Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='togaa']Dt. dla Czarnej po zabiegu..???? Nie klatka w klinice??? [/QUOTE] nie klatka!! prawdziwy DT!! :B-fly:
  2. kochaniutka psinka jak takiej nie kochać? durni ci ludzie, którzy ją wyrzucili :2gunfire:
  3. [quote name='GoniaP']Tylko nie zapomnij do tego poznańskiego teamu włączyć Majgi, rodem z Łodzi i Irenki z Krakowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest dt, który przyjmie Czarną po zabiegu i przechowa na parę dni :multi:[/QUOTE] aaaa no jasne :lol: te dziewczynki to nasze filary, bez nich bysmy zginęły :loveu: ja dopiero raczkuje na dogo Gonia wielkie dzięki :multi: już wszystko ustalone, jkp napisze co i jak Rytka pakuj Czarną :p
  4. nieszczęsne stworzonko :placz: takie maleńkie i już taki ciężki los ją spotkał
  5. [quote name='rytka']poznański team ajulka jkp,gonia -jestescie super :loveu: [/QUOTE] Rytka Ty wprawdzie w Poznaniu nie mieszkasz, ale do "poznańskiego teamu" należysz jak najbardziej :lol: Czarna juz taka domowa, że ciężko jej będzie znieść samotny pobyt w klinice :placz:
  6. kto by nie tęsknił za takim aniołkiem :lol:
  7. cześć Jadwiniu widzę, że umiejętnie podwyższasz sobie standart życia :lol:
  8. Gufiego i jego Rodzinę Zastępczą pozdrawiam po mojej dwudniowej nieobecności na dogo :lol:
  9. jak widzę praca wre :multi: Gonia dzięki za chęć pożyczki - czuję się zaszczycona, że nam ufasz :Rose: możemy wysterlizować Czarną w "naszej" klinice, ale ja w środę 18.11. musze iść do szpitala i zostanę tam co najmniej tydzień - jutro już piątek - Krzysiek może jechać po nią w niedzielę lub wtorek potem już będzie z tym problem JKP - możesz sprawdzić, czy w poniedziałek lub we środę mogą ją wyciąć? i przede wszystkim, czy mogą ją hotelować to byśmy ją przywieźli niestety przez ten cholerny szpital nie będę mogła pomóc przy Czarnej :-( będzie musiała siedzieć w klinice aż do zdjęcia szwów, wtedy ją Krzysiekk odwiezie do Rytki
  10. [quote name='goniap'] puenta: One, (psy, koty i inne) jak już nas pokochają i złapią kontakt, potrzebują nas jak powietrza, chcą być blisko, chcą czuć obecność i zapach, chcą przynależeć. To my, ludzie, powinniśmy się uczyć od nich miłości i szacunku, prostych zasad gwarantujących szczęście (przy dobrym zdrowiu oczywiście).[/quote] ...amen...
  11. [quote name='majqa']Oj, już zniknęłaś Ajulko, a byłam ciekawa, czy coś dograłaś z tymi ogłoszonkami.[/QUOTE] zamówiłam dziś, ale z opcją na później [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13477163#post13477163]ZESTAWY OGŁOSZEŃ dla podopiecznych Animalii do 30.11 ! ZAPRASZAM! - Strona 4 - Dogomania Forum[/url] ok, muszę spadać będę tęsknić za Wami :placz: ale w czwartek późnym wieczorem jestem
  12. Kasia, takie historie z pazurkiem zdarzają sie przecież, nie martw się wygoi się na nim jak na psie :lol: Smyku, ja sama już nie wiem, ile Gufi ma pieniędzy, możliwe, że narazie wystarczy, musimy poprosić dziewczyny z Fundacji o przeliczenie pieniądze, ktore mieliśmy ze zbiórki prywatnej zostały odłożone na koszty transportu Gufiego do Warszawy ps. jutro (wtorek), środa i czwartek do wieczora mnie nie będzie żeby sobie ktoś nie pomyslał, że zaniedbuję Gufcia ;)
  13. [quote name='togaa'] Dziewczyny...! Absolutnie niemożliwym jest pakowanie na głowę rytce sterylki i opieki po zabiegu......! [/QUOTE] dlatego mamy na mysli, żeby przywieźć Czarną na sterylkę z hotelowaniem do Poznania tylko narazie nie mamy pieniędzy dziewczyny, ja jutro wyjeżdzam, wróce dopiero w czwartek wieczorem jakbyscie cos uradzily to ja się podpinam i wyrażam chęć pomocy tylko pieniędzy chwilowo nie mam (tzn jakies grosiki się znajdą), dopiero cos mogę dołożyć pod koniec miesiąca
  14. dla lepszej informacji możesz powiedzieć znajomym, że to jest Szczepankowo [URL]http://hotel-animals.prv.pl/galeria.html[/URL]
  15. dzwońcie tu: [B]"ANIMALS"[/B] Andrzej Koronowski ul. Skibowa 31 61-306 Poznan tel. (061) 870-51-97 +48 784-427-566 tu mieszkal na początku Pirat bez nogi, który pojechał potem do jamora my już też kiedyś w nocy zawoziliśmy psa Szafira własciciel hotelu chętny do pomocy, od nas za bezdomnego psa brał 20 zł za dobę
  16. ok, masz rację żeby były pieniądze, to możnaby to załatwić już ropomacicze czy nie - i tak wyciachać
  17. [quote name='jkp'] bierzemy ja do Poznania i nie ma o czym mowic trudno . [/QUOTE] masz na mysli do naszej kliniki z hotelowaniem?
