Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. W takim towarzystwie Kajko szybko sie otworzy i bedzie fajnym psiakiem Tylko zeby te domki sie odezwaly!
  2. Wszystkiego dobrego Boogi Juz sie ciesze na zdjecia!
  3. [quote name='What May NN'].. trzeba bedzie jakos to wynagrodzic ;-) [/QUOTE] trzeba koniecznie, bo dziewczyny po prostu sa jak pogotowie ratunkowe i straz pozarna razem! maja tyle pracy ze zwierzyncem u siebie, a jak poprosilam Kasie o pomoc, to natychmiast jej udzielila :loveu: ciekawa jestem, co sie u mnie w domu dzieje, ale moze Krzysiek napisze
  4. :multi: wszystkiego najlepszego w nowym zyciu!
  5. Jaka ona juz duza A domu nie ma :shake:
  6. Super, ciesze sie :multi: Udalo sie zagospodarowac szczeniaki, teraz tylko marze o tym, zeby dzwonily domki
  7. My mamy taniej jako fundacja, normalna cena nawet nie wiem ile wynosi Nie ma mnie teraz w polsce i nie mam namiarow, ale mozesz zapytac kmk o nr telefonu do tego osrodka
  8. a ja w sobote wieczorem wracam, wiec w niedziele zrobie ze dwa bazarki i sie wroci :)
  9. trzymam kciuki za udany pobyt Antosia u Ciebie, ale na pewno mu sie spodoba, bo Walcz to piekne miasto :)
  10. ja ci dam 50 zl, wlasnie dostalam od mojej przyjaciolki na jakies psy wedle mojego wyboru - wiec wybieram Labi ;)
  11. ja sie nie zdziwie, tylko sie boje, co gacek powie na te szczeniaki, ale trudno, najwyzej bedziemy siedziec w pozamykanych pokojach tylko je zabierzcie jutro
  12. moze sie cos z bazarku jakiego uzbiera
  13. ale duzo zdjec :) Rudolf jest bardzo ladnym pieskiem
  14. [quote name='Ania i Kajber'] A nie znalazłoby sie miejsce tam dla naszego wycofanego, wymagajacego socjalizacji Kornela- kaukazo-leonbergera z łodzkiego schronu- w moim podpisie? I ile by to kosztowało? [/QUOTE] o wolne miejsce trzeba by pytac w tym osrodku, ale z tego co wiem, to teraz nie ma to nie jest typowy hotel dla psow, oni maja tam zaledwie kilka miejsc
  15. Biedna psina Wspolczuje Trzymam kciuki
  16. To osrodek szkoleniowy dla psow kolo Goliny. mamy tam w tej chwili trzy trudne wycofane psy. Dobre miejsce.
  17. jakby sie znalazl DT to byloby fajnie
  18. do mnie tez nikt nie dzwoni
  19. mozna zazdroscic - do tej pory nie widzialam ani jednego bezdomnego psa
  20. pozdrowienia ze Sztokholmu :) widze, ze bedzie mial kto wyczesac Zorro i zabrac Lorda na spacer
  21. Nano cieszę się, że pomożesz :) Anecie będzie przyjemniej, że wreszcie ktoś młody, a nie tylko same staruchy :evil_lol:
  22. wygląda na to, że warto było trzymać kciuki :) Tylko jak Boogi pójdzie do domu, to kto będzie chrześniakiem BOOGIEGO? :hmmmm: trzeba może Lorda przechrzcić ;)
×
×
  • Create New...