Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. mały bazarek dla Atosa [url]http://www.dogomania.pl/threads/221428-Super-rzeczy-i-duperelki-dla-Atosa-do-28.01.godz.22.00?p=18435147#post18435147[/url]
  2. tym samym Atos zostaje tam, gdzie jest Stonka, dopiero teraz na spokojnie przeczytałam Twoją wiadomość, że Atos nie ma nic przeciwko dziewczynkom :)
  3. o rany, Boogie jak Ty go namierzyłeś??
  4. wizyta PA w poniedziałek o 18.00 :) dwa razy rozmawiałam dziś z panem, zapowiada się nieźle - trzymać kciuki proszę czy Axel jest kastrowany? ile ma lat? pewnie jest to gdzieś na wątku, ale bym musiała poszukać
  5. może ona się po prostu zgubiła, widać, że domowa psinka :(
  6. to jest pytanie do mnie? chodzi o tą wizytę, która się dziś nie odbyła?
  7. ciąża czy nie, tak czy owak musi być wysterylizowana wzięłaś fakturę przelewową, czy płaciłaś gotówką? przydałoby się wsparcie finansowe jak ktoś może wpłacić grosik, to będziemy wdzięczni!
  8. jest nadzieja, że to normalny pies :) dzięki Ania za fotki
  9. byłyśmy dziś z Anetą umówione na wizytę PA, ale właśnie dostałam smsa, że państwo niestety muszą zrezygnować z pieska Axela z powodu nagłych spraw rodzinnych :roll: przykro mi dziewczyny.....
  10. ....a Rytka ma niesamowity talent do robienia reportaży :)
  11. to prawda, na szczęście trafiają Ci się grzeczne :)
  12. [quote name='What May NN']w usg wyjdą szczeniaki tylko w wysokiej ciąży.. może od razu sterylka??[/QUOTE] może to najlepsze wyjście i tak przecież trzeba ją wysterylizować
  13. .....nie miała baba kłopota.....wzięła se kota.........
  14. ale jak jest jedno małe szczeniątko, to może wet nie rozpozna? może jeszcze odczekać 3-4 dni?
  15. Gosia mówi, że jakby to było około miesiąca, to będzie widać faktura na fundację
  16. nie załamuj mnie :(
  17. rozmawiałam z Gosią - weź Hopi na usg, żebyśmy się nie zdziwili
  18. ooo jak fajnie :) nie wiedziałam, że Elvis pojechał do DT bardzo fajnie!
  19. bo nie masz takiego wspaniałego futra jak on :D
  20. to fatalnie, bo jeśli to ona? to już ma w brzuchu szczeniaki
  21. może ta kotka ma taką budowę, że jest drobna, niektóre psy nawet z jednego miotu są duże, a inne małe
  22. śliczna mała myszka :) oby szybko znalazł się wspaniały domek
  23. wspaniała mała sunia :) czyli już można robić ogłoszenia i szukać domku!
×
×
  • Create New...