Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32053
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. śliczna, podobno na rudzielce jest dużo chętnych
  2. Jaki optymistyczny tytuł !! Jasne, że dalej :thumbs:
  3. [quote name='3 x']Lulka podaj nr konta wpłace 10 zł :oops:[/QUOTE] ja dopiero tu trafilam, dyszkę tez mogę dołożyć
  4. [quote name='wadercia']ja nawet nie odpisywalam na e-maila do tej pani. Podalam tylko tutaj wam jej dane. Moze warto napisac do niej drugiego e-maial?[/QUOTE] to kto napisał ??? :)
  5. czy przelew z bazarku dla Lincolna zrobić na to samo konto co za serduszka ? jak na inne to poproszę na pw
  6. waderciu czy wiesz coś więcej ?
  7. a jak jest teraz z funduszami Majeczki, czy na DT starczy , a trzeba gwałtownie zbierać na ewentualną podróż ?
  8. w podpisie Warszawa-Ursynów mają np. mru i Beta&Czata, Agnes też dyskujtuje na wątku o trutce na Ursynowie; Paulina może pisz do nich bezpośrednio, może mogą lub kogoś poradzą ; chyba, żeby Blisss mogła jechać tu i tu
  9. o ooooo, trzymamy kciuki
  10. Bianko możemy tylko życzyc sił, wiary i zdrowia dla "rozkosznych psiaczków" cioteczki widać, ze kasa potrzebna może choć po 5 zł możemy wesprzeć ?? plisssss
  11. Ja także zapraszam na bazarek dla Lincolna!!! Podnoszenie mile widziane, a licytowanie jeszcze milej:) http://www.dogomania.pl/threads/194107-B%C5%82yskotki-dla-Lincolna-do-20.10?p=15502114#post15502114
  12. [quote name='lidka_park']Oto jak nasz przystojniak znosi jesienne wieczory... Cioteczki i wujkowie, czy ustaliliście co zrobimy z resztą pieniążków? One cały czas sa w skarpecie Arielka. Oczywiście mogą one tam zostać ale padł pomył aby cześć wysłać innym bidom. Brak rozliczeń wybaczcie. Naprawdę nie mam czasu :( Zorbie w najbliższym czasie nie wiem o jakie pieniążki chodzi - czy opłaty są mniejsze; czekamy więc na rozliczenie
  13. trzymaj się , trzymaj i niech zdrowieją
  14. pokaż się na pierwszej stronie
  15. myślimy, myślimy i trzymamy kciuki
  16. Bianko, kupuj koniecznie, zaraz przeleję 40 zł, około południa powinny być na koncie
  17. i ja też zrobię bazarek
  18. jaka to ironia losu, że obdziela takimi przeżyciami tych, którzy serce (i nie tylko) oddają biednym psinkom malagos wielkie wyrazy współczucia
  19. zapraszam (chyba ponownie ) na bazarek dla psiny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192945-Uwaga!-znów-dostawa!!-Ciuszki-od-40-do-50-dla-pogryzionej-Torpedy(Raji)-do-1.10[/URL]
  20. śliczna łaciatka, może szybko ktoś ją zauważy
  21. te trikolorki są takie cudne, że szkoda, choś moze na szczęście jesteście tak daleko bo miałabym zgryz
×
×
  • Create New...