-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[quote name='Ra_dunia'] Świetne zajęcie dla psa - zwłaszcza jak musi siedzieć sam. [/quote] u nas to nie zadziałało - dlatego mam zbędną nieużywaną Hexi interesowała się kulą tylko wtedy, jak wylatywały z niej orzeszki :mad: to ja wyślę tą kulę, jak się nie przyda Kamykowi, to może inny piesek się zainteresuje
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytka zapisz sobie mój nr telefonu na wypadek, jakby dogo sie wzięło i padło :angryy: kom. 0692 421 691, dom 061 822 5842 na imie mam Julita -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dana'] Bardzo się cieszę, że dla psiaka zaczyna się nowe życie. Jest taki ładny, tak długo czekał na odmianę swego losu, kochany odwdzięczy się ogromną miłością. Dziękuję Dziewczyny, że tak zaangażowałyscie się w pomoc dla Szafirka ! :Rose::Rose:[/quote] tak, dziękujemy wszystkim dogomaniaczkom, które zwrociły uwagę na tego pieska, [B]najbardziej dziękujemy Pani Małgosi[/B] :loveu: która nie szuka najpiękniejszego psa, tylko bierze takiego, który może juz zawsze będzie chodził na trzech łapkach wczoraj rozmawiałam z Panią Małgosią przez telefon, zrobiła na mnie wrażenie swoim zaangażowaniem i morzem miłości, jaką już teraz ma dla pieska (którego nawet nie widziała na żywo) :lol: -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
kikou - po rozmowie z p.Małgosią wygląda na to, że zmieniamy termin czy w [U]niedzielę 02.08[/U]. będzie można pieska odebrać? -
[quote name='Ra_dunia']Wiecie co... w sumie to smutne... pomyślcie... te kamienie tam w schronisku były jedynymi przyjaciółmi naszego Kamysia :-( Ja się nie dziwię, że on tak wyje... On wyje z samotności - bo nie rozumie, że nie tylko kamienie mogą być fajne, że ludzie też są fajni... Jeszcze nie rozumie. Ale mam nadzieję, że niedługo zacznie...[/quote] Radunia tak napisałas, że aż się płakać chce :-( a jak mojego Gacusia zgarnęlismy z ulicy, to on nie wiedział do czego są zabawki, co robi piłeczka, do czego jest jeżyk i gumowa kostka - bał się zabawek, uciekał przed nimi, Hexi chciała się z nim bawić, rzucała mu piłeczkę pyszczkiem, a on się tego bał biedny Kamyk :bigcry:
-
Parys, collie - juz nie szuka. Znalazł super domek. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Prześmieszna jest sunieczka i ma cudowny dom.[/quote] najfajniejszy ma pyszczek - na oczach maska zorro, wygląda niesamowicie :loveu: -
Dog niemiecki (Wojkowice??) tęskni ..Wrócił do swojego domu.
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
przypominamy słodziaka mój TZ się pyta, czy Ortega tez siada dupką na kanapy :lol: -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska'] Jak oduczyć , mojej się oduczyć ciągnąć coś nie udaje :oops: .[/quote] mi się tez nie udało oduczyć Hexi ciągnięcia :mad: od prawie 6 lat ją uczę, i nic z tego - kiepska ze mnie nauczycielka :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
uratowalas go :loveu: bez Ciebie by zginął -
[quote name='muzzy'] Dzisiaj na wieczornym spacerku Dropek dobierał się do bokserki, także jeszcze mu nie przeszła chęć na amory i nie wygląda jakby chciała przejść :) [/quote] podobno hormony mogą się utrzymywać w organizmie jeszcze do 6 miesięcy po kastracji nasz Gacek po kastracji na początku był taki sam jak wczesniej, dopiero z czasem przestał lizać suniowe siuśki i szukać w trawie zapachów cieczki, przestał tez obsikiwać każdee drzewo i krzaczek - ale nie od razu
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna X']Ja mam czteroletniego Goldenka , on nigdy jeszcze nic nie ten :) no wiecie. Czy ja powinnam go wykastrować , weterynarz nic nigdy nie mówił. Kiedy następuje decyzja o kastracji? Od czego to zależy ?[/quote] decyzja zależy od Ciebie nasz Gacek został wykastrowany i jestem zadowolona poczytaj sobie wątki o kastracji, jest ich bardzo dużo, poznasz wszystkie za i przeciw -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
myslałam, że jest większy powiedz Rytka, a to coś na pysiu jakos się zmienia? robi się większe, mniejsze, itp? -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
po jaką cholerę on w ogóle te psy tam trzyma :angryy: mają pilnowac czegos, czy co -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
Ajula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']To jest mozliwe, jak jamor pisze, ze Murzynek uciekl z domu goniac za suczkami. Najgorsze, jak go ludzie szukaja i nie moga znalezc.[/quote] to musiał już dawno uciec, skoro był taki chudy :roll: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
śliczny Gufik :loveu: -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
ukłony dla DEMI :Rose: -
[quote name='alfabia']Cisza, spokój, błogostan...... Niestety Luna mocno podporządkowuje Korę. Jest strasznie zazdrosna. Ale Kora przyjmuje to ze spokojem. Raz mnie mocno zaskoczyła. To bardzo spokojny i przyjacielski psiak. Od 1 lipca była u nas w siostrzenica męża . Już pierwszego dnia Kora kombinowała jak ją ukąsić. Dziw nad dziwy. Musiała jej mocno nie odpowiadać.[/quote] ale udalo się jej dziabnąć?
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
Ajula replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
mój znajda Gacek jest u nas od końca wrzesnia 2008 (już 10 miesięcy) a nadal jest półdziki :shake: w domu jest ok, ale poza domem przerażenie go paraliżuje, tak się boi, że nie chce wychodzić z domu wydaje mi się, że ona powinna iść do kochającego i doświadczonego domu tymczasowego, gdzie opiekun poświęci jej dużo czasu i nauczy żyć na tym świecie - wiem wiem - nie ma miejsc w dobrych DT :-( w hoteliku nawet najlepszym będzie jedną z kilku psów i będzie mieszkała w boksie, a ona powinna być w domu cały czas z ludźmi nie, żebym coś miała przeciw hotelikom, też się dokładam do hotelików :lol: -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
Irysku jestes WIELKA :loveu: i co najwazniejsze - skuteczna -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
wspaniale wygląda! :multi: a kanapę ma taką, że moje psy własnie skręciło z zazdrości :evil_lol: -
Parys, collie - juz nie szuka. Znalazł super domek. Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piękny piesek, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom Supergoga - chyba znam jedną z Twoich wczesniejszych podopiecznych - przepiękna Irma - widzę ją codziennie, bo mieszka w bloku naprzeciw i z rozmów z jej panią domysliłam się, że Irma jest od Ciebie :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytka przygotuj na kartce opis - to wszystko co wiesz o Gufim, Twoje obserwacje, co je, jak się czuje, kiedy się pojawiła ta zmiana na pyszczku, czy widac, żeby go cos bolało itd. zabiorę te informacje do weta, bo ja sama wiele o nim nie opowiem, nie znam pieska acha - jesli ma książeczkę to też przygotuj, jesli masz te zdjęcia rtg, to tez