-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[quote name='togaa']Dt. dla Czarnej po zabiegu..???? Nie klatka w klinice??? [/QUOTE] nie klatka!! prawdziwy DT!! :B-fly:
-
[quote name='GoniaP']Tylko nie zapomnij do tego poznańskiego teamu włączyć Majgi, rodem z Łodzi i Irenki z Krakowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jest dt, który przyjmie Czarną po zabiegu i przechowa na parę dni :multi:[/QUOTE] aaaa no jasne :lol: te dziewczynki to nasze filary, bez nich bysmy zginęły :loveu: ja dopiero raczkuje na dogo Gonia wielkie dzięki :multi: już wszystko ustalone, jkp napisze co i jak Rytka pakuj Czarną :p
-
[quote name='rytka']poznański team ajulka jkp,gonia -jestescie super :loveu: [/QUOTE] Rytka Ty wprawdzie w Poznaniu nie mieszkasz, ale do "poznańskiego teamu" należysz jak najbardziej :lol: Czarna juz taka domowa, że ciężko jej będzie znieść samotny pobyt w klinice :placz:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
kto by nie tęsknił za takim aniołkiem :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufiego i jego Rodzinę Zastępczą pozdrawiam po mojej dwudniowej nieobecności na dogo :lol: -
jak widzę praca wre :multi: Gonia dzięki za chęć pożyczki - czuję się zaszczycona, że nam ufasz :Rose: możemy wysterlizować Czarną w "naszej" klinice, ale ja w środę 18.11. musze iść do szpitala i zostanę tam co najmniej tydzień - jutro już piątek - Krzysiek może jechać po nią w niedzielę lub wtorek potem już będzie z tym problem JKP - możesz sprawdzić, czy w poniedziałek lub we środę mogą ją wyciąć? i przede wszystkim, czy mogą ją hotelować to byśmy ją przywieźli niestety przez ten cholerny szpital nie będę mogła pomóc przy Czarnej :-( będzie musiała siedzieć w klinice aż do zdjęcia szwów, wtedy ją Krzysiekk odwiezie do Rytki
-
[quote name='goniap'] puenta: One, (psy, koty i inne) jak już nas pokochają i złapią kontakt, potrzebują nas jak powietrza, chcą być blisko, chcą czuć obecność i zapach, chcą przynależeć. To my, ludzie, powinniśmy się uczyć od nich miłości i szacunku, prostych zasad gwarantujących szczęście (przy dobrym zdrowiu oczywiście).[/quote] ...amen...
-
[quote name='majqa']Oj, już zniknęłaś Ajulko, a byłam ciekawa, czy coś dograłaś z tymi ogłoszonkami.[/QUOTE] zamówiłam dziś, ale z opcją na później [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13477163#post13477163]ZESTAWY OGŁOSZEŃ dla podopiecznych Animalii do 30.11 ! ZAPRASZAM! - Strona 4 - Dogomania Forum[/url] ok, muszę spadać będę tęsknić za Wami :placz: ale w czwartek późnym wieczorem jestem
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Kasia, takie historie z pazurkiem zdarzają sie przecież, nie martw się wygoi się na nim jak na psie :lol: Smyku, ja sama już nie wiem, ile Gufi ma pieniędzy, możliwe, że narazie wystarczy, musimy poprosić dziewczyny z Fundacji o przeliczenie pieniądze, ktore mieliśmy ze zbiórki prywatnej zostały odłożone na koszty transportu Gufiego do Warszawy ps. jutro (wtorek), środa i czwartek do wieczora mnie nie będzie żeby sobie ktoś nie pomyslał, że zaniedbuję Gufcia ;) -
[quote name='togaa'] Dziewczyny...! Absolutnie niemożliwym jest pakowanie na głowę rytce sterylki i opieki po zabiegu......! [/QUOTE] dlatego mamy na mysli, żeby przywieźć Czarną na sterylkę z hotelowaniem do Poznania tylko narazie nie mamy pieniędzy dziewczyny, ja jutro wyjeżdzam, wróce dopiero w czwartek wieczorem jakbyscie cos uradzily to ja się podpinam i wyrażam chęć pomocy tylko pieniędzy chwilowo nie mam (tzn jakies grosiki się znajdą), dopiero cos mogę dołożyć pod koniec miesiąca
-
dzwońcie tu: [B]"ANIMALS"[/B] Andrzej Koronowski ul. Skibowa 31 61-306 Poznan tel. (061) 870-51-97 +48 784-427-566 tu mieszkal na początku Pirat bez nogi, który pojechał potem do jamora my już też kiedyś w nocy zawoziliśmy psa Szafira własciciel hotelu chętny do pomocy, od nas za bezdomnego psa brał 20 zł za dobę
-
ok, masz rację żeby były pieniądze, to możnaby to załatwić już ropomacicze czy nie - i tak wyciachać
-
[quote name='jkp'] bierzemy ja do Poznania i nie ma o czym mowic trudno . [/QUOTE] masz na mysli do naszej kliniki z hotelowaniem?
