Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. pewnie na razie cisza; a Piromanka gdzie to wylądowała ? u mafii sycylijskiej o la la
  2. [quote name='Owieczka']No tak... Tylko kto go teraz na tymczas weźmie ;/ Oj... cieżka sprawa :([/QUOTE] sprawa bardzo ciężka, wziąć go może chyba tylko amator wyzwań, który uważa , że ze wszystkimi psami sobie poradzi tylko gdzie go szukać :(
  3. [quote name='mmd']Oby nie Przeczytałam na poprzedniej stronie - że też Wy go jeszcze nie udusiliście... ;)[/QUOTE] ja też się dziwię ;) .........i podziwiam
  4. Super białaska, a teraz jak się tu wchodzi to za każdym razem zaskakują czarne maluszki :0
  5. dzisiaj trafiłam na wątek, będę zaglądać
  6. może do tytułu wpisać, że potrzebne miejsce na czas po sterylce
  7. A ja myslę, ze po wizycie i ustaleniu ewentualnego leczenia mestudio powinna ustalić perspektywe czasową do kiedy Rupi może u niej przebywać; konkretny termin może spowoduje mobilizację, a tytuł jutro traci dom może przyciągnie więcej zatroskanych dusz i portfelików
  8. sunia śliczna, jak dobrze, ze juz bezpieczna :) zapewne w okolicy nikt jej nie zna
  9. [quote name='mmd']Już byłam i jeszcze będę - swoich nie mam chwilowo to sobie pohopam :)[/QUOTE] dziękuję i liczę na to hopanie
  10. zapraszam na bazarek dla Jordana i Rupiego - aniołka i diabełka;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221353-Drobiazgi-torby-i-inne-niezb%C4%99dne-do-%C5%BCycia-przedmioty-do-2.02-dla-Rupiego-i-Jordana?p=18427581#post18427581[/url]
  11. zapraszam na bazarek dla Jordana i Rupiego - aniołka i diabełka;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221353-Drobiazgi-torby-i-inne-niezb%C4%99dne-do-%C5%BCycia-przedmioty-do-2.02-dla-Rupiego-i-Jordana?p=18427581#post18427581[/url]
  12. [quote name='mestudio']Dziś ściana zafajdana, musiałam szorować aż farba zeszła. On ma taki zwyczaj, że kładzie dooopkę do góry na oparcie legowiska i wszystko wyciera w ścianę, upiększyłam sobie jadalnię wstawiając za legowisko dyktę:-). TZ umył przed chwilą małemu doopkę, zobaczymy co będzie dalej. Wczoraj na kolację dostał pierś z kuraka, dziś rano był ryż z jabłuszkami i wątróbką, zeżarł wszystko. Też mi się wydaje, że ma martwy ogon.[/QUOTE] Jak ja Wam współczuję, wiem,ze bieda malutka, ale jak nie wiadomo kiedy i czy się wyleczy :placz: pogody ducha :lol:
  13. podobno słabo działał i moja wetka przestała sprzedawać, ale nazwy nie pamiętam - nie napisała nic mądrego ale nie będę musiała szukać wątku :) dopiero tu trafiłam , ale się naczytałam oo oo o
  14. i jeszcze raz do góry, choć przed chwilą tu byłaś
  15. słodki jest to może domek się znajdzie :)
  16. [quote name='mestudio']Likwidują wszystkie aukcje psie i kocie, które nie są ofertą sprzedaży, a jedynie ogłoszeniami. Odebrali nam tym samym najlepsze i najskuteczniejsze narzędzie do poszukiwania domów.[/QUOTE] a może to ma związek z nową ustawą - można sprzedawać tylko psy z rodowodami jak piszą w Metrze pojawiły sie ogłoszenia typu " Sprzedam smycz za 600 zł, pieska dodam gartis"
  17. [quote name='omi'][SIZE="4"][b]Mikusia zostaje w naszej rodzinie. Kochamy Ją.[/b][/SIZE] [B][COLOR="#8b0000"]Wszystkim, którzy pomogli uratować Mikę i wspierali ją (i mnie) w trakcie leczenia z całego serca dziękuję.[/COLOR][/B] :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] super, niech Ci wynagrodzi miłością nieprzespane noce i nerwy w czasie leczenia ; serdecznosci
  18. a dlaczego taka przykrość ? czy może prawo takie mają tylko fundacje ?
×
×
  • Create New...