Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='eloise'] Ania, pisałaś gdzieś, że Cię biorą za nawiedzoną,bo pomagasz, mnie też, i my musimy żyć z takimi ludźmi :evil_lol: tego nie biorą pod uwagę, jak my się czujemy z ich znieczulicą i brakiem wyobraźni :angryy:[/QUOTE] bardzo mądrze powiedziane, też nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób eloise masz rację!
  2. [quote name='Delph']Dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję, ale wczoraj widziałam na żywo rtg astki i w porównianiu z Gufikowym wygląda sto razy gorzej :-([/QUOTE] na pewno macie w wawie super ortopedów, może jednak niech jeszcze jakis się wypowie, tak dla spokoju sumienia
  3. [quote name='rytka'] -zobaczymy jak sie dogadają dziewczyny ;)[/QUOTE] dogadają się :lol:
  4. [quote name='KateBono'] będą GUFIACZKOWI ROBIĆ KRZYWDĘ no i musiał nadzorować tę wizytę, żeby nic ponad badania mu nie zrobili. Obaj (mąż i psina) dzielnie czekali na wizytę w poczekalni u weta.[/QUOTE] cudnie :evil_lol: cieszę się, że Gufi ma obrońcę w postaci Twojego męża chętnie bym we wtorek zobaczyła Gufika u dr Starczewskiego, ale wyjeżdżam, wrócę dopiero w czwartek, albo piątek acha, a "pani" może niecierpliwa, ale za to jaka skuteczna!
  5. całuję piękną główkę Pachcia i trzymam kciuki, żeby było lepiej
  6. [quote name='KateBono']Operacja "Macza" jest 19.11.2009 o godzinie 9.15, trzymajcie za wczasu kciuki za Gufiaczka, facet jest dzielny , zniósł pobieranie krwi i EKG, za to MÓJ MĄŻ BYŁ BLISKI OMDLENIA i tu cytuję:" JAK ONI MOGĄ W TEN SPOSÓB POBIERAĆ KREW PSU, nie znają innego sposobu " jak by był inny sposób:lol:[/QUOTE] wspaniałe wieści Kasiu :multi: jak Ty dojedziesz na 9.15 do wawy?? i jak to się stało, że Twój Mąż był przy pobieraniu krwi Gufika? :lol: a swoją drogą chłopy to jednak delikatne stworzonka :evil_lol:
  7. [quote name='Delph'] "zlamanie glowki kosci udowej, kosc udowa o polowe krotsza, masa zwyrodnien. Jest to bardzo stare zlamanie, bo jest duzo naciekow i zbliznowacen." [/QUOTE] brzmi tak samo, też zwyrodnienia, nacieki i zbliznowacenia, ale u Gufa nic nie było o tym, że "kość udowa o połówę krótsza" jednak na Twoim miejscu spróbowałabym u innego weta-ortopedy Gufika też przedtem badał inny i powiedział "nieoperacyjna"
  8. w sumie to pocieszające, że jak dostali karmę, to chociaż pamiętali, żeby Czarną karmić jutro trochę nie mam czasu, ale sobota-niedziela postaramy się podrukować trochę ogłoszeń ze zdjęciem Czarnej i powiesimy tu i ówdzie ale telefon podam chyba Twój Rytka, co?
  9. [quote name='rytka'] podejrzenie ropomacicza powstało bo ja powiedziałam,ze duzo pije i ospała-tam gdzie była odnosilam wrazenie ,ze to wulkan energi teraz głównie spi:roll: [/QUOTE] teraz tak myslę, że jak Gacka wzięliśmy z ulicy do domu to też ciągle pił i dużo spał - pomyslałam wtedy, że to reakcja na suche i ciepłe powietrze w domu, może Czarna/Saba też tak ma
  10. ja dla odmiany powiem Dzień dobry :lol:
  11. Saba też ładnie :lol: Czarna jest śliczna, ale mopik też urodziwa niczym Remik Majqi :loveu: koszt sterylki u Ciebie niższy, niż w Poznaniu, bo u nas to będzie ze 300 zł kosztować żeby było za co, to możnaby zrobić u nas i mogłaby zostać wtedy w klinice - ale tyle kasy to nie mamy :roll:
  12. Kasiu widzę, że się ostro wzięłas do pracy :lol: dzięki :Rose:
  13. dziewczyny od Gufka się nie meldują hej hej co u Was słychać?
