-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
to niedobrze na operację trzeba jechać do Warszawy jak sądzę? -
przypomnę, żeby wszyscy zobaczyli [quote name='Ajula'] [SIZE=3][B][SIZE=4][COLOR=Magenta]Akcja łapania suni jutro (niedziela) o godz. 6.00[/COLOR][/SIZE] [/B][/SIZE] ona tak wcześnie rano przebywa na ogrodzonym terenie szkoły, potem gdzieś idzie Teren jest ogrodzony, ale dosyć duży, dlatego przyda się wsparcie. [COLOR=Purple][B]Kto jest w stanie wstać tak wcześnie i pomóc? czekamy na ochotników :) [/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='agiojoj'][SIZE=4][COLOR=Magenta]To jest Gimnazjum na Łozowej 53.Budynek szkoły stoi zaraz za Strażą Pożarną. LUDZI NAM TRZEBA !!![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
-
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
szczęśliwej podróży! -
Krzysiek razem z Agi zrobili dziś rozeznanie Krzysiek dzwonił przed chwilą i prosił, żebym na wątku napisała, że: [SIZE=3][B][COLOR=Sienna]Akcja łapania suni jutro (niedziela) o godz. 6.00[/COLOR] [/B][/SIZE] ona tak wcześnie rano przebywa na ogrodzonym terenie szkoły, potem gdzieś idzie Teren jest ogrodzony, ale dosyć duży, dlatego przyda się wsparcie. [COLOR=Purple][B]Kto jest w stanie wstać tak wcześnie i pomóc? czekamy na ochotników :) [/B][/COLOR]
-
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Nooo... mała ma charakterek! Obwarczała mnie przy zabawce, ale że kiepsko trafiła i miała pierwszą chyba taką lekcję, trochę walczyła i próbowała ugryźć... Dobrze, że ją dzisiaj przywiozłam - będę mogła poradzić Domkowi co z tym fantem.[/QUOTE] pewnie do tej pory nie za bardzo miał ją kto wychowywać, to sobie pozwala :hmmmm: -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']no wiesz... ja mogę BZYCZEĆ ale żeby zaraz bzykać... :roll:[/QUOTE] :roflt:Paulina czemu nie bzykać? bzykanie jest równie przyjemne jak bzyczenie! :roflt: -
teraz kłopot z Gaciem jednym słowem jak nie urok, to sr...ka Gaciowi zapuchły oczy, ma czerwone, ciągle zamknięte, bo razi go światło nie ma wycieku ropnego, chyba go nie swędzi, bo nie trze wet powiedział, że wygląda to na odczyn alergiczny. Gaciu dostał zastrzyk i krople do oczu - zobaczymy czy mu przejdzie Gacuś mój królewicz :loveu: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4205/20100118070.jpg[/IMG]
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
blueberrykiss jaki z Ciebie ideał ! :diabloti: -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ajula - wiem co miałaś na myśli, ale ja zastosowałam nadinterpretację. [/QUOTE] supergoga Ty jesteś nasz królowa pszczół, więc dziel i rządź - a my będziemy latać i bzyczeć :) -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
................................... -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To ja juz wiem, kto będzie PO-Animalek!!! tak właśnie miałam nadzieję.[/QUOTE] ?? mi chodziło o to, że wujek Krzyś zwiezie jakby co do weta na zabieg :D -
Maja - szczeniątko mini - znalazło swój dom nad samym morzem.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to jeszcze fotki zrób :) -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] lub jakoś ktos pomoże, mogę umówić w przyszłym tygodniu. .[/QUOTE] wujek Krzyś -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cud! zdarzył się CUD :multi::multi::multi: -
może teraz [url]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31?p=15810491#post15810491[/url]
-
Staruszek Aron przeszedł za Tęczowy Most [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Anetka, może spróbujemy pomóc temu sparaliżowanemu psiakowi apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować Napisał buba44 zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31 -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ciocie poznańskie i okoliczne, spróbujmy pomóc bubie w opiece nad sparaliżowanym pieskiem apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]