-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Bea przemyslcie temat przejscia na tańszą karmę - nie mam na mysli byle czego, ale dobrą karmę, którą ja już 4 miesiące karmię moje psy i jestem bardzo zadowolona wczesniej przez kilka lat Hexi jadła RC dla alergików, bo po każdej innej karmie była chora w lipcu dostałam w prezencie 15 kg niemieckiej karmy Josera (też dla alergików), spróbowałam i od tej pory jedziemy na tym - Hexi nie ma absolutnie żadnych problemów z trawieniem, Josera smakuje im bardziej niż RC za worek 15 kg z dostawą do domu zapłaciłam 125 zł - połowe taniej niż za Royal canin tu jest watek tej karmy - opinie są dobre: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=127119[/URL] -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] Gufi jest ulubieńcem Pana. Tata nie wychodził z psem od czasu Atlasa (poprzednik Bona). (...) Futrom dopisuje apetyt. Przez dwa miesiące, oprócz gotowanego, "wciągnęły" niemal dwa wory chrupek (dobijamy do dna). [/QUOTE] Gufi czarodziej umie wszystkich zaczarować :lol: fajnie, że Twój tata zapragnął znowu wychodzić z psem Bea - jesli chodzi o karmę, to może po prostu zamów karmę, a my zapłacimy? To, że Gufi jest u Was na bezpłatnym DT to wspaniała sprawa i dzięki Wam za to :Rose: jednak możemy się dołożyć do karmy Gufiego z pieniędzy, które mamy - bo wygląda na to, że cegiełkowicze z allegro bardzo się przyczynią do sfinansowania operacji oczek :lol: i powinno starczyć także na karmę -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jakie fajne zdjęcia, a najfajniejsze ostatnie - Pepsi niewiniątko :evil_lol: -
Sochaczew - ZOsieńka - cmentarne znalezisko MA DOMEK!!
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
co za historia ale jakie wspaniale zakończenie :multi: sunia przepiękna :loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
trzeba się rozejrzeć za DT dla Czarnej, jakby gdzies było miejsce, to zobaczymy, czy uda sie uzbierać jakies pieniądze -
[quote name='bico']Zdjęcia extra, zwłaszcza to, jak tak fajnie łapki na "X" skrzyżował:lol: [/QUOTE] wygląda jakby balet tańczył :evil_lol: piękny piesek i pomysleć ile takich cudeniek spędza całe życie w biedzie na tych ochydnych łańcuchach :shake:
-
[quote name='majqa'] błyskawicznie, robił zwrot główką, by rękę ominąć i trafić w pustą przestrzeń byle nie we mnie! :-o [/QUOTE] to już coś, widocznie nawet w złości jest w stanie zorientować się, że Ty to Ty :lol: Gacio czuje respekt przede mną i kocha mnie najbardziej na świecie, ale wydaje mi się, że jakbym chciała mu coś zrobić pod brzuchem albo przy ogonie, to by mnie ugryzł
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp'] Zrobiłam ostatnio sporo deklaracji bo same beznadziejne sprawy są ale jak zabraknie Gufikowi kasy to oczywiscie dodam . .[/QUOTE] [B]jkp[/B] dziękujemy za pamięć, ale kasy powinno starczyć, ratuj tymczasem inne psiaki, jakby coś zbrakło odezwę się do Ciebie cegiełki się ładnie sprzedają :multi: z Czarną Majqa ma rację, powinna mieć własny wątek Rytka, dasz radę założyć? będę Cię wspierać -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
dobry wieczór Gufiku :lol: -
a teraz bico chora ja przyznam się, że też niestety dobrze, że chociaż psy zdrowe :cool1:
-
czas szybko mija od Karmelka i Kory żadnych nowych wieści Alfabio, zaglądasz jeszcze na forum? jak się ma Twoje stadko?
-
o Muzzy :lol: dobrze się już czujesz?
-
[quote name='majqa'] nikogo więcej nie chce już dopuścić, wpada w drgawki i amok, normalnie nim telepie, brnie na oślep dorwać rzekomego przeciwnika.[/QUOTE] Majqa, nasz gacek dokładnie taki sam :shake: jak czytam o Remiku, to tak jakbym o gaciu naszym czytała - też drgawki, amok, szaleństwo w oczach i nie ma żadnej możliwości zająć go wtedy czymś innym, na oślep kłapie zębami, już się zdarzyło, że nawet mnie w nogę dziabnął (bo akurat znalazła się na drodze jego zębów, jak się tak opętańczo rzucał) jestem pewna, że jakby trafił do kogoś mniej wyrozumiałego, to by już poszedł do uśpienia :-(
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
chcę jeszcze raz podziękować BeaBono i KateBono za DT dla Gufiego za wspaniałą opiekę i wielkie zaangażowanie :Rose: miał chłopak szczęscie! :loveu: -
aaaa :evil_lol: nie zaprzeczam - Muzzy oczarował mnie Dropkowymi opowiastkami bo się chyba wszyscy zgodzą, że Muzzy to bardzo fajny Dropciowy Pańcio :loveu:
-
[quote name='majqa'] "Dobly Lemiś, dobbbly, kupimy piesiowi kiełbaski." Miało to oznaczać zadowolenie, że dzięki terroryście nie grozi nam powiększenie stada. :evil_lol:[/quote] dobre dobre :evil_lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola od jadzi'] na konto Gufiego wpłynęło 550 zł :multi: , 300 od Smyku, 250 od Walkie 2. Wielkie dzięki![/quote] wspaniale! :multi: dziękujemy! a ja widziałam dzis Gufika, bo był na wizycie kontrolnej u dr Starczewskiego mówię Wam, co to za psiak! śliczny i słodki jak cukiereczek :loveu: przytula się jak małe dziecko dr chciał zobaczyć, jak Gufi chodzi, ale ten mały łobuziak cały cyrk w gabinecie odstawił, zamiast pokazać jak pięknie chodzi, zrobił z siebie najbiedniejszego bidula pod słońcem :diabloti: ale bioderko zostało obmacane i wygląda na to, że jest ok -
[quote name='bico']...jest!:multi: zwłaszcza, jak się czuje miętę przez rumianek:evil_lol::grin::grin::grin:;)[/quote] kto do kogo? :cool3: że tak się dyskretnie zapytam.....