-
tak rozważam różne możliwości.. w Gnieznie mieszka jedna dogomanka, pisałam do niej wczesniej w sprawie DT, jak Czarna jeszcze była na łańcuchu, ale raz się odezwała, że musi się zastanowić, potem już się nie odzywała może zapytam chociaż o weta ale zapytam dopiero, jak wet Rytki zrobi usg Czarnej i sie dowiemy, czy jest zdrowa, czy chora
-
[quote name='rytka'] czarna zrobila to samo zrobila sobie z Mopa poduszke:evil_lol:zawiązuje sie przyjażn,nie taka jak z gufim bardziej subtelna ale przyjazń:multi:[/QUOTE] to pięknie :lol: to co my zrobimy z tą sterylką? znowu potrzebny DT na kilka dni my byśmy ją do Poznania przywiezli, ale u nas drożej :roll: 300 zł sterylka + hotelowanie (chyba) 20 zł na dobe ze 400 zł trzeba liczyć może w Gnieźnie jest jakis wet, który może sunię hotelować po zabiegu?
-
[quote name='gosia44z'] Ale mam duzo cierpliwosci i spokojnie poczekam na zmiany, przeciez ciagle nie moze byc taki obojetny na moje pieszczoty.[/QUOTE] cierpliwość i spokój to najlepsza metoda nasz Gacek z trudną przeszłością jest już u nas rok i miesiąc, i jeszcze nie jest ok, jednak jest o wiele lepiej ale my daliśmy mu czas i nie narzucamy mu niczego całujemy, tulimy kiedy pozwala, jak nie chciał i mruczał - odsuwaliśmy się teraz chce coraz częsciej, sam zaczął przychodzić na przytulanki, dwa dni temu po raz pierwszy sam z siebie dał mi buzi trudno, może jeszcze jeden rok musimy czekać, żeby było normalnym psem, może nie będzie nim nigdy - trudno, my poczekamy, a on niech sie przystosowuje w swoim tempie
-
Kudłaty, mały BIS - pojechał do własnego domu. Bądź szczęśliwy psiaku!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak'] jeśli klatka będzie pojedzie z Bisem Paulina, jeśli nie to oni mogą w następnym tygodniu jechać[/QUOTE] poproście o pożyczenie [B]jkp[/B] - ona ma klatkę, a jest bardzo uczynną osobą i dużo pomaga -
w Poznaniu można by ją zaostawić na 2-3 dni w klinice, ale u Twojego weta pewnie nie ma takiej możliwości?
-
BRAKUJE 70 zl DEKLARACJI! Krejzol wrócił z ulicy do schroniska
Ajula replied to jasioslawinka's topic in Już w nowym domu
prawda, śliczne te oczy :lol: -
a ja się podpisuję pod wypowiedziami dziewczyn, bo wszystko się zgadza co do joty Hexi była ciachana i tylko pierwsza noc po zabiegu była męcząca, bo ją bolało i przekladała się z miejsca na miejsce, potem nie było problemu jestem zwolenniczką klosza, moim zdaniem najlepiej zabezpiecza przed wygryzaniem szwów i lizaniem rany Hexi i Gacek po wszelkich zabiegach nosiły klosze - bardzo szybko uczyły się w nich poruszać, Hexi jak skojarzyła, że klosz utrudnia jej wejscie przez uchylone drzwi, to wchodziła tyłem, a potem dopiero głowa z kloszem :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jasne jasne zamówię ogloszenia, ale po operacji, jak Gufi już będzie po wszystkim :lol: będzie potrzebował teraz najlepszej opieki, i tak nikomu byśmy nie mogli go wyadoptować, bo najlepszą opiekę ma tam gdzie jest - w domu BeaBono i KateBono :lol: