Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to niedobrze na operację trzeba jechać do Warszawy jak sądzę?
  2. Goniu tam jest ogrodzony teren, tylko z jednej strony mogłaby się wymknąć i tam trzeba jej zastawić drogę - Krzysiek mówi, że to są jakieś 4 metry w dzień powszedni łapać jak tam są dzieciaki, to trochę strach
  3. przypomnę, żeby wszyscy zobaczyli [quote name='Ajula'] [SIZE=3][B][SIZE=4][COLOR=Magenta]Akcja łapania suni jutro (niedziela) o godz. 6.00[/COLOR][/SIZE] [/B][/SIZE] ona tak wcześnie rano przebywa na ogrodzonym terenie szkoły, potem gdzieś idzie Teren jest ogrodzony, ale dosyć duży, dlatego przyda się wsparcie. [COLOR=Purple][B]Kto jest w stanie wstać tak wcześnie i pomóc? czekamy na ochotników :) [/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='agiojoj'][SIZE=4][COLOR=Magenta]To jest Gimnazjum na Łozowej 53.Budynek szkoły stoi zaraz za Strażą Pożarną. LUDZI NAM TRZEBA !!![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
  4. dokładnie opisze wszystko Krzysiek albo Agiojoj, adres itd.
  5. Krzysiek razem z Agi zrobili dziś rozeznanie Krzysiek dzwonił przed chwilą i prosił, żebym na wątku napisała, że: [SIZE=3][B][COLOR=Sienna]Akcja łapania suni jutro (niedziela) o godz. 6.00[/COLOR] [/B][/SIZE] ona tak wcześnie rano przebywa na ogrodzonym terenie szkoły, potem gdzieś idzie Teren jest ogrodzony, ale dosyć duży, dlatego przyda się wsparcie. [COLOR=Purple][B]Kto jest w stanie wstać tak wcześnie i pomóc? czekamy na ochotników :) [/B][/COLOR]
  6. [quote name='PaulinaT']Nooo... mała ma charakterek! Obwarczała mnie przy zabawce, ale że kiepsko trafiła i miała pierwszą chyba taką lekcję, trochę walczyła i próbowała ugryźć... Dobrze, że ją dzisiaj przywiozłam - będę mogła poradzić Domkowi co z tym fantem.[/QUOTE] pewnie do tej pory nie za bardzo miał ją kto wychowywać, to sobie pozwala :hmmmm:
  7. [quote name='PaulinaT']no wiesz... ja mogę BZYCZEĆ ale żeby zaraz bzykać... :roll:[/QUOTE] :roflt:Paulina czemu nie bzykać? bzykanie jest równie przyjemne jak bzyczenie! :roflt:
  8. Ajula

    Hexi i Gacek

    teraz kłopot z Gaciem jednym słowem jak nie urok, to sr...ka Gaciowi zapuchły oczy, ma czerwone, ciągle zamknięte, bo razi go światło nie ma wycieku ropnego, chyba go nie swędzi, bo nie trze wet powiedział, że wygląda to na odczyn alergiczny. Gaciu dostał zastrzyk i krople do oczu - zobaczymy czy mu przejdzie Gacuś mój królewicz :loveu: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4205/20100118070.jpg[/IMG]
  9. blueberrykiss jaki z Ciebie ideał ! :diabloti:
  10. Epson do góry! może jeszcze ktoś cię zauważy
  11. no proszę, jak się uda choćby biegunki wyeliminować to już będzie czuł się trochę lepiej
  12. już poprawiam [url]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page32?p=15810954#post15810954[/url]
  13. [quote name='supergoga']Ajula - wiem co miałaś na myśli, ale ja zastosowałam nadinterpretację. [/QUOTE] supergoga Ty jesteś nasz królowa pszczół, więc dziel i rządź - a my będziemy latać i bzyczeć :)
  14. ...................................
  15. [quote name='supergoga']To ja juz wiem, kto będzie PO-Animalek!!! tak właśnie miałam nadzieję.[/QUOTE] ?? mi chodziło o to, że wujek Krzyś zwiezie jakby co do weta na zabieg :D
  16. [quote name='supergoga'] lub jakoś ktos pomoże, mogę umówić w przyszłym tygodniu. .[/QUOTE] wujek Krzyś
  17. cud! zdarzył się CUD :multi::multi::multi:
  18. może teraz [url]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31?p=15810491#post15810491[/url]
  19. musimy pomyśleć jak pomóc, wiem, że potrzebne pieniądze, ale może jeszcze inna pomoc? buba gdzie mieszkasz?
  20. Anetka, może spróbujemy pomóc temu sparaliżowanemu psiakowi apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować Napisał buba44 zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31
  21. ciocie poznańskie i okoliczne, spróbujmy pomóc bubie w opiece nad sparaliżowanym pieskiem apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
  22. porozsyłam trochę wątek po poznańskich, może ktoś pomoże
×
×
  • Create New...