Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='szakir']Zdzwonimy się oczywiście. Czy ma Pani kogoś w Poznaniu? Chodzi mi o ewentualny nocleg:)[/quote] ja mieszkam w Poznaniu :lol: na Piątkowie po psa pojedziemy specjalnie, może się Pani z nami zabrać i jechać po Szafira :lol: mój tel 061 822 58 42 kom 0692 421 691
  2. Gufi jest zapisany do ortopedy na środę 22.07., na godz. 18.00 Rytka będę u Ciebie przed 16.00, może być?
  3. żal patrzeć na to biedactwo :-( co ona sobie w tej ślicznej główce myśli...
  4. [quote name='dobermanica1987']:cool3:przekaze CIOTECZKI Ortedze wszystkie wiadomosci od was:cool3:ide robic fotki ...[/quote] i koniecznie wycałuj ten piękny łepek :lol:
  5. pies jest przepiękny :loveu: jest taki delikatny, powinien mieć jakies "zwiewne" romantyczne imię ;)
  6. [quote name='rytka'] Poprawił sie lepiej chodzi i wziełam go na dłuższy spacer,spusciłam ze smyczy wyszalal sie z mopem i....efekt byl taki ,ze jak wracaliśmy wyraznie gorzej szedł powłóczył nogą,widać bolała go...niestety ruch musi miec ograniczony a młody jest to szaleć chce.[/quote] zauważyłam to samo u Gacusia - u nas na osiedlu nie biega, ale jak pojechalismy na działkę, to biegał jak szalony, potem bardzo mocno utykał, aż go potem pilnowałam, żeby już nie biegał
  7. maść też potrzebna ;) podrzucmy do góry, żeby więcej osób się zainteresowało kaska na leczenie potrzebna :cool3:
  8. :multi:cos sie zaczyna dziać pierwsze koty za płoty ;)
  9. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Ajula - ja za taką uwagę jaką Ty napisałaś (psy są ważniejsze niż ludzie) skazałam się na dożywotni ban towarzyski od znajomego z pracy - patrzy na mnie jak na wroga ludzkości numer 1 :diabloti: Ale ja i tak tak samo myślę :evil_lol:[/quote] :evil_lol: potraktujmy to jako skrót myslowy wiesz o co mam na myśli chodziło mi o to, że dobro psów jest ważniejsze niż stosunki z niektórymi ludźmi ludzi czasami nienawidzę, a psy są takie, że można je tylko kochać i próbować naprawiać zło, którego od ludzi własnie doświadczają
  10. dogadamy szczegóły na telefon, jeszcze jest trochę czasu podam Pani moje namiary i się zdzwonimy
  11. prawda :-( u mnie na osiedlu są kolaki (w tym jedna niewidoma) i powiem, że nie znam spokojniejszych i milszych psów
  12. [quote name='szakir']Ajula - dobrze, że się Pani nie gniewa [/quote] psy są ważniejsze niż ludzie
  13. [quote name='szakir']Ajula - dobrze, że się Pani nie gniewa. Transport ok.9-10 sierpnia. Kikou - dzięki za tą panią od spacerów. Proszę się z nią skontaktować. Czy psina pozwala tę łapkę dotykać. Chodzi mi o to, czy można by ją masować, bo pewnie go boli?[/quote] wpisuję w kalendarz jesli mogę mieć prośbę, to wolałabym 09.08.
  14. TZ po obejrzeniu zdjęć nie jest pewny (z powodu braku futra), a głowie w ferworze walki nie mial czasu się przyglądać ale sądząc po barwach resztek sierści, to by sie zgadzało no i zwrócił wczoraj uwagę własnie na zaniedbaną skudloną sierść mam nadzieję, że to ten, że jakis inny nie błąka się samotny :roll:
  15. [quote name='kikou'] a kiedy, w jaki dzień myślicie o transporcie, bo jeśli byłabym we wtorek w schronisku, to mogłabym go wziąć do trzebnicy, to wprawdzie niezbyt dużo kilometrów ale dużo czasu Wam zaoszczędzi, bo od strony poznania do schroniska trzeba sie przebijać przez cały wrocław i to zajmuje bardzo dużo czasu...[/quote] dobry pomysł, zawsze to oszczędność czasu mam prośbę, żeby termin przewiezienia psiaka został mi podany z możliwie dużym wyprzedzeniem, bo i ja, i TZ mamy taką pracę, że trudno nam wyskakiwać w ostatniej chwili, ale jak wiemy wczesniej, to możemy pokombinować
  16. piękny piękny pies ale taki smutny, aż serce pęka :-( mój Gacus tak wyglądał na początku i tak się chował w krzaki i trawę, żeby go nie było widać, zostało mu to do dzis, tylko w domu jest wyluzowany jestem pewna, że wkrótce pieskowi zaokrąglą się boczki i wróci humorek
  17. [quote name='stonka1125']ajula,ale to nasz jurys, tylko na dobrym w diabły zdjęciu:evil_lol:[/quote] o ja głupia! :evil_lol: jakis taki rudy bardziej mi się wydawał i pyszczek inny :evil_lol:
  18. Pusia pewnie dzis zestresowana, ale przyzwyczai się fajnie, że ma koleżankę :lol:
  19. kudełki odrosną i znowu będzie piękny aż dziwne, że taki collie błąkał się sam :shake:
  20. ok, nie martw się, damy sobie radę :lol: w poniedziałek cały dzień nie mam czasu, nie będzie mnie w domu, ale we wtorek zadzwonię do lecznicy i umówię wizytę na jaki termin to zależy też od mojej pracy i TZ, ale jakos to dogramy, postaramy sie jak najszybciej
  21. [B]z internetu:[/B][B] Objawy kliniczne[/B] [U]Wrzód eozynofilowy[/U] - zmiana na górnej wardze na granicy skóry owłowionej i nieowłosionej - dobrze odgraniczony, czerwonobrązowy, bezwłosy, błyszczący, wgłębiony z wypukłym brzegiem (wygląda czasami jakby ktoś wypalił tą zmianę gorącym żelazem) - świąd występuje rzadko pasuje opis do tej zmiany na pyszczku?
  22. rytka powoli będziemy się umawiać na wyjazd do Poznania, co nie? myslałam, że najlepiej jak bys z nami przyjechała, bo Gufi Cię zna i będzie się lepiej czuł, a z kolei Ty znasz jego, i możesz najdokładniej o nim opowiedzieć jakby się zdarzyło, że on zostanie od razu w Poznaniu (trudno przewidzieć), to Cie odwieziemy do domu
×
×
  • Create New...