Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. to zaraz biegnę na bazarek;
  2. pierwszy owoc pracy Pipi to ja :) jak zaczniecie zbierać pieniądze poprosze o nr konta
  3. mogę wykupić pakiecik na bazarku
  4. współczuję z nadzieją, ze teraz się poprawi
  5. jesteście nadzwyczajni :calus: do Białej Podlaskiej ...... dalekooo
  6. myślimy ciepło o Brince i Opiekunach
  7. jakie soczyste zdjęcia biel na zieleni, sunieczka a opisy nocnych przeżyć - już sobie wyobrażam jak było "wesoło"
  8. ja fajnie, że targacie te psiny oboje :loveu: :evil_lol:
  9. Brinka śliczna, kociaki malownicze - trzymajcie się wszyscy ciepło
  10. Takie słoneczko to miły spacerek :), a willa-buda profesjonalna :multi:
  11. Moja też zrywa i zjada maliny ale tylko w lesie, tych kupionych w mieście nie je :)
  12. Brinka pokazuje sie innym cioteczkom na pierwszej stronie :)
  13. ten pierwszy tak słabo idzie, chcemy, żeby choć trochę więcej się uzbierało
  14. Ale pracowita niedziela - rezultat cieszy oko i serce
  15. Zrobiłam jeszcze drugi bazarek dla Brinki. Zapraszam serdecznie: http://www.dogomania.pl/threads/216939-Nowy-szal-spodnie-narciarskie-buty-zimowe-dzieci%C4%99ce-du%C5%BCo-spodni-na-Brink%C4%99-do-13.11?p=17903011#post17903011
  16. miło widzieć Waszą gromadkę - tylko podziwiać :evil_lol:
  17. zaglądam jeszcze przed nocą do suni i do Was oddani opiekunowie :loveu:, z Szarotką niedawno spotkałam się na innym wątku :evil_lol:
  18. to i ja zadeklaruję dyszkę, poprosze nr konta może pierwsza wpłata będzie nieco większa
  19. pokazujemy Brinkę
  20. skromny bazarek dla suni zapraszamy http://www.dogomania.pl/threads/216562-Ksiązki-książki-do-domu!-dla-Brinki-do-6.11!!
  21. super, że macie chęć dzielić się z nami wiadomościami o Brince, dziękujemy miło wiedzieć, że jest lepiej i ogonek czasami merda :)
  22. to ja poproszę nr konta i wpłacę chociaż na jedną wizytę u weta
  23. przelałam utarg z bazarku prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/214790-Zako%C5%84czony!-Bazar-dla-Rudego-i-Spajka-do-5.10[/url]!
  24. wpłaciłam utarg z bazarku proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/214790-Zako%C5%84czony!-Bazar-dla-Rudego-i-Spajka-do-5.10[/url]!
  25. Omi i iwoniam zrobiłyście wszystko co w waszej mocy podziwiamy was wszyscy, trzymajcie się mordeczki nie cierpią (*) trzymamy kciuki za Mike
×
×
  • Create New...