaką już teraz ma dla pieska (którego nawet nie widziała na żywo) :lol:
  4. kikou - po rozmowie z p.Małgosią wygląda na to, że zmieniamy termin czy w [U]niedzielę 02.08[/U]. będzie można pieska odebrać?
  5. u Ciebie Powerku jak zwykle pustki dogomaniaczki ratują różne połamane, łyse i zagłodzone bidy :-( a Ty Powerku chociaż głodny nie jesteś ale do domku byś chciał, prawda?
  6. [quote name='agata51'] Ale kula-smakula? Kto wie? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_10.gif[/IMG] [/quote] też twarda i okrągła - moze by mu się spodobała :cool3: martwię się, że Kamys sobie do końca zęby na tych kamieniach zetrze
  7. [quote name='Ra_dunia']Wiecie co... w sumie to smutne... pomyślcie... te kamienie tam w schronisku były jedynymi przyjaciółmi naszego Kamysia :-( Ja się nie dziwię, że on tak wyje... On wyje z samotności - bo nie rozumie, że nie tylko kamienie mogą być fajne, że ludzie też są fajni... Jeszcze nie rozumie. Ale mam nadzieję, że niedługo zacznie...[/quote] Radunia tak napisałas, że aż się płakać chce :-( a jak mojego Gacusia zgarnęlismy z ulicy, to on nie wiedział do czego są zabawki, co robi piłeczka, do czego jest jeżyk i gumowa kostka - bał się zabawek, uciekał przed nimi, Hexi chciała się z nim bawić, rzucała mu piłeczkę pyszczkiem, a on się tego bał biedny Kamyk :bigcry:
  8. [quote name='supergoga'] Prześmieszna jest sunieczka i ma cudowny dom.[/quote] najfajniejszy ma pyszczek - na oczach maska zorro, wygląda niesamowicie :loveu:
  9. przypominamy słodziaka mój TZ się pyta, czy Ortega tez siada dupką na kanapy :lol:
  10. [quote name='GoskaGoska'] Jak oduczyć , mojej się oduczyć ciągnąć coś nie udaje :oops: .[/quote] mi się tez nie udało oduczyć Hexi ciągnięcia :mad: od prawie 6 lat ją uczę, i nic z tego - kiepska ze mnie nauczycielka :evil_lol:
  11. uratowalas go :loveu: bez Ciebie by zginął
  12. [quote name='muzzy'] Dzisiaj na wieczornym spacerku Dropek dobierał się do bokserki, także jeszcze mu nie przeszła chęć na amory i nie wygląda jakby chciała przejść :) [/quote] podobno hormony mogą się utrzymywać w organizmie jeszcze do 6 miesięcy po kastracji nasz Gacek po kastracji na początku był taki sam jak wczesniej, dopiero z czasem przestał lizać suniowe siuśki i szukać w trawie zapachów cieczki, przestał tez obsikiwać każdee drzewo i krzaczek - ale nie od razu
  13. [quote name='Panna X']Ja mam czteroletniego Goldenka , on nigdy jeszcze nic nie ten :) no wiecie. Czy ja powinnam go wykastrować , weterynarz nic nigdy nie mówił. Kiedy następuje decyzja o kastracji? Od czego to zależy ?[/quote] decyzja zależy od Ciebie nasz Gacek został wykastrowany i jestem zadowolona poczytaj sobie wątki o kastracji, jest ich bardzo dużo, poznasz wszystkie za i przeciw
  14. myslałam, że jest większy powiedz Rytka, a to coś na pysiu jakos się zmienia? robi się większe, mniejsze, itp?
  15. po jaką cholerę on w ogóle te psy tam trzyma :angryy: mają pilnowac czegos, czy co
  16. [quote name='li1']To jest mozliwe, jak jamor pisze, ze Murzynek uciekl z domu goniac za suczkami. Najgorsze, jak go ludzie szukaja i nie moga znalezc.[/quote] to musiał już dawno uciec, skoro był taki chudy :roll:
  17. [quote name='alfabia']Cisza, spokój, błogostan...... Niestety Luna mocno podporządkowuje Korę. Jest strasznie zazdrosna. Ale Kora przyjmuje to ze spokojem. Raz mnie mocno zaskoczyła. To bardzo spokojny i przyjacielski psiak. Od 1 lipca była u nas w siostrzenica męża . Już pierwszego dnia Kora kombinowała jak ją ukąsić. Dziw nad dziwy. Musiała jej mocno nie odpowiadać.[/quote] ale udalo się jej dziabnąć?
  18. mój znajda Gacek jest u nas od końca wrzesnia 2008 (już 10 miesięcy) a nadal jest półdziki :shake: w domu jest ok, ale poza domem przerażenie go paraliżuje, tak się boi, że nie chce wychodzić z domu wydaje mi się, że ona powinna iść do kochającego i doświadczonego domu tymczasowego, gdzie opiekun poświęci jej dużo czasu i nauczy żyć na tym świecie - wiem wiem - nie ma miejsc w dobrych DT :-( w hoteliku nawet najlepszym będzie jedną z kilku psów i będzie mieszkała w boksie, a ona powinna być w domu cały czas z ludźmi nie, żebym coś miała przeciw hotelikom, też się dokładam do hotelików :lol:
  19. Irysku jestes WIELKA :loveu: i co najwazniejsze - skuteczna
  20. wspaniale wygląda! :multi: a kanapę ma taką, że moje psy własnie skręciło z zazdrości :evil_lol:
  21. piękny piesek, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom Supergoga - chyba znam jedną z Twoich wczesniejszych podopiecznych - przepiękna Irma - widzę ją codziennie, bo mieszka w bloku naprzeciw i z rozmów z jej panią domysliłam się, że Irma jest od Ciebie :lol:
  22. Rytka przygotuj na kartce opis - to wszystko co wiesz o Gufim, Twoje obserwacje, co je, jak się czuje, kiedy się pojawiła ta zmiana na pyszczku, czy widac, żeby go cos bolało itd. zabiorę te informacje do weta, bo ja sama wiele o nim nie opowiem, nie znam pieska acha - jesli ma książeczkę to też przygotuj, jesli masz te zdjęcia rtg, to tez
×
×
  • Create New...