  14. [quote name='rytka'] nie dostała leku na zatrzymanie laktacji bo wet.jak mu powiedziałam,ze duzo pije(kazal obserwowac ile dokladnie)bo obawia sie ropomacicza i te tab.to hormony wiec przy ropomaciczu sie nie podaje:shake: [/QUOTE] moja Hexi miała ropomacicze, zauważyłam dlatego, że z dróg rodnych wypływał jej taki śluz, przyglądaj się może sikawce Czarnej, czy coś jej leci super, że ma już szczepienia dobrze by było ją wyciąć, zresztą jak będzie ropomacicze to i tak będzie trzeba, pytanie tylko, czy dasz radę, bo to jednak kłopot
  15. Majqa ma rację 100% my sie tak litowaliśmy nad Gaciem, bo taki biedny i przez to nie nauczył się od początku pewnych zasad, na szczęscie Hexi jest dominantka i go trochę "wychowała" :p
  16. zmartwiłam się :-( nie znam tej choroby, tylko tyle co przed chwilą przeczytałam nie wygląda to chyba dobrze
  17. przypominamy Czarnulkę :lol:
  18. podobna do Gufa, tylko czarna może zmienimy jej imię na Kira? :lol:
  19. [quote name='rytka'] ,juz raz sie przeliczylam, z mozliwościami tj.nie poradzilam sobie z sytuacja-mam namysli adopcje Arona.Teraz na 2 pokojowym mieszkaniu 3 chorych, ja i goscie a w planie wielkie zmiany(przeprowadzka)a ja biore psa nie majac pojecia co z nim za dwa miesiace:roll:to jest dośc glupie i nieodpowiedzialne [/QUOTE] za Arona odrobiłas innym psiakom już dziesięć razy nie martw się, co będzie za dwa miesiące - jestem pewna, że będzie dobrze, nie zostaniesz z tym sama masz wsparcie wielu osób i coś wykombinujemy :lol: Czarna jesli duzo pije i dużo śpi to może ma gorączkę? może ma stan zapalny w tych sutkach
  20. po operacji oczek zajmniemy sie na ostro ogłoszeniami, ok?
  21. jaka PIĘKNA !!! :loveu: :lol: jakie łapki śliczne co za szczęscie, że może teraz grzać dupkę u Ciebie Rytka jestes kochana :Rose: z wizytą pewnie wpadniemy, ale nie tak odrazu, macie tam teraz niezłe zamieszanie, jeszcze zdążymy Was odwiedzić
  22. [quote name='Isadora7']Ale ładnie linię nabrała :roflt::roflt::roflt: [/QUOTE] Isadora nałóż se filtry na monitor, bo Ty to zawsze musisz za DUŻO wypatrzeć :evil_lol:
  23. ancia, to są jedne z najfajniejszych zdjęć, jakie ostatnio widziałam :loveu: co za słodziak!
  24. [quote name='rytka']Ajula deklaracja to na styczen-jak trafi do hoteiku.[/QUOTE] nic nie mówiłam, że deklaracja jest TYLKO na hotelik :eviltong: wpłacam od dzis co miesiąc, niech się zbiera do skarpety jkp też zrobiła przelew na weta czyli: póki ma u Ciebie bezpłatny DT, to możesz jej z tej skarpety oprócz wścieklizny zrobić inne szczepienia (jak starczy) a mój TZ już mnie wyciąga, żeby jechać do Was z wizytą, bo koniecznie chce zobaczyć Czarną :evil_lol:
×
×
  • Create New...