[quote name='majqa']W grę wchodzi jeszcze ewentualnie zakup (oczywiście nie przez Was Ajulo) z dostawą do Agi albo istotnie, skoro już macie karmę, jej transport przy tzw. okazji.[/QUOTE]
mamy, bo co jakiś czas dostajemy od darczyńców, to nie zawsze jest karma z wysokiej półki - ale wiesz, lepsze to, niż nic...
tym bardziej, że można wymieszać dwa rodzaje, albo do suchej gorszej karmy dorzucić coś do smaku i pieski przynajmniej nie są głodne
ale na razie Tayga ma jeszcze karmę, wierzę, że się uda kiedyś podrzucić, muszę na bieżąco czytać wątek transportowy