Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Jutro Balko jedzie do domu :loveu: :multi: Byłyśmy dziś z wizytą u sympatycznych Państwa, Balko będzie mieszkał w pięknym domu z ogrodem, w spokojnej okolicy - jednak co najważniejsze z fajnymi ludźmi :) bardzo się cieszę
  2. zgadza się, tak jest najlepiej - zebrać na swoje konto, odliczyć koszt wysyłki, a kwotę za zakupione rzeczy przelać razem dzięki temu łatwiej jest to ogarnąć
  3. [quote name='supergoga']Numer telefonu chyba lepiej podać do opiekunów obecnych - jak sądzicie?[/QUOTE] też tak uważam [quote name='KateBono']A o której jedziecie?[/QUOTE] ja mogę dopiero po 15, zobaczymy, o której Aneta się wyrobi ale nie później niż do 18
  4. [quote name='zuzia_kuzik']Tak koszty sa zwracane[/QUOTE] do ceny wylicytowanego przedmiotu trzeba podać koszt wysyłki np. osoba wylicytowała smycz za 10 zł podajesz: cena smyczy 10 zł + 5 zł za wysyłkę czyli osoba musi wpłacić 15 zł 5 zł dostajesz zwrotu
  5. nie, z Gruszczyna Kasia chcesz jechać z nami?
  6. jutro jedziemy z Anetką na rozmowę z Panią w sprawie domku dla Balkusia proszę trzymać kciuki!
  7. [quote name='Asia_Rawicz'] Kurczę chyba będę musiała namówić mamę, żeby się zalogowała na forum i cały czas aktualnie pisała co u Rudolfa:)[/QUOTE] dobry pomysł :)
  8. cudowna piękna Vika :loveu:
  9. [quote name='baletnica'][COLOR=purple] Los Misia bardzo mnie poruszył.[/COLOR][/QUOTE] dziękujmy za zainteresowanie losem Misia :) on bardzo potrzebuje wsparcia - a najbardziej swojego domu
  10. :D jaki balkonik.......?? pomyślałam głupio :hmmmm: a to taki na czterech nogach :D dziś dzwoniła Pani z zapytaniem o Balkusia, powiedziała, że wygląda jak jej zmarła 15 letnia sunia, miło się z Panią rozmawiało, Balko miałby domek z ogródkiem wysłałam ankietę - zobaczymy
  11. [quote name='bleblehul'] uważam że warto też wspomnieć że majka mieszka teraz w domku z dziećmi - dla wielu to może być ważna informacja- oraz że zachowuje czystość- swoje potrzeby zalatwia na dworze i w dodatku daj znać że chce wyjść ;) .... na spacerze dość ładnie idzie na smyczy no a jak jest "luzem" to trzyma się człowieka i reaguje na przywołanie,.[/QUOTE] same komplementy :)
  12. oj Misia, popadasz w zapomnienie :hmmmm: a może ktoś jeszcze zechce wesprzeć opłacanie hoteliku Misi - ma tam ciepło, jest bezpieczna i zadbana [B][COLOR=#ff0000] [COLOR=navy]Dane do wpłat:[/COLOR][/COLOR][/B] [B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Misi"[/COLOR][/FONT][/B]
  13. a tymczasem, zanim złapie za serducho, prosimy pięknie o wsparcie Fundacji w opłatach za hotel :modla: [COLOR=sienna][B]Dane do wpłat:[/B] [/COLOR] [B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B] [SIZE=4][B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Zorro"[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [COLOR=#ff0000]Przypomnę konto dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć leczenie Misia[/COLOR][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]Dane do wpłat:[/COLOR] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4] [B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Misia"[/COLOR][/FONT][/B]
  15. przypomnę Mundziowe konto, może ktoś się dorzuci: [COLOR=darkred]Dane do wpłat:[/COLOR] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=3] [B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkred] [B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkred] [/COLOR] [B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]z dopiskiem: "dla Mundka"[/COLOR][/FONT][/B]
  16. cudowna metamorfoza gratulacje dziewczyny!
  17. może się z okiem już nie da nic zrobić i Misio będzie niewidomy, ale przynajmniej wiemy, że spróbowaliśmy ślepaczki też znajdują domy, Misio ma fajny charakter, może też będzie miał szczęście
  18. [quote name='GoniaP']Mamy pierwszy mały sukces w sądzie :) (...) 24 lutego br. sąd ogłosił wyrok w tej sprawie i zasądził 8 miesięcy ograniczenia wolności, 80 godzin prac społecznych miesięcznie i przepadek zwierząt na rzecz FGZ :) Wyrok jest oczywiście jeszcze nieprawomocny, więc należy się cieszyć ostrożnie. Teraz odliczamy czas do 2 marca.[/QUOTE] Wielkie GRATULACJE Goniu :)
  19. dzięki Rytka za zdjęcia :)
  20. no więc Krzysiek mówi, żebyście nie kombinowały, pojedziemy najpierw do Obornik po sunie, potem po Pelego i do Częstochowy
  21. [quote name='malawaszka']Środa też nie bo Karolina (DT) ma w środę egzamin, który miała mieć w tą środę ale dziady przełożyli jej, no chyba, że bardzo by musiała być środa to ja bym Pelusia odebrała[/QUOTE] tym bardziej wychodzi czwartek albo piątek :) może Krzysiek sam pojedzie po nie najpierw do Obornik, tylko że on już brał kilka psów z Obornik na siebie, w końcu pomyślą, że handluje nimi a od której jest otwarte schronisko?
  22. nie wiem, jak Oriona ogłoszenia, ile z nich jeszcze jest aktualnych, bo może trzeba odnowić :hmmmm: zadziwiające jest, że nikt nie dzwoni w jego sprawie
  23. [quote name='aniao'] Ajula a wiecie już może dokładnie kiedy będziecie jechać? jaki dzień tygodnia? w jakich godzinach mniej więcej?[/QUOTE] prawdopodobnie dopiero czwartek-piątek, z Poznania wyjedziemy na pewno rano, żeby dojechać i spokojnie wrócić poniedziałek i wtorek na pewno nie, bo Pele musi zostać najpierw wyciachany
  24. Bardzo mi się podobają te różowe obróżki :loveu:
×
×
  • Create New...