Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='What May NN']super są te maludy-wielkoludy :-) chyba tez wpadnę je poznać :-)[/QUOTE] jadę z Tobą!
  2. sorry kochana, mam ostatnio urwanie głowy :roll: i będzie tylko gorzej, bo mi się robota zaczyna podobno psa w szelkach łatwiej utrzymać a jak on sie wyrwie to co robi? leci do tych samochodów? jak mój gacek sie tak miotał na rowery, to nauczyłam go "siad" (początkowo musiałam zmuszać do tego siadania) - teraz prawie zawsze jak widzi rower to sam siada - taki nawyk mu się wyrobił
  3. [quote name='halbina']Zakładam nowy wątek pt: Pies u weterynarza... hi hi hi hi[/QUOTE] super pomysł! :D
  4. [quote name='lilo']Ja myślę tak jak Malawaszka - jeśli pies sam wybiera to trudno - nie ma wpływu ale ogólnie nawet jeśli pies biega po polu to na noc powinien w domku siedziec lub w ciepłym pomieszczeniu a ludzie którzy sa bardzo na nie do domu ... hmmm... bałabym się że nie przywiążą się do niego i w razie jakichkolwiek problemów bez skrupułów go oddadzą albo coś... a pozatym... takie warunki to on i w schronisku ma :( trzeba mu znaleźc dobry domek który go będzie kochał bo to młoda psinka i ma całe życie przed sobą... poczekajmy jeszcze chwilkę...[/QUOTE] podpisuje się pod każdym słowem zresztą pytanie Gosi było zapewne retoryczne
  5. są zachwycające napatrzeć sie nie mogę :loveu: dziewczyny, jutro po 9 Krzysiek przyjedzie z witaminkami, ok?
  6. o rany to są olbrzymy :crazyeye:
  7. drogo, to prawda - ale dosłownie pod nosem każdego dnia może ktoś od nas podjechać, wyprowadzić, wyczesać, itd. szczególnie, że często psiaki muszą jeździć do weta, a z tego hoteliku do naszej wetki mamy blisko można powiedzieć, że za hotel płacimy dużo, ale oszczędzamy na kosztach dojazdów i transportu
  8. strasznie mi jej szkoda, taka miła kochana psinka :( jest bardzo bardzo ładna
  9. [quote name='supergoga']Dziewczyny - Kate i Bea... jesteście najukochańsze. [/QUOTE] najkochańsze - znam Was od czasu Gufika i niezmiennie podziwiam, lubię i szanuję :loveu: a swoją drogą to czy jest jakaś pora roku, jakiś miesiąc chociaż jeden - kiedy szczeniaki się nie rodzą???
  10. [quote name='lilo'] trzeba zaczac kase zbierac i zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie [/QUOTE] chyba tak trzeba zrobić, i zobaczymy, może któryś z hotelowców pójdzie do DS i trochę się nam zluźni.....
  11. .....tylko za co ten hotel :placz:
  12. [quote name='supergoga'] No a Sam?[/QUOTE] no a Sam to już ma właściwie obiecane...... :hmmmm:
  13. super, więcej ludzi się dowie :)
  14. a na allegro Majka ma 172 wyświetlenia.....
  15. [quote name='GoniaP']Dziękujemy za pozdrowienia, odwiedziny i w ogóle za wszystko, a przede wszystkim za to, że jesteście! Ajula cwaniaro ;), a skąd te przeczucia, co??[/QUOTE] a jakoś tak od tego postu :) [quote name='Giulia']Dzien dobry, Jak sie czujecie, jak minela nocka? Bo ja malo co spalam, myslalam caly czas o Zuzi....Jak sie czuje "moja mala" kruszynka ?[/QUOTE]
  16. [quote name='supergoga'] Nie potrafie i nie zrobię.[/QUOTE] nie można, jak już jest w Szczepankowie, to niech tu zostanie
  17. [quote name='GoniaP'] 6 kwietnia bowiem, UWAGA, UWAGA, Zuzia będzie miała wizytę kogoś bardzo wyjątkowego. I jeśli tylko po poznaniu w realu małej diablicy Giulia się nie wycofa i nadal będzie chciała ją przytulić do serca, to Zuzia pojedzie po nowe życie do Mediolanu :)[/QUOTE] :lol: suuuuper! a prawdę mówiąc jeśli chodzi o Giulię to jakoś tak czułam..... :D
  18. to ja wstawię w pierwszy post aktualny opis i zmieniam tytuł, że potrzebny DT
  19. ale się jej udało! akcja błyskawiczna chociaż na stare lata będzie miała bidulka opiekę dzięki dziewczyny!
  20. jaki pięęęęknyy :loveu:
  21. [quote name='Nano']no witam bratową ;) wspólnie zaopiekujemy się babcinką ;) ja już dopilnuje aby na starość miała same rarytasy :D[/QUOTE] fajnie, że się nią zaopiekujecie :) oby tylko miała gdzie mieszkać, to na weta pieniądze się znajdą
×
×
  • Create New...