Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Irenko on jest gotowy do adopcji w każdej chwili tylko brać i kochać, bo jest przesłodki, grzeczny, kochany przytulak i do tego śliczny :iloveyou:
  2. cześć dziewczyny :lol: jesteśmy po ostatniej wizycie, Gufi ma zdjęte szwy, wszystko jest ok :loveu: teraz muszą się odbudować mięśnie i łapki muszą się przystosować do nowej sytuacji warto było! o rachunku nic nie pisałam, bo czekałam na ostatnią wizytę i podsumowanie kosztów leczenia, żeby było na jednej fakturze dzięki wspaniałym lekarzom z tej kliniki za całość płacimy 550 zł (operacja stawu biodrowego, kastracja, leczenie pooperacyjne) :loveu: cena specjalnie dla Gufiego :razz: fakturę klinika wyśle do Fundacji dziękuję z całego serca klinice dziękuję BeaBobo i jej Mamie Kasi dziękuję Fundacji Niechciane i Zapomniane z Łodzi dziękuję wszystkim osobom, które wpłaciły pieniądze na leczenie tego wspaniałego psa :Rose::Rose: bo Rytce i wszystkim dogomaniaczkom z wątku Gufiego to dziękować nie trzeba - jak zwykle są na swoich stanowiskach i tylko czekają, jakiego psa dorwać i go uszczęsliwić :evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='majqa']Ma chłopak formę, oj ma, jakby w ogóle nie miał operacji. :lol:[/quote] prawda nie mogę się napatrzeć, jak szybko Gufi pozbierał się po operacji :crazyeye:
  4. kochany biedulek jak pięknie wygląda :-o przypomina mi takiegi stworka Kiwaczka z ruskiej bajki: [URL]http://gfx.filmweb.pl/blog/991385/443692.1.jpg[/URL] [URL="http://img8.imageshack.us/img8/4576/4436921.jpg"][/URL]
  5. piękny niesłychanie :iloveyou: trzymam kciuki i pokibicuję Wam chociaż
  6. gratuluję ślicznej panience nowego domu :lol: będę zaglądać z nadzieją na zdjęcia
  7. jaki wspaniały piesek, a uszy to już ma najbardziej superowe ze wszystkich psów :lol: aż dziwne, że przy pomocy tych uszu nie lata :evil_lol:
  8. śliczności piesek :loveu: trzymam kciuki
  9. u Gufiego chyba dobrze, bo cisza i spokój na wątku :lol:
  10. cudne są Twoje zwierzaczki Majqa :loveu:
  11. [quote name='__Lara']Co za TZ, sam jedzie na urlop, a Ty zostajesz :cool1: Mógłby Cię odciążyć chociaż w wychodzeniu z psami... :cool1:[/quote] w tym miejscu próbowałam wyjaśnić dlaczego mój TZ sam pojechał na "urlop" ale kasuję, bo doszłam do wniosku, że to jest forum psie, a nie ludzkie, a wątek jest Remika i niby dlaczego mam się komuś tłumaczyć jaki jest mój TZ kto nas zna to wie, jaki jest, a kto nie zna, niech lepiej będzie ostrożny w ocenianiu ludzi na odległość, bo może się pomylić
  12. współczuje Ci Rytko, pewnie cała Wasza rodzina będzie za nią tęsknić :calus:
  13. o matko :placz: tego się nie spodziewałam! taki kochany słodki psiak :-( :-( dlaczego je usypiają?? przecież on nie sprawiał kłopotów, prawda? nie był chory, nie musieli wydawać na leczenie Misia jakie to okropne :placz:
  14. trochę wymiotów to nic takiego, może się zdarzyć, ale dziękuję DT za czujność :lol: Gufi dostał silne antybiotyki, wyjałowiły mu przewód pokarmowy, probiotyk dobrze mu zrobi, piesek będzie się lepiej czuł najważniejsze, że bioderko jest ok.
  15. pogoda ma jeszcze być też bym chętnie pojechała ze zwierzątkami na działkę, ale nie mogę, bo przez najbliższe 3 dni pracuję mój TZ jedzie, a ja nie mogę :placz: a tak mi się marzą chociaż takie trzy dni bez wyprowadzania :roll:
  16. Majqa, ja z radością to napisałam, no wiesz - że nie muszę się martwić o Gufiego jak mnie nie ma :lol:
  17. Miusiu nie dane jest Ci poznać jak smakuje życie poza bidulem :shake:
  18. śliczna z niej dziewczyna :loveu:
  19. wczoraj cały dzień (i noc) nie miałam internetu bo coś sie zepsuło dziś cały dzień byłam w pracy i nie miałam jak zajrzeć do Gufiego :placz: ale widzę, że ja tu jestem niepotrzebna Gufi rozpieszczany jak królewicz :loveu:
  20. widocznie tam u Was jakieś dobre fluidy w powietrzu fruwają :lol: zaraz się rozejrzę, jakiego następnego połamańca Wam po Gufim podesłać :evil_lol:
  21. i co tam? nikt nie dzwoni? :roll:
  22. a tak w ogóle to jak się zwierzaczek czuje? nadal tak często sisia, czy już lepiej?
  23. [quote name='BeaBono'] Nóżka chyba go za bardzo nie boli (albo jest z niego taki hero), bo nie piszczy (no i widać,jak się kładzie...) [/quote] twardy chłopak z niego :-o jezuu jak mi się wyjący z bólu Gacek pooperacyjny przypomina, to jestem normalnie w szoku
×
×
  • Create New...