-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Jutro Balko jedzie do domu :loveu: :multi: Byłyśmy dziś z wizytą u sympatycznych Państwa, Balko będzie mieszkał w pięknym domu z ogrodem, w spokojnej okolicy - jednak co najważniejsze z fajnymi ludźmi :) bardzo się cieszę -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zgadza się, tak jest najlepiej - zebrać na swoje konto, odliczyć koszt wysyłki, a kwotę za zakupione rzeczy przelać razem dzięki temu łatwiej jest to ogarnąć -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Numer telefonu chyba lepiej podać do opiekunów obecnych - jak sądzicie?[/QUOTE] też tak uważam [quote name='KateBono']A o której jedziecie?[/QUOTE] ja mogę dopiero po 15, zobaczymy, o której Aneta się wyrobi ale nie później niż do 18 -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzia_kuzik']Tak koszty sa zwracane[/QUOTE] do ceny wylicytowanego przedmiotu trzeba podać koszt wysyłki np. osoba wylicytowała smycz za 10 zł podajesz: cena smyczy 10 zł + 5 zł za wysyłkę czyli osoba musi wpłacić 15 zł 5 zł dostajesz zwrotu -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nie, z Gruszczyna Kasia chcesz jechać z nami? -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jutro jedziemy z Anetką na rozmowę z Panią w sprawie domku dla Balkusia proszę trzymać kciuki! -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz'] Kurczę chyba będę musiała namówić mamę, żeby się zalogowała na forum i cały czas aktualnie pisała co u Rudolfa:)[/QUOTE] dobry pomysł :) -
cudowna piękna Vika :loveu:
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='baletnica'][COLOR=purple] Los Misia bardzo mnie poruszył.[/COLOR][/QUOTE] dziękujmy za zainteresowanie losem Misia :) on bardzo potrzebuje wsparcia - a najbardziej swojego domu -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
:D jaki balkonik.......?? pomyślałam głupio :hmmmm: a to taki na czterech nogach :D dziś dzwoniła Pani z zapytaniem o Balkusia, powiedziała, że wygląda jak jej zmarła 15 letnia sunia, miło się z Panią rozmawiało, Balko miałby domek z ogródkiem wysłałam ankietę - zobaczymy -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='bleblehul'] uważam że warto też wspomnieć że majka mieszka teraz w domku z dziećmi - dla wielu to może być ważna informacja- oraz że zachowuje czystość- swoje potrzeby zalatwia na dworze i w dodatku daj znać że chce wyjść ;) .... na spacerze dość ładnie idzie na smyczy no a jak jest "luzem" to trzyma się człowieka i reaguje na przywołanie,.[/QUOTE] same komplementy :) -
oj Misia, popadasz w zapomnienie :hmmmm: a może ktoś jeszcze zechce wesprzeć opłacanie hoteliku Misi - ma tam ciepło, jest bezpieczna i zadbana [B][COLOR=#ff0000] [COLOR=navy]Dane do wpłat:[/COLOR][/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Misi"[/COLOR][/FONT][/B]
-
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a tymczasem, zanim złapie za serducho, prosimy pięknie o wsparcie Fundacji w opłatach za hotel :modla: [COLOR=sienna][B]Dane do wpłat:[/B] [/COLOR] [B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B] [SIZE=4][B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Zorro"[/COLOR][/FONT][/B] -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000]Przypomnę konto dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć leczenie Misia[/COLOR][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]Dane do wpłat:[/COLOR] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Misia"[/COLOR][/FONT][/B] -
przypomnę Mundziowe konto, może ktoś się dorzuci: [COLOR=darkred]Dane do wpłat:[/COLOR] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkred] [B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkred] [/COLOR] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Mundka"[/COLOR][/FONT][/B]
-
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już się zasiedział niestety :( -
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
cudowna metamorfoza gratulacje dziewczyny! -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
może się z okiem już nie da nic zrobić i Misio będzie niewidomy, ale przynajmniej wiemy, że spróbowaliśmy ślepaczki też znajdują domy, Misio ma fajny charakter, może też będzie miał szczęście -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Mamy pierwszy mały sukces w sądzie :) (...) 24 lutego br. sąd ogłosił wyrok w tej sprawie i zasądził 8 miesięcy ograniczenia wolności, 80 godzin prac społecznych miesięcznie i przepadek zwierząt na rzecz FGZ :) Wyrok jest oczywiście jeszcze nieprawomocny, więc należy się cieszyć ostrożnie. Teraz odliczamy czas do 2 marca.[/QUOTE] Wielkie GRATULACJE Goniu :) -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
dzięki Rytka za zdjęcia :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
no więc Krzysiek mówi, żebyście nie kombinowały, pojedziemy najpierw do Obornik po sunie, potem po Pelego i do Częstochowy -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Środa też nie bo Karolina (DT) ma w środę egzamin, który miała mieć w tą środę ale dziady przełożyli jej, no chyba, że bardzo by musiała być środa to ja bym Pelusia odebrała[/QUOTE] tym bardziej wychodzi czwartek albo piątek :) może Krzysiek sam pojedzie po nie najpierw do Obornik, tylko że on już brał kilka psów z Obornik na siebie, w końcu pomyślą, że handluje nimi a od której jest otwarte schronisko? -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
nie wiem, jak Oriona ogłoszenia, ile z nich jeszcze jest aktualnych, bo może trzeba odnowić :hmmmm: zadziwiające jest, że nikt nie dzwoni w jego sprawie -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ajula replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniao'] Ajula a wiecie już może dokładnie kiedy będziecie jechać? jaki dzień tygodnia? w jakich godzinach mniej więcej?[/QUOTE] prawdopodobnie dopiero czwartek-piątek, z Poznania wyjedziemy na pewno rano, żeby dojechać i spokojnie wrócić poniedziałek i wtorek na pewno nie, bo Pele musi zostać najpierw wyciachany -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi się podobają te różowe obróżki :loveu: