-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
Ajula replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
szkoda mi jej strasznie z tą biedną łapką :-( -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
Ajula replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
wszystkiego najlepszego w nowym życiu piesku :lol: -
[quote name='majqa']Ja mogę pomóc ale dopiero w przyszłym tygodniu więc jeśli decyzja jest "na już" nie mam prawa mieć nic przeciwko.[/QUOTE] Majqa, te ogłoszenia chętnie wykupię, pieniądze z tego bazarku ogłoszeniowego są jak pisałam dla zawierzaków, którymi zajmuje się Animalia bazar i tak jest do 31.11., ogłoszenia mogę zamówić nie na już, ale np. za tydzień - potem muszę do szpitala, chciałabym to zlecić ewentualnie przed szpitalem chciałam te ogloszenia wykupić między innymi po to, żeby Ciebie odciążyć, bo Ty - mówiąc prostym językiem - i tak orzesz na wszystkie strony i sama nie wiem, jak dajesz sobie radę jesteś jedną z najbardziej pracowitych osób jakie znam :buzi: jeszcze sprawa sterylki - można zbierać na sterylkę, ale Rytka czy da radę się tym zająć? :roll:
-
śliczna mała królewna :loveu:
-
[quote name='Ewelina.w38'] A ropomacicze (tak zrozumiałam, ze jest) to sie szybko leczy, prawda? [/QUOTE] operacja (to w zasadzie sterylizacja) likwiduje problem szybko i na zawsze moja znajoma nie chciała się zdecydowac na operację i jej wetka leczyła ropomacicze u jej suni farmakologicznie - niby poprawa była, ale ciągle nie jest dobrze i ciągle musi dostawać jakies leki, są nawroty, kosztuje to więcej, niż zabieg moja Hexi miała ropomacicze w drugim roku swojego życia - zaraz po zdiagnozowaniu została zoperowana i do dzis jest zdrowa
-
[quote name='muzzy']Super :) A czy mogę tutaj zdradzić dlaczego Dropucha wczoraj siedział cały dzień sam w domu i ewentualnie wrzucić jakieś zdjęcia? :)[/QUOTE] muzzy dawaj te zdjęcia Twoje fotki zawsze są warte oglądania :lol:
-
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
co za śliczne cudaki :loveu: czytam, że jedna przyjechała do Poznania kolejna sochaczewianka w poznaniu :lol: -
niesamowite, jak się patrzy na zdjęcia z pierwszego postu to serce pęka na widok tego nieszczęsnego psa a teraz wygląda tak pięknie! :loveu:
-
[quote name='Ewelina.w38'] Mozna by napisac, ze pies przebywa na tymczasie gdzie jest leczony i dochodzi do siebie ale szuka domku.[/QUOTE] może o tym, że jest leczona nie piszmy, bo się ktoś wystraszy, że ma niewiadomo jaką chorobę Rytka obawia się, że do końca grudnia nie znajdzie się żaden DS i Czarna będzie musiała iść do hoteliku, a to kosztuje, czy się uda uzbierać pieniądze? zresztą dobre hoteliki zapchane tak, że są do nich listy oczekujących Czarnulka już mieszka w domu, szkoda by było dawać ją iść do boksu żeby tak jakiś DT się zwolnił do końca grudnia, to już by było coś
-
ok, można poczekać, jasne nie miałam na mysli tego, że jak ktos się teraz zgłosi, to Czarna ma od razu iść do pierwszego z brzegu domu, ona jest śliczna i kochana, należy jej się wspaniały dom i tak trzebaby ją przed adopcją wysterylizować choć ogłoszenia i tak chyba nie przynoszą szybko efektu w prawie Gufiego był do tej pory tylko jeden telefon
-
a jak się Remisiek śłiczny czuje? Pańcia lata doglądać Jadwinię, pewnie Remik czuje się samotny... ;)
-
...choć czasami jak patrzę na moją Hexi, to myślę, że raczej to PSIA CHOLERA, niż psia grypa :evil_lol: jakby ktos chciał zobaczyć kilka fotek, to zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/hexi-gacek-171987/[/URL]
-
tak zrozumialam z rozmowy z Rytką w domu sprawuje się dobrze, Rytka nie może jej długo trzymać, kasę na hotelik nie tak łatwo zebrać, to chyba można ogłaszać?
-
[quote name='majqa'] Jadzia, jak kręci się ktoś obcy, a ona go usłyszy, daje ognia - szczek, wycie, zawodzenie, prawdziwa gardłowa finezja.[/QUOTE] ha ha w mojej klatce dwa piętra niżej mieszkają dwie sheltie - one też dają takie koncerty, że oszalec można :evil_lol: aż mi w uszach świdruje od tych ich cienkich głosików już chyba wolę konkretne ryknięcie mojej Hexi :lol:
-
uważaj na siebie człowieku, bo na dogomanii panuje bardzo zaraźliwa PSIA grypa :evil_lol: a my jestesmy jej nosicielami :megagrin:
-
będziecie mieć coś przeciw temu, żebym wykupiła ogłoszenia dla Czarnej? na bazarku dziewczyna wystawia ogłoszenia na rzecz Animalii, to od Supergogi z Poznania, chciałabym im pomóc chociaż tak, że kupię ogloszenia, bo Animalia jest ok - a Czarnej ogłoszenia potrzebne