  18. tak rozważam różne możliwości.. w Gnieznie mieszka jedna dogomanka, pisałam do niej wczesniej w sprawie DT, jak Czarna jeszcze była na łańcuchu, ale raz się odezwała, że musi się zastanowić, potem już się nie odzywała może zapytam chociaż o weta ale zapytam dopiero, jak wet Rytki zrobi usg Czarnej i sie dowiemy, czy jest zdrowa, czy chora
  19. [quote name='rytka'] czarna zrobila to samo zrobila sobie z Mopa poduszke:evil_lol:zawiązuje sie przyjażn,nie taka jak z gufim bardziej subtelna ale przyjazń:multi:[/QUOTE] to pięknie :lol: to co my zrobimy z tą sterylką? znowu potrzebny DT na kilka dni my byśmy ją do Poznania przywiezli, ale u nas drożej :roll: 300 zł sterylka + hotelowanie (chyba) 20 zł na dobe ze 400 zł trzeba liczyć może w Gnieźnie jest jakis wet, który może sunię hotelować po zabiegu?
  20. [quote name='gosia44z'] Ale mam duzo cierpliwosci i spokojnie poczekam na zmiany, przeciez ciagle nie moze byc taki obojetny na moje pieszczoty.[/QUOTE] cierpliwość i spokój to najlepsza metoda nasz Gacek z trudną przeszłością jest już u nas rok i miesiąc, i jeszcze nie jest ok, jednak jest o wiele lepiej ale my daliśmy mu czas i nie narzucamy mu niczego całujemy, tulimy kiedy pozwala, jak nie chciał i mruczał - odsuwaliśmy się teraz chce coraz częsciej, sam zaczął przychodzić na przytulanki, dwa dni temu po raz pierwszy sam z siebie dał mi buzi trudno, może jeszcze jeden rok musimy czekać, żeby było normalnym psem, może nie będzie nim nigdy - trudno, my poczekamy, a on niech sie przystosowuje w swoim tempie
  21. [quote name='snuszkak'] jeśli klatka będzie pojedzie z Bisem Paulina, jeśli nie to oni mogą w następnym tygodniu jechać[/QUOTE] poproście o pożyczenie [B]jkp[/B] - ona ma klatkę, a jest bardzo uczynną osobą i dużo pomaga
  22. w Poznaniu można by ją zaostawić na 2-3 dni w klinice, ale u Twojego weta pewnie nie ma takiej możliwości?
  23. a ja się podpisuję pod wypowiedziami dziewczyn, bo wszystko się zgadza co do joty Hexi była ciachana i tylko pierwsza noc po zabiegu była męcząca, bo ją bolało i przekladała się z miejsca na miejsce, potem nie było problemu jestem zwolenniczką klosza, moim zdaniem najlepiej zabezpiecza przed wygryzaniem szwów i lizaniem rany Hexi i Gacek po wszelkich zabiegach nosiły klosze - bardzo szybko uczyły się w nich poruszać, Hexi jak skojarzyła, że klosz utrudnia jej wejscie przez uchylone drzwi, to wchodziła tyłem, a potem dopiero głowa z kloszem :lol:
  24. jasne jasne zamówię ogloszenia, ale po operacji, jak Gufi już będzie po wszystkim :lol: będzie potrzebował teraz najlepszej opieki, i tak nikomu byśmy nie mogli go wyadoptować, bo najlepszą opiekę ma tam gdzie jest - w domu BeaBono i KateBono :lol:
×
×
  • Create New...